Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Боровик, Андрій$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Боровик, Андрій.
    Класифікація та значення спеціальних видів звільнення від кримінальної відповідальності за корупційні злочини [Текст] / Андрій Боровик // Вісник прокуратури : Загальнодержавне фахове юридичне видання. - 2016. - № 4. - С. 92-100. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальна відповідальність--Корупційні злочини--Спеціальні види звільнення
Кл.слова (ненормовані):
заохочувальні норми -- спеціальні види
Анотація: Досліджено класифікацію спеціальних видів звільнення від кримінальної відповідальності за корупційні злочини. Детально охарактеризовано загальні критерії, за якими автор проводить поділ заохочувальних норм на види. Встановлено значення вказаного інституту спеціального звільнення у механізмі правозастосування.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Мезенцева, Ірина.
    Шляхи удосконалення інституту звільнення від кримінальної відповідальності за корупційні злочини [Текст] / Ірина Мезенцева, Андрій Боровик // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 4. - С. 87-91. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Корупція--Кримінальне законодавство--Заохочувальні норми--Україна
Кл.слова (ненормовані):
антикриміногенний потенціал -- умови -- підстави
Анотація: Автором статті розкрито шляхи удосконалення інституту звільнення від кримінальної відповідальності за корупційні злочини. Запропоновано внесення змін до Кримінального кодексу України, які мають вплинути на механізм застосування даного заохочувального інституту.


Дод.точки доступу:
Боровик, Андрій
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Боровик, Андрій.
    Про деякі змістові елементи комплексного та індивідуального планування заходів із запобігання злочинам в установах виконання покарань [Текст] / Андрій Боровик // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 6. - С. 253-257. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Виправно-трудові установи--Запобігання злочинам--Планування заходів
Кл.слова (ненормовані):
персонал -- засуджений -- кримінально-виконавча діяльність
Анотація: У статті розглянуті питання, пов’язані з організацією та реалізацією заходів комплексного та індивідуального планування діяльності із запобігання злочинам в установах виконання покарань України, а також визначені проблеми та розроблені науково обґрунтовані шляхи щодо їх вирішення по суті.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Боровик, Андрій.
    Діяльність адвокатури України із запобігання злочинам у контексті змісту міжнародно-правових актів / Андрій Боровик // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 3. - С. 253-258. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Адвокатська діяльність--Запобігання злочинів
Кл.слова (ненормовані):
чинність закону у часі -- об’єктивна сторона складу злочину
Анотація: У статті проаналізовано окремі законодавчі та доктринальні положення щодо часу вчинення злочину. Встановлено, що проблема часу вчинення злочину на сьогодні є недостатньо дослідженою у теорії кримінального права України, а наявні наукові розробки не містять комплексного її розв’язання. Окреслено проблемні питання кримінально-правової характеристики часу вчинення злочину, пов’язані з обмеженим його розумінням, допущенням помилок у формулюванні дефініції, ототожненням часу вчинення злочину як універсальної кримінально-правової категорії та обов’язкової ознаки об’єктивної сторони злочину (складу злочину). Констатовано, що час вчинення злочину характеризується рядом моментів – коротких проміжків часу, етапів його існування (розвитку): початком, продовженням, припиненням та закінченням.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Боровик, Андрій.
    Корупційні практики та методи їх подолання у державах Європи [Текст] / Андрій Боровик // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 5. - С. 229-236. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Корупція--Шляхи подолання--Історико-правовий аналіз--Європейський Союз
Кл.слова (ненормовані):
антикорупційні заходи -- посадова особа -- державна влада -- кваліфікакація злочину -- правопорушення -- санкції -- міра покарання
Анотація: Стаття присвячена ретроспективному історико-правовому аналізу проблеми виникнення і формування явища корупції та корупційних практик у державах Європи. У роботі ставиться мета – визначення джерел формування корупційних відносин та засобів їх подолання відповідно до різних історико-правових умов розвитку суспільства. Основним завданням роботи є встановлення закономірностей і взаємозв’язків розвитку та еволюції корупційних практик у різних державах Європи в різні історичні періоди. Для досягнення поставленої мети у роботі використовувалися методи ретроспективного та діахронічного аналізу, що дозволило вибудувати обґрунтовану структуру процесів еволюції як самих корупційних практик, так і методів боротьби з ними.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Боровик, Андрій.
    Стан наукових розробок з питань, що стосуються впливу корупції на прямі іноземні інвестиції [Текст] / Андрій Боровик // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 5. - С. 235-241. - Бібліогр. 19 назв
Рубрики: Корупція--Прямі іноземні інвестиції--Взаємовплив--Наукові дослідження
Кл.слова (ненормовані):
кримінальне корупційне правопорушення -- зовнішньоекономічна діяльність
Анотація: З’ясовано стан наукових розробок з питань, що стосуються впливу корупції на прямі іноземні інвестиції. Інтенсивний розвиток економічних процесів та інститутів громадянського суспільства в Україні стримується передусім поширеністю такого соціального явища, як корупція. Її негативний вплив на економіку та політичну систему в Україні стає все більш відчутним і натепер створює загрозу національній безпеці держави, на чому наголошується у Законі України «Про основи національної безпеки України» (2003 р.), де ідкреслюється, що основною реальною та потенційною загрозою національній безпеці України, стабільності в суспільстві є поширення корупції в органах державної влади, зрощення бізнесу і політики, організованої злочинної діяльності.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)