Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Возняковська, Крістіна$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Возняковська, Крістіна.
    Щодо основних суміжних категорій інституту неплатоспроможності банківської установи [Текст] / Крістіна Возняковська // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 5. - С. 68-72. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банки--Неплатоспроможність--Суміжні правовідносини
   Банківське право--Правові категорії

Кл.слова (ненормовані):
економіко-правова дійсність
Анотація: Стаття присвячена основним суміжним категоріям інституту неплатоспроможності банківської установи. Зроблено висновок, що інститут неплатоспроможності банків існує у тісному поєднанні з іншими категоріями економіко-правової дійсності, які у сукупності можуть бути визнані суміжними категоріями та відносинами. Врахування усіх складників цих суміжних категорій і відносин, у тому числі соціокультурного, інформаційного, економічного та іншого значення, дозволяє найбільш якісно підготувати заходи правового впливу на процедури визнання банку неплатоспроможним та передбачити його наслідки.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Возняковська, Крістіна.
    Щодо проблем капіталізації банківських установ в умовах економіко-правових реформ в Україні [Текст] / Крістіна Возняковська // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 7. - С. 26-30. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банки--Капіталізація--Сучасні проблеми--Україна
Кл.слова (ненормовані):
вимоги Національного банку України -- реорганізація -- реструктуризація банків -- державне регулювання банківської діяльності
Анотація: Стаття присвячена аналізу проблемних аспектів капіталізації банківських установ на сучасному етапі економіко-правових реформ в Україні, нормативних вимог до статутного капіталу банків, засобів державного сприяння капіталізації і реорганізації (реструктуризації) банків, а також формулюванню висновків і пропозицій, спрямованих на вдосконалення банківського законодавства у зазначеній сфері.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Возняковська, Крістіна.
    Про зовнішні чинники державної економічної політики у сфері забезпечення платоспроможності кредитно-фінансових установ / Крістіна Возняковська // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 12. - С. 84-88. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фінансово-кредитні установи--Платоспроможність--Державне регулювання--Україна, 21 ст.
Кл.слова (ненормовані):
банк -- грошово-кредитна політика
Анотація: Стаття присвячена аналізу зовнішніх чинників державної економічної політики у сфері забезпечення платоспроможності кредитно-фінансових установ. Зроблено висновок про потреби подолання розбіжностей у досягнутому рівні державного регулювання економіки суверенних держав та зростаючого інформаційного й транскордонного позадежавного розвитку фінансово-господарських технологій.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Возняковська, Крістіна.
    До питання про правову модель режиму неспроможності банківських установ [Текст] / Крістіна Возняковська // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 8. - С. 19-54. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банківське право--Правова неспроможність
Кл.слова (ненормовані):
активи -- пасиви -- фінанси -- банкрутство -- націоналізація банків
Анотація: У статті досліджується проблема правової моделі банківської неспроможності в Україні. Обґрунтовано, що для банківської неспроможності не підходять прокредиторська чи продебіторська моделі банкрутства. Зроблено висновок, що правова модель банківської неспроможності має ґрунтуватися на забезпеченні сталої передачі сукупних фінансів банківської установи (активів і пасивів) більш стабільному суб’єкту банківського ринку, у тому числі націоналізованому банку.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)