Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Деревянко, Богдан$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 10
Показані документи с 1 за 10
1.


    Деревянко, Богдан.
    Договірне регулювання відносин у промислово-фінансових групах [Текст] / Богдан Деревянко // Підприємництво, господарство і право. - 2006. - № 4. - С. 70-73. - Бібліогр.: 9 назв.
Рубрики: Промислово-фінансові групи--Угоди--Правовий аспект
Анотація: Метою цієї статті є визначення правової природи генеральної угоди промислово-фінансової групи і позиції щодо напрямів оптимізаціїї її положень.


Знайти схожі

2.


    Деревянко, Богдан.
    Визначення критеріїв класифікації навчальних закладів / Б. Деревянко // Підприємництво, господарство і право. - 2012. - № 2. - С. 23-26. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Освіта--Послуги--Класифікація та критерії
Кл.слова (ненормовані):
сфера освіти
Анотація: У статті визначаються основні критерії класифікації виробників освітніх послуг та інших суб'єктів господарювання.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Деревянко, Богдан.
    Комерційний статус суб'єктів господарювання, що надають послуги у сфері освіти / Богдан Деревянко // Підприємництво, господарство і право : науково-практичний господарсько-правовий журнал. - 2012. - № 8. - С. 114-118. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Навчальні заклади--Підприємницька діяльність--Освітні послуги
Анотація: Визначаються напрями розвитку господарського законодавства, що надають послуги у сфері освіти.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Деревянко, Богдан.
    Правове регулювання надання послуг з підвищення кваліфікації та надання освіти дистанційно [Текст] / Богдан Деревянко // Юридична Україна. - 2012. - № 8. - С. 83-89. - Бібліогр. в примітках: с. 88-89
Рубрики: Підвищення кваліфікації--Дистанційна освіта--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
навчальний заклад -- роботодавець -- іноземці
Анотація: Запропоновано стимулювати сумлінних роботодавців, які постійно організовують підвищення кваліфікації працівників; відзначено економічну обґрунтованість для навчального закладу надання послуг дистанційно; визнано доцільність надання освітніх послуг дистанційно іноземцям, інвалідам та особам, які навчаються за спеціальністю, що не потребує засвоєння складних практичних навичок.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Деревянко, Богдан.
    Особливості бюджетної відповідальності як різновиду фінансово-правової відповідальності [Текст] / Богдан Деревянко, Дмитро Острий // Підприємництво, господарство і право : науково-практичний господарсько-правовий журнал. - 2016. - № 6. - С. 145-149. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бюджетне право--Відповідальність--Україна
Кл.слова (ненормовані):
бюджетне законодавство -- бюджетне правопорушення -- заходи впливу
Анотація: Стаття присвячена визначенню та аналізу особливостей (ознак) бюджетної відповідальності, які дозволяють виділити її в самостійний різновид фінансово-правової відповідальності та відмежувати від інших видів фінансово-правової відповідальності, а також характеристиці основних напрямів удосконалення її правового регулювання.


Дод.точки доступу:
Острий, Дмитро
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Деревянко, Богдан.
    Нормативно-правове регулювання діяльності венчурних фондів [Текст] / Богдан Деревянко, Руфіна Счастливцева // Підприємництво, господарство і право. - К., 2017. - № 1. - С. 59-64. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інвестиційна діяльність--Венчурні фонди--Нормативно-правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
інноваційна діяльність -- об’єкт венчурних інвестиційних правовідносин -- венчурне фінансування -- венчурний капітал -- венчурний капіталіст
Анотація: У статті розглянута проблематика нормативно-правового регулювання діяльності венчурних фондів. Запропоновано визначення поняття венчурного фонду як суб’єкта інвестиційно-інноваційних відносин. Визначено об’єкт венчурних інвестиційних правовідносин та розкрито інноваційну природу венчурних фондів. На основі проведеного дослідження сформульовано пропозиції щодо вдосконалення законодавства України про інвестиційну та інноваційну діяльність.


Дод.точки доступу:
Счастливцева, Руфіна
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Деревянко, Богдан.
    20200524 [borisenko ] / Богдан Деревянко ; Україна адвокат представництво // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 3. - С. 323-327. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Алексєєв, № 3
Анотація: Відновити довіру іноземного інвестора, а в перспективі й українського, до української судової системи можливо двома шляхами – покращенням роботи Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України або утворенням нового судового органу – Вищого інвестиційного суду України. Метою статті є визначенні ступеня необхідності утворення нового спеціалізованого суду із захисту прав іноземних інвесторів та формування основних скл2020, Підприємництво, го


Знайти схожі

8.


    Деревянко, Богдан.
    Міркування про необхідність запровадження концепції розвитку «приватного права» та визначення її назви і змісту [Текст] / Богдан Деревянко // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 4. - С. 245-250. - Бібліогр. 30 назв
Рубрики: Право--Концепція розвитку--Приватне право--Запровадження--Україна
Кл.слова (ненормовані):
приватний інтерес -- публічний інтерес
Анотація: Зроблено спробу визначитися чи потрібна сьогодні Україні концепція розвитку «приватного права». Умовний поділ права на «приватне» і «публічне» було проведено за часів Стародавнього Риму, а можливо і в більш ранніх державах, що було позитивним для тих часів. Сьогодні право серйозно відрізняється від права давнього світу, динамічно розвивається і постійно змінюється. Тому у статті було поставлено під сумнів доцільність продовження поділу права на «приватне» і «публічне». Погляди значної кількості сучасних учених вказують на наявність у більшості суб’єктів кожної галузі права і приватних, і публічних інтересів.

Є примірники у відділах:
СПІ (вільний)

Знайти схожі

9.


    Деревянко, Богдан.
    Генезис та вплив на українське законодавство корпоративних відносин у Стародавньому Римі [Текст] / Богдан Деревянко, Ольга Туркот // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 7. - С. 69-77. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Римське право--Корпоративні відносини--Історія--Стародавній Рим
Кл.слова (ненормовані):
акціонерні товариства -- господарська діяльність
Анотація: На основі аналізу наявної інформації про правовідносини між різними суб’єктами права Стародавнього Риму досліджується наявність корпоративних відносин, а також визначається ступінь впливу цих відносин у Стародавньому Римі на сучасне українське законодавство.


Дод.точки доступу:
Туркот, Ольга
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

10.


    Деревянко, Богдан.
    Про необхідність змін у правовому статусі кредитної спілки [Текст] / Богдан Деревянко, Андрій Захарченко // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 8. - С. 35-42. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кредитні спілки--Правовий статус--Зміни--Пропозиції
Кл.слова (ненормовані):
фінансові установи -- неприбуткові організації -- кредитні ресурси -- податок на прибуток -- комерційни банки -- ломбарди -- внески
Анотація: На основі аналізу положень законодавства України про кредитні спілки та практики їх діяльності обґрунтувати пропозиції щодо змін у правовому статусі кредитних спілок. Методи дослідження. Статтю підготовлено з використанням загальнонаукових і спеціальних методів наукового пізнання. Зокрема, застосовувалися методи аналізу й синтезу, порівняльно-правовий та історично-правовий методи, що дало змогу виявити у правовому статусі кредитної спілки невідповідності сучасним реаліям та запропонувати зміни для поліпшення цієї ситуації.


Дод.точки доступу:
Захарченко, Андрій
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)