Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Гречана, С. І.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.


    Гречана, С. І.
    Система оподаткування як зовнішній фактор самоорганізації підприємств [Текст] / С. І. Гречана, Н. В. Швець // Економіка України. - 2015. - № 8. - С. 44-56. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Підприємства--Податкове навантаження
   Податкова система--Реформування--Україна

Кл.слова (ненормовані):
податкова реформа -- самоорганізація -- фактор -- зовнішнє середовище -- адміністрування податків -- податкові виплати -- податковий тиск
Анотація: Дана стаття визначає вплив системи оподаткування України на самоорганізацію підприємств з позицій можливого позитивного та негативного характеру цього процесу. Сформовано авторську думку про причинно-наслідковий зв'язок між рисами системи оподаткування і результатами самоорганізації на рівні підприємства.


Дод.точки доступу:
Швець, Н. В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Гречана, С. І.
    Розвиток транспортних зв'язків у міжрегіональному співробітництві [Текст] / С. І. Гречана, І. А. Попова // Економіка України. - 2017. - № 4. - С. 56-66. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Регіональна економіка--Транспортна інфраструктура--Україна, 2015
Кл.слова (ненормовані):
розвиток -- показники -- якість -- вантажоперевезення -- пасажиропотік
Анотація: Розглянуто сутність транспортних зв'язків у міжрегіональному співробітництві та проведено їх оцінювання. Вивчено стан транспортної інфраструктури України в цілому та регіонів зокрема. Проаналізовано обсяги транспортних зв'язків. Визначено регіони з найбільш та наймеш приваливими умовами для розвитку транспортних зв'язків у міжрегіональному співробітництві.


Дод.точки доступу:
Попова, І. А.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Гречана, С. І.
    Картографічний метод у забезпеченні розвитку та співпраці об’єднаних територіальних громад [Текст] / С. І. Гречана, Ю. С. Рогозян // Економіка України : Науковий журнал. - 2017. - № 10. - С. 65-73. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Територіальні громади--Розвиток--Теоретико-методологічні засади--Картографічний метод--Україна
Кл.слова (ненормовані):
співпраця -- виробнича інфраструктура -- транспорт -- інформаційна інфраструктура -- методика
Анотація: Визначено особливості та необхідність застосування картографічного методу в процесі розкриття теоретико-методичних засад розвитку територіальних громад. Запропоновано методику розрахунку структурного співвідношення об’єктів виробничої, транспортної та інформаційної інфраструктур, а також їх графічно-схематичного зображення на карті. За її допомогою побудовано карту-схему інфраструктури співробітництва територіальних громад Луганської області, виокремлено найуспішніші райони та аутсайдерів області.


Дод.точки доступу:
Рогозян, Ю. С.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Гречана, С. І.
    Удосконалення методичного контенту з питань стратегічного планування розвитку об'єднаних територіальних громад [Текст] / С. І. Гречана, Ю. С. Рогозян // Регіональна економіка. - 2018. - № 4. - С. 28-38. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Регіональна економіка--Регіональний розвиток--Адміністративно-територіальна реформа--Україна
Кл.слова (ненормовані):
Програмно-цільові документи -- Методичні рекомендації
Анотація: Проведено дослідження чинного методичного контенту, що деталізує організацію та здійснення процесів стратегічного планування розвитку новоутворених (об'єднаних) територіальних громад в Україні, а також запопоновано його збалансоване вдосконалення. Проаналізовано переваги та недоліки чинної методичної бази як офіційної. Наголошено на важливості для майбутнього зростання громад розробки в кожній ОТГ якісних програмно-цільових документів, а саме стратегій і планів, що ускладнюється необізнаністю учасників і браком практичного досвіду.


Дод.точки доступу:
Рогозян, Ю.С.

Знайти схожі

5.


    Заблодська, І. В.
    Методичне забезпечення формування ідентифікаційного профілю територіальної громади [Текст] / І. В. Заблодська, С. І. Гречана // Регіональна економіка. - 2021. - № 2. - С. 5-14 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Регіональна політика--Територіальний розвиток--Україна
Кл.слова (ненормовані):
територіальні громади -- профіль -- ідентифікація -- критерії оцінювання -- розвиток -- методичні рекомендації -- науково-методичний підхід
Анотація: Подано методичні рекомендації щодо формування ідентифікаційного профілю територіальної громади. Визначено, що ідентифікаційний профіль територіальної громади – це таблично-графічне зображення взаємозв’язку її основних характеристик, який дозволяє об’єднувати унікальні ознаки громади та здійснювати коректне порівняння їх у різних площинах, а також формувати перелік титульних рис унікальності. Методичні рекомендації щодо формування ідентифікаційного профілю територіальної громади апробовано на прикладі Новопсковської територіальної громади та побудовано її ідентифікаційний профіль. Зроблено висновки та пропозиції щодо напрямів його практичного використання. Розроблено науково-методичний підхід до порівняння результатів ідентифікації в площині «громада - регіон» для формування переліку титульних рис унікальності кожної територіальної громади в межах регіону. На його основі побудовано узагальнений розпізнавальний Distinctive-ідентифікаційний профіль територіальних громад Луганської області та визначено перелік титульних рис унікальності Новопсковської територіальної громади. Обгрунтовано, що застосування ідентифікаційних профілів територіальних громад дозволяє забезпечити більш якісне планування їхнього розвитку та здійснювати корегування наявних довгострокових програм і проєктів, зокрема регіональних.


Дод.точки доступу:
Гречана, С. І.

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)