Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (5)Буковина (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Водянка, Л. Д.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 9
Показані документи с 1 за 9
1.


    Крисанов, Д. Ф.
    Інноваційний потенціал підприємств харчової промисловості [Текст] / Д. Ф. Крисанов, Л. Д. Водянка // Економіка АПК. - 2011. - № 4. - С. 124-130 : табл. - Бібліогр. в прим.
Рубрики: Економіка підприємства--Інновації--Україна
   Харчова промисловість--Підприємства--Україна

   Регіональна економіка--Чернівецька область

Кл.слова (ненормовані):
Потенціал -- Технологія -- Продовольчі ринки
Анотація: Проаналізовано наукові засади діагностики та оцінювання інноваційного потенціалу промислових підприємств, розкрито особливості обчислення його інтегрального показника з урахуванням додаткової компоненти - якості й безпечності харчової продукції.


Дод.точки доступу:
Водянка, Л. Д.; написано про Чернівці (Чернівецьку область), але автор не з Чернівців (Чернівецької області)

Знайти схожі

2.


    Водянка, Л. Д.
    Перспективи впровадження системи НАССР у процесі виробництва харчової продукції [Текст] / Л. Д. Водянка, Н. Я. Кутаренко // Регіональна економіка. - 2013. - № 1. - С. 185-194 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Промисловість України--Харчова галузь
   Менеджмент--Якість

   Економіка підприємства--Контроль--Внутрішньогосподарський контроль

Кл.слова (ненормовані):
система управління якістю -- Критичні точки контролю -- ПАТ "Чернівецький хлібокомбінат"
Анотація: Обґрунтована необхідність впровадження системи аналізу небезпечних факторів та визначення критичних точок контролю (НАССР) на підприємствах харчової промисловості як системи управління якістю на основі екологічності та безпечності продукції.


Дод.точки доступу:
Кутаренко, Н. Я.

Знайти схожі

3.


    Крисанов, Д. Ф.
    Інноваційний потенціал переробно-харчових підприємств: оцінювання та реалізація [Текст] / Д. Ф. Крисанов, Л. Д. Водянка // Економіка і прогнозування. - 2013. - № 2. - С. 84-105. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Переробні харчові підприємства--Інноваційний потенціал
Анотація: Проаналізовано наукові основи діагностики й оцінювання інноваційного потенціалу переробних підприємств, розкрито особливості обрахування його інтегрального показника з урахуванням додаткової компоненти- якості та безпеки харчової продукції. На прикладі виробництв харчових галузей запропоновані варіанти їхнього інноваційного розвитку.


Дод.точки доступу:
Водянка, Л.Д.

Знайти схожі

4.


    Крисанов, Д. Ф.
    Стратегії нарощування інноваційного потенціалу підприємствами харчової промисловості [Текст] / Д. Ф. Крисанов, Л. Д. Водянка // Економіка і прогнозування. - 2015. - № 1. - С. 89-104. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Харчова промисловість--Інноваційний потенціал
Анотація: Обгрунтовано теоретико-методологічні засади переходу від економічної до інноваційної парадигми стратегії розвитку підприємств харчової промисловості.


Дод.точки доступу:
Водянка, Л.Д.

Знайти схожі

5.


    Підгірна, В. С.
    Безробіття в Україні: актуальні проблеми і шляхи вирішення [Електронний ресурс] / В. С. Підгірна, Л. Д. Водянка, І. Г. Лаврук // Економіка та держава. - 2019. - № 5. - С. 68-71 : табл.; граф. - Бібліогр. с. 71 (7 назв)
Рубрики: Ринок праці--Україна
Анотація: У статті досліджено безробіття як один із основних чинників деформування ринку праці в Україні. Розкрито основні аспекти незайнятості населення за останні роки і вияснено ряд негативних факторів, що спричиняють збільшення частки соціальних виплат з бюджету країни на підтримку малозабезпечених верств населення. На основі отриманих статистичних даних визначено та зіставлено рівень безробіття в Україні та Європейських країнах. А також проаналізовано головні причини виникнення незайнятості населення за статево-віковою структурою та професійними групами, за регіонами і рівнем здобутої освіти тощо. Результати дослідження свідчать про низький рівень життя (купівельної спроможності) українців, неврегульований праценадлишковий ринок праці в західних областях, відсутність економічної та політичної стабільності в державі, високий рівень міграції серед молодих людей, гендерна нерівність в оплаті праці тощо. Беручи до уваги таку негативну тенденцію високого рівня безробіття в Україні, було запропоновано головні напрями розв'язання цієї проблеми через запровадження ефективних реформ та заходів, спрямованих як на короткостроковий, так і на довгостроковий період часу.Окреслено комплексний підхід щодо визначення основних наслідків безробіття та водночас запропоновано шляхи його вирішення через систему ведення активної політики зайнятості населення з боку державних органів влади.

Перейти к внешнему ресурсу: В.С. Підгірна та ін.

Дод.точки доступу:
Водянка, Л.Д.; Лаврук, І.Г.

Знайти схожі

6.


    Водянка, Л. Д.
    Тайм-менеджмент як техніка планування робочого часу персоналу [Текст] / Л. Д. Водянка, С. І. Тодорюк, А. Г. Карп // Економіка та держава. - 2020. - № 7. - С. 119-123. - Бібліогр. с. 123 (7 назв)
Рубрики: Персонал--Робочий час--Планування
Анотація: У статті розглянуто сутність тайм-менеджменту та його значення у системі управління часом персоналу. Досліджено генезис поглядів науковців на категорію "тайм-менеджмент" та проаналізовано методи планування робочого часу персоналу. Розкрито особливості особистого та корпоративного тайм-менеджменту. Розглянуто 5 етапів тайм-менеджменту: 1) формування цілей; 2) планування; 3) прийняття необхідних рішень для виконання майбутніх справ; 4) виконання запланованих справ; 5) контроль і підбиття підсумків. Виявлено причини, які перешкоджають менеджеру ефективно використовувати власний час. Розглянуто іноземний та вітчизняний досвід успішного тайм-менеджменту на прикладі діючих підприємств. Перспективами подальших досліджень у напрямі ефективного використання робочого часу є практичне впровадження технології тайм-менеджменту з урахуванням специфіки діяльності підприємства, деталізація етапів інвентаризації та аналізу часу з розробкою показників аналізу часу та інтегрального показника оцінки ефективності системи тайм-менеджменту на підприємстві.


Дод.точки доступу:
Тодорюк, С.І.; Карп, А.Г.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Водянка, Л. Д.
    Цифровізація та цифрова платформа в економічному розвитку аграрного сектору [Текст] / Л. Д. Водянка, Т. П. Юрій // Економіка АПК. - 2020. - № 12. - С. 67-73 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільське господарство--Інноваційна діяльність--Цифровізація
Кл.слова (ненормовані):
цифровізація -- цифрова платформа -- сільське господарство -- інновації -- інноваційна діяльність
Анотація: Мета статті - розкрити сучасне значення цифровізації та цифрових платформ для економічного розвитку суб’єктів господарювання аграрного сектору економіки. У результаті реалізації запропонованої цифрової платформи в аграрному секторі будуть отримані наступні переваги: підвищиться врожайність сільськогосподарських культур; поліпшиться система планування польових робіт; знизяться витрати на виробництво продукції на основі ефективного використання ресурсів та науково обгрунтованих підходів.


Дод.точки доступу:
Юрій, Т. П.

Знайти схожі

8.
061
Ч-492


    Водянка, Л. Д. (Викладач ЧНУ).
    Динаміка впливу іноземних інвестиційних потоків на регіональне виробництво [Текст] / Л. Д. Водянка, В. С. Козак, Я. В. Мельник // Науковий вісник Чернівецького університету : зб. наук. пр. - Чернівці : ЧНУ, 2019. - Вип. 820: Економіка. - С. 70-75 : табл., рис. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Регіональна економіка--Виробнича діяльність
   Інвестиції--Прямі іноземні інвестиції

   Моделювання окремих аспектів економіки



Дод.точки доступу:
Козак, В. С.; Мельник, Я. В.; чернівецький автор, про Чернівці (Чернівецьку область)
Є примірники у відділах:
1 (01.09.2021р. Інв.В 76556 - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

9.


   
    Трансформація трудового законодавства України в умовах коронакризи [Текст] / Л. Д. Водянка [та ін.] // Економіка та держава. - 2021. - № 6. - С. 78-81 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Трудовий кодекс--Епідемії
Кл.слова (ненормовані):
КОРОНАВІРУС
Анотація: У статті досліджено основні зміни, які внесено до Кодексу законів про працю — документу, який регулює трудові правовідносини в Україні; проаналізовано позитивний і негативний вплив цих змін на формування і перебіг відносин між працівником і роботодавцем; висвітлено основні питання, які зазнали змін у процесі вдосконалення чинного законодавства. Розглядаються основні причини внесення змін до Кодексу законів про працю і його теперішній склад. Визначаються основні завдання і зобов'язання, що постають перед роботодавцями та найманими працівниками.Розроблений проєкт Закону про працю містить 98 статей та може замінити КЗпП та усі нормативно-правові акти про оплату праці, відпустки, а також визначення розміру шкоди, завданих фірмі та ін. Так само проєкт прогнозує ряд змін до решти законів та кодексів. Так, статтю 11 Закону про житлово-комунальні послуги доповнять частиною четвертою, яка передбачає скасування права на пільги та допомоги у випадку встановлення рішенням суду того факту, що особа виконувала роботу без складеного трудового договору.Зміни стосуються заборони будь-якої дискримінація у галузі праці пов'язані із: кольором шкіри, політичними та релігійними переконання, сексуальною орієнтацією, віком, статтю, станом здоров'я, інвалідністю, вагітністю тощо. Окрім того, у законопроєкті прописано обов'язкову відсутність на підприємстві таких явищ, як мобінг працівників, економічний та психологічний тиск, створення нестерпних умов праці, навмисний, систематичний та нерівномірний розподіл навантаження і розпорядження між працівниками, що здійснюють однакову роботу, а також нерівну оплату праці за аналогічну працю.


Дод.точки доступу:
Водянка, Л.Д.; Скуляк, В.М.; Сторцун, К.М.; Чуса, Г.І.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)