Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Білецька, Г. М.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Білецька, Г. М.
    Вплив мораторію на становлення та розвиток ринку землі в Україні [Текст] / Г.М. Білецька // Економіка. Фінанси. Право. - 2006. - № 11. - С. 26-29. - Бібліогр.: 7 назв.
Рубрики: Ринок землі
Анотація: Метою даного дослідження є аналіз проблемних питань та правових аспектів щодо статусу землі, як об‘єкта права власності та виокремлення негативних наслідків, що супроводжують запровадження мораторію укладання договорів купівлі-продажу землі.


Знайти схожі

2.


    Білецька, Г. М.
    Щодо розгляду факторів впливу надходження податку з доходів фізичних осіб до бюджету [Текст] / Г. М. Білецька, Н. Г. Шкуренко // Економіка. Фінанси. Право. - 2010. - № 7. - С. 23-26 : граф.
Рубрики: Податки в Україні--Фізичні особи--Доходи
Анотація: У цій статті розглянуто динаміку надходження податку з доходів фізичних осіб до Державного бюджету України. Досліджено фактори , що впливають на надходження до бюджету податку з доходів фізичних осіб.


Дод.точки доступу:
Шкуренко, Н.Г.
Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

3.


    Подік, І. І.
    Нормативно-правове забезпечення електронного аудиту в Україні: сучасний стан та перспективи [Текст] / І. І. Подік, Г. М. Білецька, Н. Л. Ковтунович // Економіка та держава. - 2018. - № 10. - С. 37-41 : табл. - Бібліогр. с. 41 (14 назв)
Рубрики: Аудит--Інтернет технології--Нормативно-правове забезпечення
Анотація: Розвиток цифрових технологій призвів до появи нових форматів та способів зберігання і обробки даних, які, в свою чергу, дали поштовх запровадженню новітніх форм та видів контролю, одним з яких є електронний аудит. У статті проаналізовано чинні вітчизняні нормативно-правові акти, які стосуються організації та здійснення такого виду перевірок. Встановлено, що розвиток функціонування інституту електронного аудиту в Україні, а відповідно і його правового регулювання, значно відстає від темпів розвитку цієї сфери в зарубіжних країнах (Португалія, Австрія, Люксембург, Польща, Литва, Норвегія, Німеччина, Нідерланди, Швеція, Франція), а саме: відсутнє нормативно закріплене визначення електронного аудиту та не врегульовано порядок його проведення; немає єдиного формату файлу подання даних до фіскальних органів для цілей е-аудиту (податкового аудиторського файлу); не закріплено відповідні права та обов'язки платників податків й контролюючих органів.Відповідно авторами рекомендовано ввести в національну практику дефініцію запропоновану ІОТА, а саме: "е-аудит — це верифікація та перевірка бухгалтерських операцій, яка здійснюються в електронному середовищі за допомогою комп'ютеризованих інструментів, використовуючи аналітичні, оціночні та тестові методи аудиту". Також у статті наведено структуру проекту українського податкового аудиторського файлу (SAF-T UA), розробленого на основі другої версії стандартного податкового аудиторського файлу з урахуванням вітчизняної практики ведення бухгалтерського обліку, та описано процедуру проведення електронного аудиту на його основі. Рекомендований порядок складається з кількох етапів й дозволить досягти більш прогресивних та цивілізованих взаємовідносин між платниками податків і фіскальними органами.


Дод.точки доступу:
Білецька, Г.М.; Ковтунович , Н.Л.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)