Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Гаєвая, Олександра$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Гаєвая, Олександра.
    Витоки держави загального добробуту [Текст] / Олександра Гаєвая, Людмила Перевалова, Анна Гаряєва // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 9. - С. 147-152. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Держава--Соціально-економічна політика
Кл.слова (ненормовані):
соціальна сфера -- бідність -- еволюція
Анотація: У статті розглядаються еволюції загальних теорій добробуту населення, опис і аналіз вже сформованих і функціонуючих різних моделей розподілу доходів у тому чи іншому суспільстві і головного організатора цього процесу – держави. Розглянуто історичні причини виникнення витоків добробуту, проаналізовано різноманітні точки зору видатних вчених на цю проблему у світі. Розкрито об’єктивний характер підвищення ролі держави в соціальній сфері індустріального суспільства, метою якого виступає не тільки боротьба з бідністю, а й підвищення рівня добробуту всього населення.


Дод.точки доступу:
Перевалова, Людмила; Гаряєва, Анна
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Гаєвая, Олександра.
    Еволюція правових поглядів на феномен старіння від часів стародавнього світу до сьогодення / Олександра Гаєвая, Людмила Перевалова, Ганна Гаряєва // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 2. - С. 75-79. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціальна політика--Правові погляди--Історія, Стародавній світ -- Середньовіччя
Кл.слова (ненормовані):
публічна політика -- суспільна активність -- повноцінне життя
Анотація: Показано виникнення і вирішення проблем літнього віку в Стародавньому світі і в період Середньовіччя, береться до уваги необхідний теоретичний і практичний досвід, який обов’язково знайде застосування і втілення в сучасному житті. Висвітлюються погляди античної філософії на феномен старості, розроблення методів оцінки зовнішнього і внутрішнього середовища, класифікація станів людського життя, описання ознак старіння і хвороб у літніх людей, розроблення рекомендацій з дотримання гігієни в Стародавньому світі. Констатовано, що в період Середньовіччя час людського життя відчувається як висока цінність і водночас підкреслюється його короткочасність і тлінність.


Дод.точки доступу:
Перевалова, Людмила; Гаряєва, Ганна

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)