Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Грига, В.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Грига, В.
    Особливості формування національної інноваційних систем [Текст] / В. Грига // Вісник Національної академії наук України. - 2009. - № 10. - С. 22-35. - Бібліогр. : с. 34-35.
Рубрики: Інноваційна система--Державна політика
Кл.слова (ненормовані):
Інноваційний розвиток -- Інтелектуальна власність -- Технологічний трансфер
Анотація: У статті розглянуто особливості й досвід побудови національних інноваційних систем країн, що розвиваються, висловлено рекомендації щодо розбудови та ефективного функціонування нацональної інноваційної системи України з урахуванням зарубіжного позитивного й негативного досвіду. Доведено, що особливу роль у розбудові країн, що розвиваються, відіграє навчання. Запропоновано узагальнену схему інноваційної системи України та показано роль держави в ній. Визначено основні акценти, на які слід звернути увагу при формуванні НІС України.


Знайти схожі

2.


    Грига, В. Ю.
    Особливості інноваційного розвитку країн СНД [Текст] / В. Ю. Грига // Проблеми науки. - 2012. - № 7. - С. 15-21. - Библиогр.: с. 21 (16 назв.)
Рубрики: Інноваційно-інвестиційна діяльність
   Інноваційна активність--Підприємства

   Науково-технічний потенціал

Анотація: У статті досліджено особливості інноваційного розвитку країн СНД на основі аналізу ключових статистичних показників, що характеризують інноваційну діяльність. Обгрунтовано доцільність кооперації в інноваційній сфері між Україною, Росією, Казахстаном та Білоруссю, які здійснюють достатньо активну інноваційну політику та мають потужний науково-технічний потенціал.


Знайти схожі

3.


    Грига, В. Ю.
    Результативність інноваційної діяльності малих підприємств при взаємодії з великим бізнесом [Текст] / В. Ю. Грига, С. В. Богдан, Н. Б. Ісакова // Економіка і прогнозування. - 2014. - № 2. - С. 94-104. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Малі підприємства--Інноваційна діяльність
Анотація: Наведено результати дослідження ролі двох факторів, які впливають на ефективність діяльності малих підприємств: взаємодії з великими підприємствами та інноваційної активності діяльності. На основі аналізу емпіричних даних, отриманих авторами в ході опитування керівників малих підприємств Чернігівської області, виявлено, що найбільше на прибуток малих підприємств впливають технологічні інновації, зокрема, використання нових матеріалів, технологій, нової упаковки та дизайну товарів, тоді як організаційні інновації прямо на прибуток підприємства не впливають.


Дод.точки доступу:
Богдан, С.В.; Ісакова, Н.Б.

Знайти схожі

4.


    Грига, В. М.
    Навчальна практика з фізики є одним із видів пізнавальної діяльності учнів [Текст] / В. М. Грига // Освіта Буковини. - 2016. - 18 берез. (№ 10). - С. 5-6
Рубрики: Методика викладання--Фізика
   Методи навчання--Практична діяльність



Дод.точки доступу:
чернівецький автор, але не про Чернівці (Чернівецьку область)

Знайти схожі

5.


    Грига, В. Ю.
    Зарубіжна практика впровадження "розумної спеціалізації" та можливості її застосування в Україні [Текст] / В. Ю. Грига // Економіка і прогнозування. - 2019. - № 2. - С. 138-153. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інноваційна політика--"Розумна спеціалізація"--Зарубіжний досвід
Анотація: Стаття вивчає й систематизує зарубіжний досвід впровадження "розумної спеціалізації" у країнах, подібних до України за рівнем інституційної спроможності, та виявляє можливості їхнього застосування в Україні. "Розумна спеціалізація" є однією з сучасних концепцій інноваційної політики.


Знайти схожі

6.


    Єгоров, І. Ю.
    Порівняльний аналіз наявності індикаторів цифровізації в Україні та інших країнах Східного партнерства ЄС [Текст] / І. Ю. Єгоров, В. Ю. Грига // Статистика України. - 2019. - № 3. - С. 56-62 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Світова економіка--Економічний розвиток--Цифрова економіка--Україна--ЄС
Анотація: У статті розміщено результати дослідження процесів моніторингу цифрової економіки та суспільства в країнах Східного партнерства. Надано стислу характеристику стану справ у цих країнах з погляду наявності даних, необхідних для обчислення основних показників цифровізації. Насамперед подано інформацію щодо індексу DESI, який є основним індикатром країн ЄС у у сфері цифровізації. Оцінювання проводилося шляхом порівняння отриманої інформації для країн Східного партнерства з аналогічними даними, підходами і практикою Європейського Союзу загалом. Для більш повного узгодження з підходами ЄС викорисано відповідні статистичні дані.


Дод.точки доступу:
Грига, В. Ю.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)