Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Гринькевич, О. С.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Матковський, С. О.
    Статистична підготовка фахівців у вищій школі: актуальні питання ефективності та розвитку [Текст] / С. О. Матковський, О. С. Гринькевич // Статистика України. - 2012. - № 2. - С. 79-84. - Библиогр.: с. 84 (10 назв.)
Рубрики: Статистична наука--Розвиток
   Статистична грамотність

   Комплексний підхід

Анотація: У статті узагальнено та систематизовано основні проблеми статистичної підготовки фахівців у вищій школі. Визначено підвищення фахових компетенцій студентів. Окреслено вимоги до формування дидактичних засобів та матеріалів.


Дод.точки доступу:
Гринькевич, О. С.

Знайти схожі

2.


    Гальків, Л. І.
    Факторний аналіз вартості освітніх послуг ВНЗ у контексті розвитку людського капіталу [Текст] / Л. І. Гальків, О. С. Гринькевич // Актуальні проблеми економіки. - 2015. - № 1. - С. 371-377 : табл., рис. - Бібліогр.: 21 назви
Рубрики: Економіка освіти--Освітні послуги вищих навчальних закладів--Вартість освітніх послуг
Кл.слова (ненормовані):
людський капітал
Анотація: У статті описано динамічні зміни у конкурентному середовищі ВНЗ України та обґрунтовано їх роль у розвитку людського капіталу. Виділено чинники формування вартості освітньої послуги ВНЗ. На прикладі напряму підготовки «Прикладна статистика» здійснено факторний аналіз вартості навчання з урахуванням впливу чинників ринкового та неринкового характеру. На основі багатофакторної регресійної моделі визначено теоретично обґрунтований рівень вартості навчання у ВНЗ, а також оцінено її вплив на ринковий попит.


Дод.точки доступу:
Гринькевич, О. С.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Гринькевич, О. С.
    Кадровий потенціал вищої освіти і науки України у контексті інноваційної активності її регіонів [Текст] / О. С. Гринькевич // Регіональна економіка. - 2016. - № 3. - С. 113-119. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Вища освіта--Підготовка фахівців у ВНЗ--Професійна компетентність--Україна
   Кадри--Державна політика

Кл.слова (ненормовані):
Інновації -- Розвиток регіональний -- Аналіз кореляційний
Анотація: Здійснено економіко-статистичний аналіз взаємозв'язку показників кадрового потенціалу вищої освіти та науки в регіонах і результатів інноваційної діяльності. Виявлено, що для регіонів України характерною є значна асиметрія кількості фахівців вищої кваліфікації, а також гостра проблема їх збереження у Донецькій і Луганській областях.


Знайти схожі

4.


    Лутчин, Н. П.
    Якість життя і чинник освіти у фокусі регіональних обстежень населення України [Text] / Н. П. Лутчин, О. С. Гринькевич // Регіональна економіка. - 2018. - № 1. - С. 57-68 : рис. - англ. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Якість життя населення--Регіони--Україна--Львівська область
Кл.слова (ненормовані):
якість життя -- чинники якості життя -- обстеження населення -- суб’єктивна оцінка -- об’єктивні індикатори -- освіта -- нерівність
Анотація: Метою авторського дослідження є комплексна характеристика якості життя у Львівській області (Україна) на основі суб’єктивних оцінок населення регіону та з урахуванням міжнародного досвіду подібних досліджень у європейських країнах, зокрема у Польщі. Відповідно до поставленої мети у дослідженні реалізовані такі основні завдання: 1) узагальнено основні методичні підходи до оцінювання якості життя з урахуванням об’єктивних і суб’єктивних характеристик та їх інформаційного забезпечення; 2) визначено вплив різних аспектів / чинників якості життя на його загальну самооцінку мешканцями Львівської області; 3) оцінено вплив чинника освіти на соціальні та економічні індикатори якості життя на регіональному та національному рівнях. Дослідження базується на узагальненні теоретичних підходів вітчизняних і зарубіжних науковців до кількісного та якісного аналізу якості життя населення. Емпіричні дослідження якості життя населення Львівської області проведені з використанням методів статистики і соціології у розробці інструментарію та дизайну вибірки респондентів.


Дод.точки доступу:
Гринькевич, О. С.

Знайти схожі

5.


    Садова, У. Я.
    Розвиток вищої освіти в Україні та її регіонах в умовах викликів ХХІ ст. [Text] / У. Я. Садова, О. С. Гринькевич // Регіональна економіка. - 2018. - № 2. - С. 55-68. - текст ст. англ. мов. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Вища освіта--Система вищої освіти--Україна
   Вища освіта--Глобалізація--Україна

   Економіка освіти--Вища освіта

Кл.слова (ненормовані):
Сталий розвиток -- Рейтинг -- Бізнес-освіта -- Соціальна відповідальність
Анотація: Застосовуючи принципи системного і порівняльного аналізу, статистичні і соціологічні методи, визначено основні чинники, обмеження і напрями удосконалення інституційної системи підтримки розвитку системи вищої освіти України в умовах інтеграції у глобальний простір.


Дод.точки доступу:
Гринькевич, О. С.

Знайти схожі

6.


    Гринькевич, О. С.
    Міжнародний досвід моніторингу працевлаштування випускників та шляхи його застосування в Україні [Текст] / О.С. Гринькевич, У. Я. Салова, О. О. Левицька // Демографія та соціальна економіка. - 2019. - № 1. - С. 126-138. - Бібліогр. с. 135-138 (20 назв)
Рубрики: Молодь--Працевлаштування
Анотація: Метою статті є обґрунтування доцільності моніторингу працевлаштування випускників у системі вищої і професійної освіти України та опис механізму його запровадження з урахуванням міжнародного досвіду. З’ясовано, що формування бази даних про зайнятість і доходи випускників у європейських та інших країнах світу з розвинутою економікою може здійснюватися трьома основними способами: 1) створення інтегрованих баз даних на основі адміністративних реєстрів платників податків і соціальних внесків на національному рівні (Республіка Польща, Російська Федерація); 2) проведення спеціальних соціологічних опитувань випускників і роботодавців щодо зайнятості та якості підготовки фахівців, рівня їхніх доходів (Австралія, Сполучені Штати Америки); 3) аналітичне дослідження сайтів з пошуку роботи та інших інформаційних ресурсів з відомостями про вакансії роботодавців і резюме тих, хто шукає роботу. Уперше обґрунтовано доцільність створення і використання в Україні державної інтегрованої бази даних про працевлаштування випускників закладів вищої і професійної освіти як складової системи моніторингу якості освіти на національному рівні. Визначено інформаційні джерела формування інтегрованої бази даних про професійний розвиток випускників, якими є адміністративні дані Міністерства освіти і науки України (Єдина державна електронна база з питань освіти), Пенсійного фонду (Реєстр застрахованих осіб), Державної фіскальної служби та Державної служби зайнятості. Запровадження механізму моніторингу працевлаштування випускників в Україні дасть змогу підвищити ефективність державних і приватних інвестицій у вищу освіту за критерієм працевлаштування і доходів випускників.


Дод.точки доступу:
Салова, У.Я.; Левицька, О.О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)