Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Бояринова, К. О.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Бояринова, К. О.
    Використання концепції відкритих інновацій як рушія взаємодії локальних інноваційних систем [Текст] / К. О. Бояринова, К. О. Копішинська // Актуальні проблеми економіки. - 2014. - № 4. - С. 16-22 : табл., рис. - Бібліогр.: 10 назв
Рубрики: Економіка підприємства--Інновації--Інноваційні системи окремих підприємств--Відкриті інновації--Україна
Анотація: У статті розглянуто сутність та передумови виникнення концепції відкритих інновацій. Проаналізовано основні принципи та задачі концепції, а також умови її використання українськими підприємствами.


Дод.точки доступу:
Копішинська, К. О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Бояринова, К. О.
    Особливості соціально-економічного розвитку підприємств на засадах еко-інновацій [] / К. О. Бояринова, А. І. Омельченко // Економіка та держава. - 2015. - № 2. - С. 95-98. - Бібліогр. с.98 (13 назв)
Рубрики: Промислові підприємства--Екологічні інновації
Анотація: У статті визначено сутність та особливості еко-інновацій, особливості соціально-економічного розвитку для промислових підприємств за умов використання екологічних інновацій.


Дод.точки доступу:
Омельченко, А.І.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Бояринова, К. О.
    Функціональність інноваційної діяльності підприємств машинобудування в переробній промисловості [Текст] / К. О. Бояринова // Актуальні проблеми економіки. - 2016. - № 8. - С. 352-360 : форм., рис., табл. - Бібліогр.: 10 назв
Рубрики: Математичні методи і моделі в економіці
   Економіка підприємств машинобудування в переробній промисловості--Інноваційна діяльність підприємств--Валовий прибуток


Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Бояринова, К. О.
    Визначення домінантних функціональних компонент внутрішнього середовища підприємства машинобудування в забезпеченні економічного інтересу функціонування в інноваційно орієнтованому розвитку [Текст] / К. О. Бояринова // Економіка та держава. - 2017. - № 2. - С. 37-42. - Бібліогр. с. 42 (8 назв)
Рубрики: Машинобудівні підприємства--Інновації
Анотація: Статтю присвячено визначенню домінантних функціональних компонент внутрішнього середовища підприємства машинобудування в задоволенні економічного інтересу функціонування в інноваційно орієнтованому розвитку. Сформовано методично-розрахунковий апарат для визначення рівня економічної сили функціональних осередків та рівня економічної віддачі. На основі інструментарію побудови та аналізу регресійних дерев, встановлено індикатори важливості для виробничої, управлінської та фінансово-інвестиційної складових економічної віддачі як відображення рівня задоволення економічного інтересу підприємства. Виявлено, що для зміни економічної віддачі за виробничою складовою важливішим є розвиток управлінського функціонального осередку, а також виробничої середовищної системи на фазисі інноваційного відтворення; для управлінської складової — динаміка фінансово-інвестиційної спроможності; для фінансово-інвестиційної складової — результати функціонування виробничої середовищної системи у фазисі забезпечення, розширеного та інноваційного відтворення, управлінської у фазисі відтворення.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Бояринова, К. О.
    Невизначеність та ризики в управлінні реалізацією інвестиційно-інноваційних проектів підприємств [Текст] / К. О. Бояринова // Економіка та держава. - 2020. - № 2. - С. 4-9 : табл. - Бібліогр. с. 9 (9 назв)
Рубрики: Підприємства--Інновації--Ризики
Анотація: Статтю спрямовано на пошук, формування та обгрунтування теоретико-методичних аспектів зменшення ступеня невизначеності, упередження, зниження ризиків та адаптації до ризикових подій в управлінні реалізацією інвестиційно-інноваційних проектів підприємств. Досліджено активність у виконанні проектів з розвитку підприємств України за структурою капітальних інвестицій: за матеріальними активами (машини та обладнання, інженерні споруди) та нематеріальними активами (права на комерційні позначення, об'єкти промислової власності, авторські та суміжні права, патенти, ліцензії; програмне забезпечення). Виявлено, що проекти з інноватизації виробництв впроваджуються уповільненими темпами, і не є предметом інвестиційного інтересу. Конкретизовано ризики виконання інвестиційно-інноваційних проектів у часовому аспекті (за доінвестиційною стадією, стадією реалізації, постпроектною стадією) та обгрунтовано їх причинно-наслідковий зв'язок протягом життєвого циклу проекту. Обгрунтовано зростання невизначеності реалізації проектів зі зростанням масштабності середовищ функціонування підприємства. Доведено поділ ризиків інвестиційно-інноваційних проектів за джерелами виникнення на ризики, що виникають у внутрішньому середовищі підприємства, у його бізнес-середовищі та зовнішньому економічному середовищі. Визначено, що в управлінні ризиками проектів має враховуватись такий поділ та використовуватись методи упередження ризику за першим середовищем, методи зниження ризику — за другим, методи нівелювання негативного впливу ризикових подій — за третім. Конкретизовано зазначені методи з позицій: спроможності підприємства реалізувати інвестиційно-інноваційний проект (аналіз досвіду виконання НДДКР, достатнього рівня інноваційності обладнання, спроможності апробувати інновації протягом реалізації проекту, можливості фінансування інвестиційно-інноваційних проектів з власних джерел); забезпечення виконання угод з контрагентами (врегулювання співпраці з постачальниками, спільна реалізація інноваційно-інвестиційних проектів з інноваційними організаціями, визначення фінансових взаємовідносин з інвесторами, застосування колаборативної взаємодії з замовником); адаптації до зміни економічних умов.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


   
    Аналіз чинників, що обумовили сценарій розвитку України, в контексті форсайту її економіки [Текст] / М. О. Кравченко [та ін.] // Економіка та держава. - 2020. - № 8. - С. 35-42 : граф. - Бібліогр. с. 41-42 (24 назви)
Рубрики: Національна економіка--Розвиток--Прогнозування
Анотація: У статті аналізуються фактори, що обумовили сценарій розвитку країни, в контексті форсайту, розробленого у 2015 році на середньостроковому (до 2020 року) і довгостроковому (до 2030 року) часових горизонтах. Визначено, що з усіх прогнозованих сценаріїв на середньостроковому часовому горизонті наразі можна констатувати реалізацію другого, який передбачав консервування кризи та імовірність якого була найвищою. Визначаються події та явища, що мали місце в період 2015—2019 рр., які обумовили розвиток країни за таким сценарієм і продовжують визначати тренд її соціально-економічної динаміки. Зокрема оцінюються наслідки євроінтеграції, боргової, валютної, промислової, бюджетної політики та пов'язані з ними аспекти. Робиться висновок щодо створених передумов для розвитку країни на довгостроковому часовому горизонті, оцінюються його можливі сценарії, а також перспективи їх коригування.


Дод.точки доступу:
Кравченко, М.О.; Дергачова, В.В.; Бояринова, К.О.; Голюк, В.Я.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)