Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Войтко, С. В.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 7
Показані документи с 1 за 7
1.
65.580
Ф 94


    Магдебура, О. Р.
    Розвиток єврорегіонів України в інтеграційних процесах [Текст] / О. Р. Магдебура, С. В. Войтко // Функціонування єврорегіонів в умовах трансформаційної економіки: матеріали міжнародної науково-практичної конференції, 7-8 травня 2009 року. - Чернівці, 2009. - С. 46-51
ББК 65.580
Рубрики: Єврорегіони--Україна


Дод.точки доступу:
Войтко, С.В.

Знайти схожі

2.


    Гавриш, О. А.
    Особливості інноваційного розвитку космічної галузі України на початку ХХІ ст. [Текст] / О. А. Гавриш, С. В. Войтко, Ю. В. Бухун // Економіка України. - 2014. - № 8. - С. 34-46. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Космічна техніка--Інноваційний розвиток--Україна
Кл.слова (ненормовані):
проривні інновації -- комерціалізація -- інвестиційна політика -- державна програма -- ринок супутників -- державно-приватне партнерство
Анотація: На основі концепції «проривних інновацій» розглянуто особливості інноваційного розвитку космічної галузі України. Проаналізовано Державну космічну програму України в контексті тенденцій розвитку світового ринку космічних послуг. Виокремлено проблеми та запропоновано пріоритетні напрями комплексного розвитку вітчизняної космічної галузі на основі комерціалізації інноваційних технологій.


Дод.точки доступу:
Войтко, С. В.; Бухун, Ю. В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Войтко, С. В.
    Дослідження ретроспективи розвитку нанотехнологій та передумови технологічного прориву України у цій сфері [] / С. В. Войтко, Я. Д. Мельник // Економіка та держава. - 2015. - № 11. - С. 18-21. - Бібліогр. с.21 (11 назв)
Рубрики: Нанотехнології--Розвиток--Україна
Анотація: Охарактеризовано основні критерії оцінки нанотехнологічного та інноваційного рівня промислових підприємств. Зазначено фази розвитку нанотехнологій у світі. Проаналізовано співвідношення кількості нанотехнологічних компаній в країнах світу.


Дод.точки доступу:
Мельник, Я.Д.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Войтко, С. В.
    Застосування SWOT-аналізу для розробки стратегічних напрямів кластероутворення поліграфічних підприємств [Текст] / С. В. Войтко, І. Ю. Воронкова // Регіональна економіка. - 2016. - № 1. - С. 165-171. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Поліграфічне вирорбництво--Стратегічний менеджмент
   Видавничо-поліграфічна галузь--Сучасне виробництво

   Менеджмент підприємства--Стратегічне управління

Кл.слова (ненормовані):
Стратегія -- Експертне оцінювання -- Планування
Анотація: Визначено вплив сильних і слабких сторін на реалізацію можливостей і нейтралізацію загроз, що ідуть від зовнішнього середовища. Побудовано вектор спрямованості розвитку підприємств поліграфії.


Дод.точки доступу:
Воронкова, І. Ю.

Знайти схожі

5.


    Залуцький, І. В.
    Взаємозв'язок віку топ-менеджерів країни та економічних успіхів держав [] / І. В. Залуцький, С. В. Войтко, М. В. Шашина // Економіка та держава. - 2016. - № 5. - С. 67-71. - Бібліогр. с.71 (10 назв)
Рубрики: Посадові особи--Вікові групи
Анотація: Доведена гіпотеза про те, що вік топ-менеджера держави (президента чи прем'єр-міністра), залежно від державного устрою країни має певний рівень впливу на економічний розвиток країни.


Дод.точки доступу:
Войтко, С.В.; Шашина, М.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Покрас, О. С.
    Питання розвитку галузі приладобудування в Україні в індустрії-4.0 [Електронний ресурс] / О. С. Покрас, С. В. Войтко. - Електрон. журн. // Економіка та держава. - 2019. - № 3. - С. 52-56 : табл. - Бібліогр. с. 56 (7 назв)
Рубрики: Машинобудування--Автоматизація
Анотація: Надано визначення поняттю "приладобудування" як колишньої підгалузі машинобудування в умовах індустрії 4.0. Наведено основні напрями діяльності фахівців приладобудування та автоматизованої системи управління технологічним процесом. Основними необхідними ресурсами для розвитку підприємств приладобудування є матеріали та кваліфіковані кадри. Окрім ресурсів, визначено залежність приладобудівних підприємств від тарифів перевізників сировини, а також термінів перевезень. Основними аспектами приладобудівного виробництва є підготовка, зберігання, виготовлення, транспортування, технічний контроль, пакування. Виробничу структуру становить основне, допоміжне та обслуговуюче виробництво. Основними проблемами приладобудування концентрація у містах, відсутність кооперації, обмеженість попиту на вітчизняну продукцію, застарілість виробництва, нерозвиненість інфраструктури, брак фінансування, відтік висококваліфікованих кадрів, низька інноваційна активність. Однією з проблем виходу на міжнародний ринок є недостатня відповідність критеріям якості розвинених держав. Стандартизація та сертифікація потребує не лише високої якості українських виробів, а і значної кількості часу та грошових коштів. Перевагами приладобудування в Україні є наявність дешевої робочої сили, можливості до залучення венчурних інвесторів під інноваційні проекти, територіальне розміщення України є порівняно вигідним для здійснення експортно-імпортних операцій. Для покращення внутрішніх систем і взаємодій між ланками приладобудівних підприємств доцільним кроком є запровадження автоматизованих систем виробництва, менеджменту тощо. Для подолання проблем запропоновано концентрацію зусиль на розробці та виконання державних програм стосовно покращення ситуації в галузі, введення пільг щодо оподаткування високотехнологічних заходів, залучення інвестицій, спрямування заходів на підвищення інноваційної активності тощо.

Перейти к внешнему ресурсу: О.С. Покрас та ін.

Дод.точки доступу:
Войтко, С.В.

Знайти схожі

7.


    Войтко, С. В.
    Критичний аналіз вітчизняних наукових доробок у економіко-екологічних дослідженнях [Электронный ресурс] / С. В. Войтко, Т. О. Мазанко. - Електрон. журн. // Економіка та держава. - 2021. - № 8. - С. 58-63. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економічна діяльність--Екологічна безпека
Анотація: У дослідженні проаналізовано наукові роботи останніх років з екологічною компонентою в економічних сферах діяльності. Аналіз здійснено на основі дослідження наукових праць вітчизняних вчених. У низці розглянутих робіт виявлено те, що науковцями пропонуються рішення проблеми саме ефективного використання рекреаційного потенціалу. Доведено, що рекреаційна сфера поєднує у собі природний, трудовий та інтелектуальний потенціали, передбачає їх ефективне використання, що пов'язане з економічним зростанням, інноваційно-інвестиційним розвитком виробництва, підвищенням якості життя та умов відпочинку населення. Наголошено, що можливості українських рекреаційних зон є недостатньо розкритими. Актуальним напрямом досліджень є й модернізація підприємств для використання біопалива та переробки органічних відходів. Наголошено на впровадженні та підвищенні рівня ефективності використання альтернативних джерел енергії на підприємствах. У дослідженнях цього напряму розкриваються й питання досвіду вирощування енергетичних культур, використання і розвитку твердого біопалива в енергетичному секторі України. Особливу увагу в дослідженнях приділено інтелектуальній складовій екологічного сталого розвитку, міжнародному трансферу технологій. Поглиблення ролі розумової праці та її результатів у розвитку та взаємодії природних, виробничих і соціальних підсистем є важливою складовою інтелектуалізації екологічно сталого розвитку. Виявлено, який з двох типів інтелектуалізації — імпорт у країну інтелектуальної власності або власні інтелектуальні розробки всередині країни, є суттєвішім чинником впливу на економічне зростання та одночасно зменшує навантаження на природне середовище. Наголошено про те, що інтелектуалізація економіки, продукування інноваційних розробок всередині країни та трансфер технологій сприяють швидкому економічному зростанню та покращують рівень життя населення. Іншим напрямом досліджень є проблеми екологічних ризиків та екологічної відповідальності промислових підприємств. Заявлено про необхідність знаходження балансу між економічним розвитком і зменшенням негативних екологічних наслідків. Поширення напрацювань з екологічною складовою в економічній сфері акцентує увагу на більш глибокому вивченні зазначеної проблематики та особливої актуальності аналізу останніх наукових праць.

Перейти к внешнему ресурсу: С.В. Войтко та ін.

Дод.точки доступу:
Мазанко, Т.О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)