Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Віровець, Д. В.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Віровець, Д. В.
    Децентралізація цифрової економіки як умова виходу із структурно-системної кризи [Текст] / Д. В. Віровець, С. М. Обушний // Формування ринкових відносин в Україні. - 2020. - № 7/8. - С. 62-74. - Бібліогр. с. 73-74 (19 назв)
Рубрики: Економічні кризи
   Цифрові технології

Анотація: У даній статті описані методи і приклади цифрових децентралізованих прийомів в економіці, метою яких є значне спрощення і здешевлення економічних процесів. Увага також приділяється ідентичності, управлінню, організації постачання, системі охорони здоров'я, а також поведінковим стимулам, де інновації як в державному, так і в приватному секторах, вже продемонстрували корисність технології блокчейн при вирішенні поставлених перед нами проблем. Зниження витрат і підвищення ефективності - це лише деякі переваги блокчейн, які потенційно може отримати економічна система. Впровадження методів цифрової децентралізації в вигляді постійних або тимчасових рішень може стати значним фактором прискорення виходу з системних економічних криз. Підтвердженням є вже реалізовані проекти з використанням технології блокчейн, деякі з яких активно використовувалися під час пандемії СОУЮ-19. Цифрове середовище з високим ступенем довіри, відсутністю регуляторів і кордонів може мати великий потенціал в майбутньому для появи безлічі блокчейн проектів з високим ступенем гнучкості за часів криз, також здатних змінити сьогоднішню економічну парадигму.


Дод.точки доступу:
Обушний, С.М.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Обушний, С. М.
    Big data як економічний ресурс для функціонування децентралізованих автономних організацій [Текст] / С. М. Обушний, Д. В. Віровець // Формування ринкових відносин в Україні. - 2021. - № 4. - С. 51-63. - Бібліогр. с. 61-62 (8 назв)
Рубрики: Цифрова економіка
Анотація: У даній статті запропоновано огляд технології ДАО як цифрової кооперації для роботи з великими даними, зосереджуючи увагу на сучасних підходах, можливостях та майбутніх напрямках. Представлений короткий огляд технології блокчейн та ДАО та їх необхідні характеристики для роботи з великими даними, різних сервісів ДАО по збору даних, їх зберігання, аналізу та дотримання конфіденційності, використання таких даних, а також обговорюються проблеми та майбутні напрямки для подальших досліджень. Технології блокчейну мають потенціал для ефективної аналітики великих даних завдяки посиленій безпеці та конфіденційності, ефективній системі управління, при чому повний захист матимуть тільки ідеї, втілені в технології блокчейн, а спільне інвестування та контроль над такими цифровими активами здійснюватиметься через ДАО, як нову форму партнерства.


Дод.точки доступу:
Віровець, Д.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)