Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Бурлай, Т. В.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 10
Показані документи с 1 за 10
1.


    Бурлай, Т. В.
    Критерії оцінки перспектив конвергенції перехідних економік [Текст] / Т.В Бурлай // Економіка і прогнозування. - 2005. - № 1. - С. 45-64. - Бібліогр.: 27 назв
Рубрики: Перехідна економіка
Кл.слова (ненормовані):
Конвергенція


Знайти схожі

2.


    Бурлай, Т. В.
    Шокові ефекти економічної конвергенції в розвитку новоінтегрованих країн ЄС [Текст] / Т.В Бурлай // Економіка і прогнозування. - 2009. - № 2. - С. 23-35
Рубрики: Економіка зарубіжних країн--Країни Європи--Європейський Союз
Анотація: Охарактеризовані конвергенційні шокові впливи на макроекономічний розвиток постсоціалістичних країн ЄС-27 протягом останніх років.


Знайти схожі

3.


    Бурлай, Т. В.
    Інститут довіри як компонента євроінтеграційної політики країн ЦСЄ [Текст] / Т. В. Бурлай // Економіка і прогнозування. - 2011. - № 3. - С. 95-113. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міжнародна економіка--Євроінтеграційна політика--Центрально-Східна Європа
Анотація: Охаратеризовано вплив ступеня сформованості та функціонування інституту довіри на динаміку євроінтеграційних процесів, визначено основні напрями політики держрегулювання, реалізація яких забезпечила посилення інституту суспільної довіри в постсоціалістичних країнах ЄС.


Знайти схожі

4.


    Бурлай, Т. В.
    Актуальні проблеми зайнятості в новоінтегрованих країнах ЄС: уроки для України [Текст] / Т. В. Бурлай // Економіка і прогнозування. - 2012. - № 2. - С. 71-85. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Зайнятість населення--Державна політика--ЄС
Анотація: Проаналізовано актуальні проблеми у сфері зайнятості країн- нових членів Євросоюзу, які потребують вирішення в контексті Стратегії "Європа-2020", а також впливають на параметри їхнього соціально-економічного розвитку. На основі аналізу відповідного європейського досвіду визначено виклики, що повинні враховуватися під час розроблення державної політики зайнятості України на середньо- та довгострокову перспективу.


Знайти схожі

5.


    Бурлай, Т. В.
    Європейська інтеграція як мультисистемний інститут розвитку: переваги і межі ефективності [Текст] / Т. В. Бурлай // Економічна теорія. - 2012. - № 3. - С. 85-97. - Бібліогр. у підрядк. прим.
Рубрики: Європейська інтеграція--Економічний розвиток--Європейський Союз
Анотація: Охарактеризовано позитивний вплив євроінтеграції як мультисистемного інституту розвитку постсоціалістичних країн Євросоюзу.


Знайти схожі

6.


    Бурлай, Т. В.
    Ризики формування моделі асоціальної поведінки в Україні [Текст] / Т. В. Бурлай // Економіка України. - 2015. - № 6. - С. 92-97. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціально-економічний розвиток--Стратегії--Ризики--Україна
Кл.слова (ненормовані):
соціальна держава -- реформи -- соціальна політика -- бюджетні обмеження
Анотація: Зазначено, що нові соціально-економічні реформи та значні бюджетні обмеження, задекларовані урядом наприкінці 2014 р., несуть очевидні ризики для збереження моделі соціальної держави в Україні. Обгрунтовано, чому перехід до асоціальної моделі розвитку держави матиме негативні наслідки довгострокової дії як у внутрішньому, так і у зовнішньому вимірі. Наголошено, що мінімізація таких наслідків – одне з пріоритетних завдань формування та реалізації вітчизняної соціальної політики на поточному етапі.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Бурлай, Т. В.
    Політика соціальної якості в контексті Угоди про асоціацію між Україною та ЄС [Текст] / Т. В. Бурлай // Економіка і прогнозування. - 2015. - № 4. - С. 81-95. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Україна-ЄС--Угода про асоціацію
   Соціальна політика--Україна

Анотація: Наведено основні характеристики політики соціальної якості ЄС, обгрунтовано важливість для України адаптації цих підходів як інструменту мінімізації соціальних ризиків, надано пропозиції щодо першочергових інституційних заходів для формування та реалізації політики соціальної якості в Україні.


Знайти схожі

8.


    Костриця, В. І.
    Неформальна та атипова зайнятість як "нова нормальність" у світі та Україні [Текст] / В. І. Костриця, Т. В. Бурлай // Економіка і прогнозування. - 2019. - № 1. - С. 7-34. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Зайнятість--Державна політика--Системні ризики
Анотація: Охарактеризовано сучасне розуміння категорії "нової нормальності" у сфері зайнятості, у тому числі неформальної. Розглянуто два значення категорії "нова нормальність" в економічному дискурсі проблем неформальної зайнятості: перше характеризує неформальну зайнятість як нову об'єктивну норму (як характерне, широко поширене, стійке явище) сьогодення і майбутнього; другий відображає трансформацію сфери зайнятості, в тому числі недекларованої, у процесі створення "нової нормальності" під впливом демографічних змін, глобалізації, цифровізації та інших глобальних трендів.


Дод.точки доступу:
Бурлай, Т. В.

Знайти схожі

9.


    Бурлай, Т. В.
    Ризики формування пастки дивергентності в процесі євроінтеграції України [Текст] / Т. В. Бурлай // Економічна теорія. - 2018. - № 3. - С. 99-119. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Соціально-економічний розвиток--Наукові дослідження--Україна
   Європейська інтеграція--Інтеграційні процеси--Україна--Європейський Союз

   Глобалізація

Кл.слова (ненормовані):
конвергенція -- ризики розвитку -- пастка дивергентності -- євроінтеграція
Анотація: Охарактеризована поточна динаміка соціально-економічного розвитку України в процесі її європейської інтеграції на основі Угоди про асоціацію з Євросоюзом, укладеної в 2014 році. Висвітлено ключову роль механізму конвергенції у відновленні сталого зростання економіки, підвищенні добробуту громадян, а також посиленні інтеграційних процесів в Європейському Союзі і його міжнародної конкурентоспроможності. Наведено порівняльну оцінку розвитку України та окремих країн Євросоюзу за критеріями обсягу ВВП на душу населення; величини добробуту домогосподарств; національного добробуту в розрахунку на душу населення.


Знайти схожі

10.


    Бурлай, Т. В.
    Міжнародна економічна інтеграція та європейські інтеграційно-конвергенційні процеси : Тема 38 [підручник] : макроекономіка / Т. В. Бурлай // Економічна теорія. - 2018. - № 4. - С. 93-111. - Зміст: 38.1. Поняття міждержавної та регіональної економічної інтеграції ; 38.2. Економічна інтеграція в глобалізаційному контексті ; 38.3. Основні теорії та сучасні концепції європейської інтеграції ; 38.4. Характерні форми, рівні, стадії та моделі євроінтеграції ; 38.5. Основні критерії вступу до ЄС та його сучасна інтеграційна політика ; 38.6. Взаємозв’язок інтеграційних та конвергенційних процесів ; 38.7. Переваги та недоліки регіональної інтеграції як одного з основних механізмів конвергенції
Рубрики: Макроекономіка--Навчальні видання
   Економічна інтеграція--Європейська інтеграція--Глобалізація--Економічний розвиток

   Міжнародна економіка--Інтеграція



Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)