Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Букін, Е. К.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Скрипник, А. В.
    Бюджетний потенціал українських національних лотерей [Текст] / А. В. Скрипник, Е. К. Букін // Фінанси України. - 2011. - № 10. - С. 59-68. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Лотерейна діяльність--Національна--Україна
Анотація: Досліджуються питання становлення й розвитку української національної лотереї. За інформацією офіційного сайту лотереї та про надходження до бюджету проаналізовано кількісні показники і тренди розвитку української лотереї, зроблено висновки щодо бюджетної неефективності стратегій операторів лотерей.


Дод.точки доступу:
Букін, Е.К.

Знайти схожі

2.


    Скрипник, А. В.
    Ризики мобілізаційного шляху розвитку: від Євро-2012 до зимових Олімпійських ігор 2022 р. [Текст] / А. В. Скрипник, Е. К. Букін // Економіка України. - 2013. - № 1. - С. 26-39. - Бібліогр. в примітках
Рубрики: Спортивні змагання--Міжнародні--Державні витрати--Економічні ризики--Україна
Кл.слова (ненормовані):
дохідно-витратний аналіз -- фінансова стабільність
Анотація: На основі проведення Євро-2012 проаналізовано структуру та результативність державних витрат на його підготовку, зроблено прогноз витрат, пов’язаних з підготовкою до зимових Олімпійських ігор 2022 р., показано їх вплив на стабільність фінансової системи країни. Перелічено основні ризики проведення подій такого рівня для України з урахуванням інституціональних особливостей її розвитку.


Дод.точки доступу:
Букін, Е. К.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Скрипник, А. В.
    Аналіз ефективності виробництва пшениці за методом Data Envelopment Analysis (DEA) [Текст] / А. В. Скрипник, О. В. Жемойда, Е. К. Букін // Економіка АПК. - 2017. - № 1. - С. 15-24 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільськогосподарські підприємства--Ефективність--Україна
Кл.слова (ненормовані):
ефект масштабу -- алокативна ефективність -- урожайність
Анотація: Розглядається застосування методу обвідних - Data Envelopment Analysis (DEA) для аналізу ефективності аграрних підприємств України. На підставі даних про виробництво пшениці спеціалізованими підприємствами України оцінено технічну ефективність її виробництва ( зі сталим і змінним ефектом масштабу). Такий аналіз у масштабі країни ще не виконувався. Як входи розглядаються посівні площі та витрати на виробництво пшениці, а як вихід - обсяг виробництва пшениці.


Дод.точки доступу:
Жемойда, О. В.; Букін, Е.К.

Знайти схожі

4.


   
    Диференціація ефективності аграрного бізнесу та потенційний ринок землі [Текст] / А. В. Скрипник [и др.] // Економіка АПК. - 2018. - № 6. - С. 40-52 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільське господарство--Ринок землі
   Аграрний бізнес

   Аграрний ринок України

Анотація: Проаналізовано ефективність різних форм аграрного бізнесу. Базуючись на даних розподілу доходу фермерських господарств та аграрних підприємств оцінено платоспроможний попит на земельні ділянки у разі запровадження ринку землі сільськогосподарського призначення.


Дод.точки доступу:
Скрипник, А. В.; Ткачук, В. А.; Андрющенко, В. М.; Букін, Е. К.

Знайти схожі

5.


   
    Досягнення рівноваги на потенційному ринку землі України в умовах макроекономічної нестабільності [Текст] / А. В. Скрипник [та ін.] // Економіка АПК. - 2019. - № 2. - С. 19-31 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Ринок землі--Агропромисловий комплекс--Україна
Кл.слова (ненормовані):
ринок землі -- попит -- пропозиція -- егоїстична та альтруїстична моделі поведінки -- ризики орендодавців та орендарів -- ставка дисконту
Анотація: Мета статті - визначити параметри потенційного ринку землі сільськогосподарського призначення на підставі наявної інформації про вікову структуру власників паїв, рівні прибутковості всіх форм аграрного бізнесу і з урахуванням можливих обмежень законодавчих органів влади. Показано, що при формуванні попиту за рахунок діючих суб’єктів аграрного бізнесу в розпорядженні власників паїв залишиться від 12 до 14 млн га. Запропонований алгоритм дасть можливість здійснити оцінку ринку землі за умови змін обмежень впровадження ринку (регіональне обмеження пропозиції або скасування обмежень попиту та ін).


Дод.точки доступу:
Скрипник, А. В.; Ткачук, В. А.; Андрющенко, В. М.; Букін, Е. К.

Знайти схожі

6.


    Букін, Е. К.
    Аналіз часткової рівноваги політики виробництва цукру в Україні [Text] / Е. К. Букін // Економіка АПК. - 2019. - № 4. - С. 97-106 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аграрна політика--Цукрова галузь--Україна
Кл.слова (ненормовані):
аналіз часткової рівноваги -- політика в цукровій галузі -- Україна -- виробнича квота -- аналіз добробуту -- імпорт цукру
Анотація: Мета статті - проаналізувати вплив аграрної політики в цукровій галузі України на ринкову рівновагу попиту і пропозиції, дослідити механізм впровадження виробничої квоти (А) на рафінований цукор та його ефективність щодо ринкової рівноваги. Обгрунтовано альтернативні ідеї аграрної політики, серед яких: повноцінне впровадження виробничої квоти, виробнича квота, якою можна обмінюватися та повна лібералізація. Аналітично також показано, що усі перераховані альтернативи виявляють позитивний ефект на сукупний добробут, знижуючи ринкову ціну та збільшуючи обсяги виробництва.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)