Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Дульська, І. В.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Дульська, І. В.
    Цифрові технології як каталізатор економічного зростання [Текст] / І. В. Дульська // Економіка і прогнозування. - 2015. - № 2. - С. 119-133. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економічне зростання--Цифрові технології
Анотація: Оцінено стан діджиталізації (використання цифрових технологій) суспільного виробництва в Україні та світі для підвищення його ефективності. Узагальнено успішний світовий досвід, висвітлено проблеми впровадження ІКТ в окремі сектори національної економіки. Оцінено ступінь інституційного забезпечення стимулювання розвитку ІКТ.


Знайти схожі

2.


    Дульська, І. В.
    Бюджетне забезпечення цифровізації у рамках е-урядування в Україні [Текст] / Дульська І. В. // Економіка і прогнозування. - 2019. - № 1. - С. 51-69. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цифровізація--Бюджетне забезпечення--Україна
Анотація: Оцінюється ступінь пріоритетності та прозорості бюджетного фінансування заходів із впровадження е-урядування в Україні за різними рівнями і напрямами (загальнодержавний, регіональний, галузевий) та шукаються прогалини організаційно-інституційного забезпечення державою впровадження е-урядування на рівні держави, регіонів і розроблюються пропозиції щодо їх усунення.


Знайти схожі

3.


    Дульська, І. В.
    Інвестування ІКТ-інновацій в національній економіці за рахунок коштів загальнообов'язкової накопичувальної пенсійної системи / І. В. Дульська // Економіка України. - 2020. - № 4. - С. 73-92 : рис., табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка--Інвестиці--Кошти загальнообов'язкової накопичувальної пенсійної системи--Законодавчий аспект--Україна
   Пенсійні реформи--Проєкт закону "Про загальнообов'язкове накопичувальне пенсійне забезпечення"--Напрями вдосконалення

Кл.слова (ненормовані):
загальнообов'язкове накопичувальне пенсійне забезпечення -- добровільне накопичувальне пенсійне забезпечення -- цифровізація -- ІКТ-інновації -- фондовий ринок -- недержавні пенсійні фонди
Анотація: Досліджено відповідність поданого до Верховної Ради України законопроєкту "Про загальнообов'язкове накопичувальне пенсійне забезпечення" викликам, які стоять перед такого роду системами в плані їх можливості зберегти й примножити пенсійні заощадження, забезпечити інвестування національної економіки, зокрема щодо впровадження ІКТ-інновацій. Показано, що закон, який регулює добровільне накопичувальне пенсійне забезпечення, даних цілей не досяг – дохідність вкладень пенсійних накопичень є малою, інвестування реального сектору економіки з цих джерел залишається слабким. Запропоновано напрями вдосконалення даного законопроєкту, які дозволять активізувати фондовий ринок України і залучити до інвестування національної економіки значні пенсійні заощадження.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Дульська, І. В.
    Можливості діджиталізації територіальних громад і смарт-спеціалізації їх розвитку в умовах реформи децентралізації в Україні [Текст] / І. В. Дульська // Економіка України. - 2021. - № 4. - С. 68-87. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Територіальні громади--Діджиталізація--Смарт-спеціалізація--Проблеми і перспективи розвитку--Україна
Кл.слова (ненормовані):
органи місцевого самоврядування -- цифрова інфраструктура -- регіональний соціально-економічний розвиток -- адміністрування розвитку
Анотація: Досліджено наявні технологічні, інституційні, фінансові передумови розширення діджиталізації усіх сфер діяльності територіальних громад і органів місцевого самоврядування в Україні в умовах реформ децентралізації та адміністративно-територіального устрою з метою збільшення їх смарт-спеціалізації, ефективності діяльності, розвитку бізнесу та покращення умов життя, що особливо важливо в період пандемії СОУЮ-19, коли в онлайн масово переходять сектори, які задовольняють базові потреби сучасної людини, мінімізуючи необхідність виходити з дому для життєзабезпечення, бізнесу та продуктивної діяльності. Запропоновано напрями розширення діапазону, важелів і сфер упровадження діджиталізації в адмініструванні розвитку територіальних громад.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)