Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Браславський, Руслан$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.


    Браславський, Руслан Борисович.
    Соціально-психологічні особливості взаємодії малих соціальних груп при здійсненні спільних заходів [Текст] / Р. Б. Браславський // Держава і право. - 2009. - Вип. 44. - С. 298-302. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Соціальні групи--Соціальна психологія
   Малі соціальні групи--Юридична психологія

Анотація: Розглядаються особливості взаємодії працівників податкової служби та органів внутрішніх справ як спільна діяльність учасників малих соціальних груп.


Знайти схожі

2.


    Браславський, Руслан.
    Трансформація підгалузі податкового права в самостійну галузь права [Текст] / Руслан Браславський // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 7. - С. 83-85. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Правова система--Податкове право
Кл.слова (ненормовані):
фінансове право -- галузь права
Анотація: Автором статті здійснено аналіз щодо визначення місця податкового права в системі права. Для цього визначено поняття «галузь права» та «підгалузь права», досліджено чинники та передумови, етапи формування нової галузі права.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Браславський, Руслан.
    Система принципів податкового законодавства [Текст] / Руслан Браславський // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 9. - С. 156-159. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Податкове законодавство--Принципи
Кл.слова (ненормовані):
конститутивність -- органічна єдність -- макросистема -- мікросистема
Анотація: У статті наводиться алгоритм розвитку суспільних відносин у сфері податкового права. Такими алгоритмізаторами виступають принципи податкового законодавства, які знаходять свою безпосередню формалізацію в межах приписів ст. 4 Податкового кодексу України. У межах актів чинного законодавства принципи права можуть отримувати пряме або опосередковане закріплення. Відповідні принципи податкового законодавства перебувають у чіткій і злагодженій системі. Для комплексності розуміння цієї категорії в статті розглянуто також доктринальні визначення такого поняття, як «система». Саме через визначення понять та основоположних принципів описується система податкового законодавства.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Браславський, Руслан.
    Принципи податкового законодавства та їх вплив на визначення податкової політики держави [Текст] / Руслан Браславський // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 10. - С. 132-134. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Податкове право--Принципи права
Кл.слова (ненормовані):
податкове законодавство -- вихідні засади податкового права
Анотація: У статті розглядаються принципи податкового законодавства та їх вплив на визначення податкової політики держави. Вказується, що податкова політика держави є категорією, що перебуває на стику політики, економіки та права. Податкова політика отримує свій правовий вираз, зокрема, в рамках нормотворчої діяльності та має цілком чіткий юридично значущий зміст. При цьому принципи податкового права відіграють важливу роль на всіх етапах становлення конкретної концепції податкової політики, адже суперечність податкової політики вихідним засадам податкового права матиме своїм наслідком деструкцію нормативних процесів у податково-правовій сфері.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Браславський, Руслан.
    Принцип стабільності та його місце в нормотворчій діяльності у сфері оподаткування [Текст] / Руслан Браславський // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 11. - С. 138-142. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Податкове право--Правові норми
Кл.слова (ненормовані):
податкове законодавство
Анотація: У статті досліджується принцип стабільності та його місце в нормотворчій діяльності у сфері оподаткування. Відзначається, що принцип стабільності створює умови для усталеності правозастосування, основу для стійкості як всієї системи права, так і її окремих інтегративних елементів. У податковому праві принцип стабільності спрямований не тільки на забезпечення інтересів приватних осіб, але й на реалізацію інтересів суб’єктів владних повноважень. Автор доходить висновку, що принцип стабільності має основоположне значення для фундації всієї системи податкового законодавства, особливо на етапі нормотворчості у сфері оподаткування.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)