Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Браверман, В. Я.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


   
    Теплофизическое конструирование теплоаккумулятора на основе парафина [Текст] / В. И. Кушнерук [та ін.] // Энерготехнологии и Ресурсосбережение. - 2016. - № 3. - С. 68-72. - Библиогр. с. 71, 72 (5 назв.)
Рубрики: Теплопостачання--Енергозбереження
   Системи теплопостачання--Обладнання

Анотація: Проведено аналітичне та розрахункове конструювання теплоакумулюючої чарунки з парафіну, здатної віддавати тепло на протязі 8-9 год, накопичене за період нічного тарифу. Обгрунтовано вибір циліндричної форми теплоакумулюючої чарунки, корпус якої виконано з тонкостінного металу. Чарунка заповнюється теплоакумулюючою речовиною, парафіном, на 70 % об'єму та закривається кришкою. На підставі розрахунків за методиками нестаціонарної теплопровідності визначено діаметр та висоту чарунки з парафіну циліндричної форми, які вибираються рівними, та складають 130-150 мм для періоду нічного тарифу. Результати конструювання підтверджено експериментально. Вони можуть бути використані для розроблення парафінових тепло-акумуляторів у системах опалення на основі теплових насосів для приміщень, що працюють у режимі офісу.


Дод.точки доступу:
Кушнерук, В.И.; Браверман, В.Я.; Букраба, М.А.; Челидзе, Д.И.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Браверман, В. Я.
    Технологии утилизации твердых бытовых отходов как источник получения альтернативных энергетических ресурсов на примере Одесской области [Текст] / В. Я. Браверман, В. В. Власюк // Энерготехнологии и Ресурсосбережение. - 2017. - № 1. - С. 54-59. - Библиогр. с. 58, 59 (11 назв.)
Рубрики: Комунально-побутові відходи--Утилізація
   Біоенергетика

   Альтернативні джерела енергії--Одеська область

Анотація: Рассмотрены проблемы утилизации твердых бытовых отходов. Показано, что современные технологии их переработки позволяют рассматривать отходы как альтернативный возобновляемый ресурс. Проведено сравнение различных технологий термической утилизации несортированных отходов для выработки тепловой и электрической энергии: газификация, пиролиз, сжигание в промышленных котлах на колосниковых решетках, плазменная переработка отходов. Приведены основные характеристики промышленных установок, работающих по указанным технологиям. Рассмотрены конкретные схемы решения задач по утилизации твердых бытовых отходов, образующихся в Одесской области, для их практического внедрения (рисовая шелуха, камыш, рисовые стебли, солома зерновых, медицинские отходы, отработанные автомобильные шины). Даны конкретные рекомендации по сооружению в Одесской области промышленных мощностей по утилизации твердых бытовых отходов.


Дод.точки доступу:
Власюк, В.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Браверман, В. Я.
    Замещение ископаэмого угля в локальных твердотопливных котлах [Текст] / В. Я. Браверман // Энерготехнологии и Ресурсосбережение. - 2019. - № 1. - С. 7-16. - Библиогр. с. 14-15, 16 (15 назв.)
Рубрики: Біопаливо
Анотація: Обгрунтовано необхідність заміщення викопного вугілля у локальних твердопаливних котельнях на біовугілля, вироблене з різних видів сільськогосподарських відходів. При виборі найкращої доступної технології виробництва біовугілля запропоновано застосовувати інтегральну оцінку цієй технології, враховуючи економічні, екологічні та соціальні аспекти. Показано, що пряме спалювання відходів сільськогосподарської діяльності не відповідає вимогам екологічної безпеки, а також потребує значних витрат на модернізацію існуючого котельного обладнання. Для виробництва біовугілля з відходів сільськогосподарського виробництва запропоновано використовувати сучасні методи термохімічної деструкції: торефікацію та карбонізацію. Кінцевим продуктом технологічної лінії торефікації біомаси є пелети або брикети з біовугілля з високою теплотворною здатністю, низьким вмістом сірки та важких металів, низькою емісією оксидів азоту. На теперішній час найбільш передовою технологією переробки біомаси є технологія карбонізації. Вона повністю виключає забруднення навколишнього середовища та має істотні переваги у порівнянні з іншими технологіями. Це дає можливість вважати технологію карбонізації біомаси найкращою доступною технологією для виробництва біовугілля, рідкого біопалива та інших продуктів з нехарчової біомаси.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)