Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Бєлоусова, Н. В.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Бєлоусова, Н. В.
    Методологічні основи інклюзивного туризму в системі регіонального розвитку України [Текст] / Н. В. Бєлоусова // Формування ринкових відносин в Україні. - 2021. - № 4. - С. 83-89. - Бібліогр. с. 88-89 (6 назв)
Рубрики: Інклюзивний туризм
Анотація: Проаналізовано процеси та форми надання туристсько-реабілітаційних послуг для інклюзивних туристів в рамках соціально-економічних програм регіонального розвитку України. Визначені напрями інклюзивної реабілітації та основні реабілітаційні функції туризму у вигляді блок-схеми структури впровадження інклюзивного туризму в соціально-економічну систему розвитку регіонів України. З'ясовано фактори, що обмежують або впливають на можливість організації інклюзивного туризму. Запропонована типова структура розробки та реалізації регіональних цільових програм у галузі інклюзивного туризму. Надана інформація про види реабілітації за допомогою надання туристичних послуг, які відповідають сучасним тенденціям розвитку суспільства та нададуть можливість розбудувати єдину державну систему реабілітаційно-соціального захисту населення України, з урахуванням особливостей регіональної економіки кожної взятої території. Сформульовано висновки щодо адаптаційної моделі інклюзивного туризму, яка допоможе зрозуміти сутність і структурність даного регіонального проекту, в якому вперше пропонується комплексна допомога у вигляді туристичних послуг.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Бєлоусова, Н. В.
    Економічна концепція залучення інклюзивних туристів з «синдромом війни» до процесу соціалізації [Текст] / Н. В. Бєлоусова // Формування ринкових відносин в Україні. - 2021. - № 1. - С. 93-99. - Бібліогр. с. 98-99 (6 назв)
Рубрики: Туризм--Інклюзивні туристи
Анотація: Метою написання статті є економічна оцінка можливостей використання реабілітаційної допомоги людям в процесі надання туристичних послуг, які перебували у зоні військового конфлікту на сході України та зазнали суттєвих емоційних і психологічних змін. Проаналізовано рівень фінансової спроможності туристичної галузі в світовому економічному рейтингу, детуризм, за останнє десятиліття (2011-2021 рр.) став провідною галуззю економіки, на яку припадає 10% світового ВВП і 7% світового експорту. Запропоновано пояснення щодо виокремлення із соціального загалу групи людей з "синдромом війни", які позиціонуються як категорія людей з інклюзією. Розглянута проблема економічної оцінки ефективності надання підприємствами туристичної індустрії своїх послуг людям з "синдромом війни", як представникам інклюзивної групи, де туризм розглядається як найбільш універсальний засіб відпочинку, рекреації, оздоровлення людей. Аналізуються причинно-наслідкові закономірності фінансової допомоги в плані надання реабілітаційних послуг даній категорії. Запропонована економіко-регулятивна концепція підтримки державного фінансування та програм субсидіювання, якими можуть користуватись підприємства туристичної сфери. Акцентована увага на суттєвих проблемах надання якісних туристсько-реабілітаційних послугах і перспективності їх запровадження при виконанні регуляторних завдань.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Бєлоусова, Н. В.
    Інклюзивний туризм як сегмент економічного розвитку України [Текст] / Н. В. Бєлоусова // Формування ринкових відносин в Україні. - 2021. - № 2. - С. 46-52. - Бібліогр. с. 51-52 (10 назв)
Рубрики: Інклюзивний туризм
Анотація: Розглянуто питання розвитку інклюзивного туризму як сегменту економіки та соціалізації людей з інклюзією, який в Україні, на жаль, практично не розвинений. Сформовано статистичний матеріал, який відображає рівень розвитку інклюзивного туризму в європейських країнах і показує реальну потребу впровадження інклюзивного туризму в систему державного господарювання. Визначено роль людей з інвалідністю в системі надання туристичних послуг, які входять до однієї з основних груп інклюзивних туристів. Запропонована оцінка ролі та значення інклюзивного туризму як нового виду туристичного сегменту, який розглядається з двох основних позицій: економічної [формування матеріально-технічної бази санаторно-курортного господарства, пансіонатів, реабілітаційних центрів, туристичних баз тощо) та соціальної [комплексна соціалізація та соціальна фінансова допомога). Визначено, що фінансова підтримка держави дозволить особам інклюзивних груп змінити соціальну роль в суспільстві, опанувати технологіями ефективного функціонування в різних умовах перебування, соціально активізуватися в процесі туристичних заходів, трансформувати свій світогляд, розвинути діяльність з самообслуговування і догляду за собою, опанувати нові знання, вміннями і навичками. Розкрито сутність інклюзивного туризму з урахуванням, економічних і управлінських особливостей, а також менталітету українського соціуму. Увага акцентована на проблемах впровадження інклюзивного туризму та комплексних підходах практичного вирішення даної проблематики, з урахуванням фінансової складової та внутрішньо державної політиці.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Бєлоусова, Н. В.
    Аналіз економічної доцільності розвитку інклюзивного туризму на прикладі Чркаської області [Текст] / Н. В. Бєлоусова // Формування ринкових відносин в Україні. - 2021. - № 3. - С. 90-99. - Бібліогр. с. 98-99 (11 назв)
Рубрики: Інклюзивний туризм--Черкаська область
Анотація: Метою написання статті є аналіз економічної доцільності можливостей розвитку інклюзивного туризму, як нового сегменту туристичної сфери, який розвивається у тісному взаємозв'язку з економікою та регіональним управлінням розвитку територій. Проаналізовані попередні наукові дослідження з ресурсно-рекреаційного, санаторно-курортного та оздоровчого напрямів дослідження Черкаської області, в якій активно впроваджується інклюзивний туризм. Визначені напрями розвитку інклюзивного туризму та з'ясовано фактори, що обмежують або впливають на можливість організації інклюзивного туризму. Запропонована типова структура розробки та реалізації регіональних цільових програм у галузі інклюзивного туризму, з економічним аналізом доцільності впровадження даного напряму реабілітації. Такі моделі допоможуть зрозуміти сутність і структурність даного регіонального проекту, в якому вперше пропонується комплексна допомога у вигляді туристичних послуг (фізична, психологічна, реабілітаційна, оздоровчо-лікувальна, спортивна та ін.) із застосуванням фахової медичної допомоги. Графічний матеріал розкриває сутність напрямів реалізації програми розвитку інклюзивного туризму, які мають поділ на медико-соціальну складову та економіко-управлінську. Надана інформація про перспективність результатів проведення експериментального проекту в Черкаській області, на прикладі якого можна визначити проблеми та змоделювати перспективи розвитку та впровадження інклюзивного реабілітаційно-соціального туризму в Україні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)