Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Войтко, О.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.


    Войтко, О.
    Квиток [Текст] : новела / О. Войтко // Дніпро. - 2009. - № 10. - С. 5-13
Рубрики: Художня література--Українська--Проза, 21 ст.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗ (1)
Вільні: ЧЗ (1)

Знайти схожі

2.


    Пушкарьова, Т.
    Школа XXI століття: Київські ініціативи. Форум міністрів освіти країн Ради Європи [Текст] / Тамара Пушкарьова, Емілія Воронова, Оксана Войтко // Директор школи, ліцею, гімназії. - 2011. - № 4. - С. 4-31 : фотогр. - Зміст: Австрія ; Азербайджан ; Болгарія ; Великобританія ; Грузія ; Данія ; Ірландія ; Мальта ; Польща ; Фінляндія ; Франція ; Швейцарія
Рубрики: Освіта--Єдиний європейський освітній простір--Рада Європи
Кл.слова (ненормовані):
освітні системи -- структура освіти -- інновації
Анотація: Пропонується узагальнення та аналіз матеріалу, що висвітлює актуальні питання стану розвитку та перспективи освіти в країнах членах Ради Європи. Окреслюються основні тенденції в освітніх системах країн Європи, звертається увага на створення єдиного європейського освітнього простору. Визначено пріорітети держав та тенденції розвитку кожної системи освіти окремо.


Дод.точки доступу:
Воронова, Е.; Войтко, О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Пушкарьова, Т.
    Система освіти країн-членів Ради Європи [Текст] / Тамара Пушкарьова, Емілія Воронцова, Оксана Войтко // Директор школи, ліцею, гімназії. - 2011. - № 5. - С. 15-44. - Зміст: Албанія, Бельгія, Боснія і Герцеговина, Вірменія, Греція, Естонія, Ісландія, Іспанія, Італія, Республіка Кіпр, Латвія, Литва, Люксенбург, Сербія, Словенія, Угорщина, Молдова, Російська Федерація, Україна. - Закінчення. Початок у № 4 за 2011 р.
Рубрики: Освіта--Система--Країни-члени Ради Європи, XXI ст.
Кл.слова (ненормовані):
структурність -- неупередженість -- системність -- науковість -- гуманітарна спрямованість -- зміст освіти -- інформатизація
Анотація: Автори статті знайомлять читачів з системою освіти країн-учасниць Ради Європи.


Дод.точки доступу:
Воронцова, Е.; Войтко, О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Войтко, О.
    Особливості початкової освіти в Іспанії [Текст] / Оксана Войтко // Початкова школа. - 2013. - № 10. - С. 52-55. - Бібліогр.: 6 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Освіта--Загальноосвітня школа в зарубіжних країнах--Іспанія
Кл.слова (ненормовані):
знання і навички ХХI століття -- компетенції -- соціалізація -- інтеграція -- творчість -- мотивація -- оцінювання знань
Анотація: У статті розкрито специфіку системи початкової освіти Іспанії. Автор наголошує на застосуванні різних методик викладання для підтримання інтересу учнів до навчання, підвищення рівня їх мотивації. В освітньому процесі використовується індивідуальний підхід до кожного учня, діяльнісна технологія, вивчаються інтегровані навчальні курси, встановлюються міжпредметні зв'язки. Зміст початкової освіти Іспанії відповідає вимогам Ради Європи і Європейського Союзу щодо набуття базових навичок і компетенцій для продовження навчання в основній школі. Наведено принципи роботи вчителів та розглянуто способи і методики оцінювання рівня знань учнів.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

5.


    Войтко, О.
    Висока культура читання у початковій школі - запорука успішного навчання [Текст] / Оксана Войтко // Початкова школа. - 2015. - № 10. - С. 46-49.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська мова--Початкове навчання--Культура читання
Кл.слова (ненормовані):
культура читання -- техніка читання -- виразне читання -- грамотність -- читання уголос -- молодші школярі
Анотація: Читання розглянуто як основа для подальшого навчання і невід'ємна складова лінгвістичної компетентності. Автор наголошує на важливості культури читання як одного з аспектів інформаційної грамотності. Надано класифікацію методів навчання грамоти у початковій школі залежно від використання одиниці мови як вихідної при навчанні елементарного читання (літера, звук, склад, слово) та від того, який домінуючий вид діяльності учнів (аналіз, синтез). Виділено етапи у процесі навчання читання. Розкрито особливості читання дитині уголос та труднощі, які виникають у читача-початківця у процесі читання. Підкреслюється важливість розуміти прочитане як запорука успішного опанування грамотою та подальшого навчання. Автор розкриває специфіку читання вголос та відмінності між цим видом і читанням мовчки. У статті наведено методи й основні види задач під час навчання грамоти. Автором названо техніку читання і виразне читання як критерії для вимірювання рівня сформованості навички читати. Доведено, що уміння читати і виразне читання мають високий ступінь кореляції з навчальними досягненнями з інших предметів.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)