Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Дмитрик, О.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Дмитрик, О.
    Вплив актів судової влади на формування і застосування фінансово-правових норм [Текст] / О. Дмитрик // Вісник Академії правових наук України. - 2006. - № 4. - С. 178-187
Рубрики: Судова влада в Україні
Анотація: В статті розглядаються питання впливу актів судової влади на формування і застосування фінансово-правових норм в Україні.


Знайти схожі

2.


    Дмитрик, О.
    Деякі міркування щодо місця рішень Конституційного Суду України у системі джерел бюджетного права [Текст] / О. Дмитрик // Право України. - 2013. - № 1-2. - С. 65-71. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бюджетне право--Рішення Конституційного Суду України
Анотація: У статті розкрито роль рішень Конституційного Суду України у процесі правового регулювання бюджетних відносин, критично проаналізовано деякі рішення Конституцінйого Суду України. Зазначено, що такі рішення містять важливі положення, стандарти, необхідні для ефективного функціонування бюджетної системи держави.


Знайти схожі

3.


    Дмитрик, О.
    Стабільність як ознака фінансового закону [Текст] / О. Дмитрик // Вісник Академії правових наук України. - 2012. - № 4. - С. 253-262. - Бiблiогр. в пiдрядк. прим.
Рубрики: Фінансові відносини в Україні--Стабільність--Правове забезпечення
Анотація: В статті досліджується така характеристика фінансового закону як стабільність. Стабільність розглядається як здатність протягом певного часу ефективно і раціонально регулювати широкий круг фінансових відносин без змін норм, що містяться в цьому законі.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

4.


    Дмитрик, О.
    Гендерні відмінності мовної особистості / О. Дмитрик, О. Шепета // Відкритий урок: розробки, технології, досвід. - 2015. - № 5. - С. 32-33
Рубрики: Мовознавство--Комунікація
Кл.слова (ненормовані):
рецепція -- гендер -- гендерні ролі -- концепція гендерлектів -- комунікації -- гендерна лінгвістика
Анотація: В статті досліджуються гендерні особливості (відмінності) в усному спілкуванні сучасної молоді.


Дод.точки доступу:
Шепета, О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Дмитрик, О. В.
    Організаційно-економічні засади державної підтримки функціонування особистих селянських господарств [Текст] / О. В. Дмитрик // Економіка та держава : зб. наук. пр. - 2019. - № 8. - С. 71-75. - Бібліогр. с. 75 (8 назв) . - ISSN 2664-262Х
Рубрики: Фермерське господарство--Державна підтримка
Анотація: Встановлено, що державна допомога здійснюється на основі ст. 10 Закону України "Про особисте селянське господарство", шляхом виділення коштів за різноманітними програмами державної підтримки виробництва того чи іншого виду сільськогосподарської продукції. Державну підтрику діяльності особистих селянських господарств необхідно розглядати з двох причин:1.Особисті селянські господарства є стримуючим фактором негативних процесів на селі.2.Нині ОСГ залишається основним товаровиробником сільськогосподарської продукції. Регулювання особистого підсобного господарства означає непряме управління економічною поведінкою населення в цій сфері. Така поведінка відмінна у різних групах населення і визначається насамперед соціально-економічним статусом та інтересами родини. Вона залежить також і від конкретних умов ведення особистого господарства селян.Політика підтримки особистих селянських господарств має і вагоме економічне обгрунтування. Встановлено, що кожен відсоток зниження продукції в ОСГ сільськогосподарським організаціям громадського сектору доводиться перекривати збільшенням своєї продукції на 0,7%.Головний напрям аграрної політики держави за нинішніх умов автор вбачає у поєднанні ринкових реформ із заходами державної підтримки і державного регулювання. Однією із найважливіших функцій держави є підтримка соціальної стабільності суспільства, яка в окремі моменти виступає на перший план державних інтересів.З метою стимулювання виробництва для функціонування особистих селянських господарств та формування на їх базі суб'єктів підприємницької діяльності необхідна програма підтримки цієї форми господарювання, яка складалася з кількох блоків: блок 1. Система кредитування діяльності ОСГ; блок 2. Система страхування ОСГ; блок 3. Система державної підтримки виробничої діяльності ОСГ; блок 4. Система соціального захисту членів ОСГ; блок 5. Система стимулювання розвитку інфраструктури діяльності. Враховуючи традицію і специфіку господарств населення, соціальну політику на селі необхідно було б будувати не на розширенні державної благочинності, а на створенні умов для більш активної діяльності працездатного населення.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Дмитрик, О. В.
    Роль і місце особистого селянського господарства у формуванні доходів сільських домогосподарств [Текст] / О. В. Дмитрик // Економіка та держава. - 2019. - № 9. - С. 73-77. - Бібліогр. с. 77 (11 назв)
Рубрики: Фермерське господарство--Доходи
Анотація: Доведено, що значення доходів від ведення особистого селянського господарства вагомо зростає періоди економічних криз, чи військового стану в країні. У період масового безробіття, особливо в сільській місцевості, особисте селянське господарство стало центром трудової активності працездатного населення, важливим джерелом постачання необхідних продуктів харчування і грошових коштів.Встановлено, що доходи від ведення особистих селянських господарств складається з двох основних складових:— грошові доходи від продажу сільськогосподарської продукції, виробленої в особистому підсобному господарстві та одержаної домогосподарством у порядку самозаготівлі;— вартість спожитої продукції, одержаної з особистого підсобного господарства та від самозаготівель. При розрахунку цієї статті доходу виключаються матеріальні витрати на виробництво продукції (транспортні витрати, витрати на купівлю кормів, сільськогосподарської техніки та обладнання, насіння, добрив, засобів захисту рослин, ліків для худоби тощо). Цей показник також включає вартість одержаних з особистого підсобного господарства продуктів харчування, алкогольних напоїв і тютюнових виробів, подарованих родичам та іншим особам, а також вартість спожитих продуктів отриманих у порядку самозаготівель. Оцінка спожитих натуральних надходжень продуктів здійснюється за середніми цінами купівлі відповідних товарів у звітному періоді.Цілі реалізації сільськогосподарської продукції особистими селянськими господарствами в різні часи неоднакові. В умовах нормальних економічних умов вони реалізують надлишки виробленої продукції в своєму господарстві, у кризовий період їхня діяльність їхня діяльність має товарне спрямування.Загалом, як свідчить аналіз основних елементів доходу від ведення ОПГ, особисте господарство населення функціонує в основному заради забезпечення продуктами харчування всіх членів домогосподарства, тобто проявляється продовольча функція ОСГ. Проте у разі зростання величини сукупних грошових доходів та оплати праці зокрема, частка в структурі сукупних доходів поступово знижується. Проте воно не зникне, оскільки особисте підсобне господарство рівень доходів по інших статтях сімейного бюджету не дає змогу задовольнити матеріальні потреби передусім сільського населення в повному обсязі.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)