Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Дідора, В. Г.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 9
Показані документи с 1 за 9
1.


    Лімонт, А. С.
    Густота стеблостою і маса стебел льону-довгунця як середовище використання льонозбиральних комбайнів [Текст] / А. С. Лімонт, В. Г. Дідора // Вісник аграрної науки. - 2009. - № 9. - С. 54-57. - Библиогр.: с. 57 (13 назв)
Рубрики: Сільськогосподарська техніка --Комбайни--Льонозбиральні
   Рослинництво--Льон-довгунець--Вирощування

Анотація: Розглянуто передумови нормування густоти стеблостою льону-довгунця перед збиранням як складової експлуатаційного і технологічного регламентів використання льонозбиральних комбайнів. За оцінний показник густоти стеблостою прийнята маса стебла.


Дод.точки доступу:
Дідора, В.Г.

Знайти схожі

2.


    Дідора, В. Г.
    Фотосинтетична активність і продуктивність льону-довгунця залежно від позакореневого підживлення [Текст] / В. Г. Дідора, І. Ю. Деребон, С. М. В'юнцов // Вісник аграрної науки. - 2010. - № 3. - С. 23-25. - Библиогр.: с. 25 (5 назв)
Рубрики: Рослинництво--Льон-довгунець--Продуктивність
Анотація: Теоретично обгрунтовано можливість позакореневого підживлення льону-довгунця комплексним добривом на хелатній основі кристалон оранжевий у баковій суміші з гербіцидами і фунгіцидами. Доведено позитивний вплив такого підживлення на формування листкової поверхні, чистої продуктивності фотосинтезу та врожайність льону-довгунця.


Дод.точки доступу:
Деребон, І.Ю.; В'юнцов, С.М.

Знайти схожі

3.


    Дідора, В. Г.
    Удобрення льону-довгунця в системі землеробства [Текст] / В. Г. Дідора, Н. О. Суханюк // Вісник аграрної науки. - 2010. - № 8. - С. 11-13. - Библиогр.: с. 13 (4 назви)
Рубрики: Рослинництво--Льон-довгунець
Анотація: Обгрутнтовано результати багаторічних досліджень різних способів обробітку світових легкосуглинкових грунтів та застосування добрив під льон-довгунець у системі біологізації землеробства на Поліссі.


Дод.точки доступу:
Суханюк, Н.О.

Знайти схожі

4.


    Гамалєй, В. І.
    Стан чорноземів типових за органічного землеробства [Текст] / В. І. Гамалєй, М. І. Драган [и др.] // Вісник аграрної науки. - 2010. - № 12. - С. 48-51. - Библиогр.: с. 51 (9 назв)
Рубрики: Грунтознавство--Чорноземи--Органічне землеробство
Анотація: Наведено дані щодо впливу систематичного внесення підвищених доз гною (25 т/ га) упродовж 15 років (1995-2010 рр.) на комплекс грунтових властивостей чорнозему типового, його екологічні функції, стійкість до антропогенних навантажень.


Дод.точки доступу:
Драган, М.І.; Шкарівська, Л.І.; Клименко, І.І.; Дідора, В.Г.

Знайти схожі

5.


    Шеремет, О. В.
    Факторний аналіз польового досліду на прикладі льону олійного [Текст] / О. В. Шеремет, І. Ю. Деребон, В. Г. Дідора // Вісник аграрної науки. - 2014. - № 4. - С. 19-23. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Рослинництво--Льон олійний
Анотація: На основі 3-факторного досліду з льоном олійним здійснено статистичний аналіз, який дав змогу встановити точність і однозначність ступенів ймовірності та надійності висновків щодо оптимальних норм висіву, унесення і впливу мінеральних добрив на запрограмований урожай та адаптованість і пластичність сортів до умов Полісся.


Дод.точки доступу:
Деребон, І.Ю.; Дідора, В.Г.

Знайти схожі

6.


    Дідора, В. Г.
    Біологічна активність грунту залежно від альтернативної системи удобрення в короткоротаційних сівозмінах [Текст] / В. Г. Дідора, В. В. Тишковський // Вісник аграрної науки. - 2014. - № 12. - С. 44-47. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Грунтознавство--Агрохімія
   Рослинництво--Льон-довгунець--Живлення

Анотація: Вивчено біологічну активність грунту залежно від альтернативної системи удобрення льону-довгунцю.


Дод.точки доступу:
Тишковський, В.В.

Знайти схожі

7.


    Дідора, В. Г.
    Ефективність симбіотичної діяльності посівів сої в умовах Полісся України [Текст] / В. Г. Дідора, О. С. Ступніцька, Л. Д. Дідора // Вісник аграрної науки. - 2015. - № 8. - С. 56-60. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Рослинництво--Соя--Вирощування--Полісся України
Анотація: Визначено вплив інокуляції насіння і позакореневого підживлення на забезпечення грунту біологічним азотом та урожайність сої.


Дод.точки доступу:
Ступніцька, О. С.; Дідора, Л. Д.

Знайти схожі

8.


    Дідора, В. Г.
    Продуктивність сої залежно від інокуляції та удобрення в умовах Полісся України [Текст] / В. Г. Дідора, О. С. Ступніцька // Вісник аграрної науки. - 2016. - № 4. - С. 33-37. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Рослинництво--Соя--Використання добрив
Анотація: Визначено та обгрунтовано вплив норм мінеральних добрив, інокуляції насіння та позакореневого підживлення на формування врожайності та якості сої на Поліссі.


Дод.точки доступу:
Ступніцька, О. С.

Знайти схожі

9.


    Дідора, В. Г.
    Продуктивність сої в умовах Полісся залежно від елементів технології вирощування [Текст] / В. Г. Дідора // Агроном. - 2020. - № 1. - С. 160-164 : рис., табл.
Рубрики: Соя--Вирощування--Агротехніка--Полісся України
Кл.слова (ненормовані):
вегетація -- інокуляція насіння -- бактеріальне живлення -- мінеральні речовини
Анотація: Соя - високотехнологічна культура, яка потребує наукового підходу до вдосконалення елементів технології її вирощування з урахуванням умов регіону та біологічних особливостей культури, впровадження у виробництво ефективних, конкурентоспроможних і адаптованих до умов середовища технологій вирощування, які базуються на науково обгрунтованому розміщенні сої в сівозміні, диференційованому обробітку ґрунту, раціональній, оптимізованій системі мінерального та бактеріального живлення, забезпечить отримання високих і сталих урожаїв культури.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)