Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Дерій, В.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 16
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-16 
1.


    Дерій, В. А.
    Організаційно-технологічні особливості молокопереробного виробництва та облік витрат [Текст] / В.А.Дерій // Економіка АПК. - 2000. - N1. - С. 61-68
Рубрики: Молокопереробне виробництво


Знайти схожі

2.


    Дерій, В.
    До науки треба бука [Текст] / В. Дерій // Урок української. - 2008. - №3-4. - С. 66
Рубрики: Українська мова--Функціонування
Анотація: Роздуми над проблемами функціонування державної мови: відгук на статтю Гея В. По вуха в "лайнах" і "жасмінах" (Урок української. - 2007. - №12).


Знайти схожі

3.


    Дерій, В. Л.
    За здоровий спосіб життя [Текст] : усний журнал, 9-11 кл. / В. Л. Дерій // Виховна робота в школі : наук.-метод. журн. - 2012. - № 7(липень). - С. 37-41
Рубрики: Сценарії--Здоровий спосіб життя
Анотація: Викликання в учнів негативне ставлення до куріння, алкоголю, наркоманії. Сприяння тому, щоб діти усвідомлювали цю загрозу.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Дерій, В. О.
    Реальний потенціал маневреної потужності ТЕЦ України з впровадженими електротепловими регуляторами [Текст] / В. О. Дерій, А. П. Левчук // Проблеми загальної енергетики. - 2016. - № 3. - С. 19-27 : табл. - Бібліогр.: с. 26-27 (18 назв)
Рубрики: Електричні системи
   Теплові електростанції--Експлуатація--Ефективність

Анотація: Однією із гострих проблем ОЕС України є дефіцит маневрових потужностей. Він особливо відчутний в години "нічного провалу" графіка електричних навантажень і призводить до вимушеної зупинки вугільних енергоблоків ТЕС 200-300 МВт, які використовуються для регулювання. Такий режим роботи вугільних енергоблоків обумовлює зменшення їх ресурсу, перевитрати палива, збільшення витрат на експлуатацію, поточний та капітальні ремонти. Загальні втрати при цьому за різними оцінками сягають 2,2 млрд грн на рік. Запропоновано підхід по збільшенню маневреної потужності в ОЕС України шляхом використанням на ТЕЦ електротеплових регуляторів (ЕТР). В результаті проведених досліджень визначені крупні ТЕЦ України, які найбільш доцільно залучати для надання системних послуг. В якості ЕТР пропонується використовувати електрокотли та теплові насоси. Проаналізовано три варіанти впровадження ЕТР на ТЕЦ. Для кожного варіанту визначено потенціал маневреної потужності та показники ефективності з урахуванням фактичних теплових навантажень. Наведено можливі варіанти включення ЕТР в технологічні схеми ТЕЦ. Показано, що реальний технічний потенціал маневреної потужності ТЕЦ України, які працюють круглий рік становить 763,7 МВт.??


Дод.точки доступу:
Левчук, А.П.

Знайти схожі

5.


    Білодід, В. Д.
    Оцінка потужності електричних теплогенераторів для систем централізованого теплопостачання як регуляторів навантаження електроенергетичної системи [Текст] / В. Д. Білодід, В. О. Дерій // Проблеми загальної енергетики. - 2016. - Вип. 4. - С. 40-49. - Бібліогр.: с. 48-49 (14 назв)
Рубрики: Енергосистеми
   Теплопостачання--Електричне обладнання

Анотація: Зроблена оцінка можливих потужностей електричних теплогенераторів (ЕТ) на основі електрокотлів та теплових насосів, які доцільно встановити в системах централізованого теплопостачання (СЦТ) у якості споживачів-регуляторів навантаження в ОЕС України. Для СЦТ на основі АЕС, ТЕС, та опалювальних котелень визначені типи ЕТ та умови їх використання. Показано, що для СЦТ, утворених на основі АЕС, ТЕС та ТЕЦ, потенціал електричної маневреної потужності ЕТ становить 19,8 МВт, а при акумулюванні теплової енергії в тепломережах він зростає до 59,4 МВт. Для СЦТ на основі опалювальних котелень потенціал електричної маневреної потужності ЕТ оцінено величиною в 2,25-2,8 ГВт.


Дод.точки доступу:
Дерій, В.О.

Знайти схожі

6.


    Дерій, В. О.
    Можливості впровадження електричних теплогенераторів в системах централізованого теплопостачання України [Текст] / В. О. Дерій // Проблеми загальної енергетики. - 2017. - № 3. - С. 50-59. - Бібліогр.: с. 58-59 (14 назв)
Рубрики: Системи теплопостачання
   Теплові мережі--Експлуатація--Втрати теплової енергії

Анотація: У роботі проведено детальний аналіз статистичних показників та результатів енергетичних аудитів системам централізованого теплопостачання (СЦТ). Визначено їх внесок у теплозабезпечення міських поселень. Оцінено зрушення у структурі виробництва теплової енергії СЦТ та стан їх основного обладнання. Досліджено зміни попиту на теплову енергію СЦТ протягом 2005-2014 рр. та виявлено їх причини.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Дерій, В. О.
    Дослідження графіків електричних навантажень енергосистеми для визначення можливостей їх ущільнення шляхом використання електричних теплогенераторів [Текст] / В. О. Дерій, О. В. Згуровець // Проблеми загальної енергетики. - 2017. - № 4. - С. 52-60. - Бібліогр.: с. 60 (5 назв)
Рубрики: Системи теплопостачання
   Енергосистеми--Електричні навантаження

Анотація: Проведено детальний аналіз «нічних провалів» ГЕН в різні періоди 2016 р. Запропоновано апроксимувати цю частину графіка поліномом другого ступеня. Для кожного місяця 2016 р. визначені середні коефіцієнти функції апроксимації та їх відносні відхилення. Досліджено вплив температури зовнішнього повітря та тривалості світлового дня на нічний провал ГЕН. Визначено коефіцієнти кореляції та запропоновано аналітичні вирази, які дозволяють в першому наближенні враховувати цей вплив. Визначено максимальні швидкості зміни потужності в ОЕС України під час нічного провалу та фактори впливу на них. ??Отримані результати дозволять диспетчерам енергосистеми спрогнозувати необхідні величини потужності електричних теплогенераторів та швидкість їх змін під час нічних провалів ГЕН, а диспетчерам СЦТ – зміну теплопродуктивності котлів.


Дод.точки доступу:
Згуровець, О.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Дерій, В. О.
    Особливості спільної роботи систем централізованого теплопостачання та електричних теплогенераторів при регулюванні ними навантаження ОЕС України [Текст] / В. О. Дерій // Проблеми загальної енергетики. - 2018. - № 3. - С. 54-59. - Бібліогр. с. 59 (10 назв)
Рубрики: Енергосистеми--Експлуатація--Навантаження
Анотація: В роботі проведено аналіз режимів спільної роботи електричних теплогенераторів, призначених для регулювання навантаження ОЕС України під час її «нічних провалів», та систем централізованого теплопостачання. Отримані аналітичні залежності зміни в часі електричної та теплової потужності електричних теплогенераторів та штатних котлів теплових джерел систем теплопостачання при їх спільній роботі. Розглянуто особливості їх спільної роботи в опалювальний та неопалювальний періоди.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Дерій, В. О.
    Екологічні наслідки використання електричних теплогенераторів для ущільнення графіків електричних навантажень під час нічного провалу ОЕС України [Текст] / В. О. Дерій, Т. П. Нечаєва // Проблеми загальної енергетики. - 2018. - № 4. - С. 41-46. - Бібліогр. с. 45-46 (20 назв)
Рубрики: Електричні установки--Теплогенератори
Анотація: В статті викладено результати проведеного аналізу впливу на довкілля використання різного типу споживачів-регуляторів (електрокотлів, теплових насосів та когенераційних установок), призначених для регулювання навантаження ОЕС України під час її «нічних провалів». Встановлено, що додаткове споживання електроенергії електричними теплогенераторами (ЕТГ) буде становити 5,35 млрд кВт·год в рік. Для виробництва такої кількості електроенергії необхідно буде спалити на ТЕС 7456 – 6527 тис. т вугілля (залежно від періоду експлуатації ЕТГ), що призведе до суттєвого впливу на довкілля у вигляді викидів парникових газів та забруднюючих речовин – окислів сірки та пилу. Відповідно до цього та згідно з Податковим кодексом України, ТЕС змушені будуть заплатити додаткові податки на ці викиди, які до їх реконструкції будуть сягати біля 200 млн грн на рік. Тому, впроваджувати електричні теплогенератори доцільно після проведення модернізації та реконструкції теплових електростанцій, яка дозволить значно зменшити викиди шкідливих речовин, а відповідно і податки на них (в 13,8 рази). Якщо в якості електричних теплогенераторів використовувати теплові насоси, то за життєвий цикл їх експлуатації буде охолоджена значна частина ґрунту, що зробить його непридатним до рослинництва, порушиться екологічна рівновага та виникне дискомфорт для мешканців. Процес відновлення температури ґрунту після виведення теплових насосів із експлуатації займає понад 20 років. При впровадженні повітряних теплових насосів великої потужності існує загроза зміни мікроклімату житлового масиву (переохолодження в холодну пору року та перегрів влітку). Для зменшення впливу теплових насосів на довкілля доцільно використовувати низькопотенційні джерела енергії техногенного характеру – теплоту каналізаційних стоків, технологічних вод, систем вентиляції, димових газів та інше.


Дод.точки доступу:
Нечаєва, Т.П.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Дерій, В. В.
    Корупція і права людини [Текст] / В. В. Дерій // Юридична Україна. - 2019. - № 5. - С. 52-54
Рубрики: Корупція--Протидія--Правові механізми
Анотація: Забезпечення прав і свобод громадян означає насамперед їх захист від зловживань публічної влади. Корупційні діяння порушують права та свободи людини, закріплені в II розділі Конституції України та поглиблені в інших нормативно-правових актах. Своїм існуванням корупція суттєво обмежує конституційні права і свободи людини, непоправно шкодить моральним засадам нації, іміджу держави, її владним потенціям як у національному, так і в міжнародному вимірі.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-16 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)