Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Борзенко, О. О.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Плотніков, О. В.
    Фіскальні інститути у процесі трансформації Європейського Союзу [Текст] / О. В. Плотніков, О. О. Борзенко, Т. О. Панфілова // Економіка України. - 2018. - № 11/12. - С. 148-156. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Податкова система--Інституційні трансформації--Європейський Союз
Кл.слова (ненормовані):
функції фіскальних інститутів -- конструктивний і деструктивний напрями
Анотація: Розглянуто трансформаційні процеси фіскальної сфери ЄС щодо розвитку фіскальних інститутів у контексті системоутворюючої складової як інтеграційних, так і дезінтеграційних процесів, у двох основних напрямах - конструктивному і деструктивному. Визначено сутність основних функцій фіскальних інститутів ЄС (загальноутворюючої, розподільної та контрольної) як стрижнеутворюючих елементів його архітектури. Обґрунтовано, що досвід ЄС має бути використаний в Україні при адаптації інститутів фіскальної сфери, адекватної сучасним європейським вимогам.


Дод.точки доступу:
Борзенко, О. О.; Панфілова, Т. О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Борзенко, О. О.
    Порядок розрахунку квот після реформи МВФ: зміни в єдиному пакеті [Текст] / О. О. Борзенко // Економіка України. - 2019. - № 5. - С. 28-40. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міжнародний валютний фонд--Реформування
Кл.слова (ненормовані):
перегляд квот -- позиції країн -- G20
Анотація: Розкрито реформу МВФ з розподілу квот, яка стала своєрідним “лакмусовим папірцем”, що показує ставлення країн Заходу до зростаючої ролі у світовій економії країн, що розвиваються. Розроблено для формування в єдиний пакет пропозиції змії що стосуються збільшення капіталу Фонду, перерозподілу квот. Зазначено, що у кризові 2008-2009 рр. американська адміністрація була змушена піти на значні поступи щодо країн, які розвиваються, погодившись на посилення ролі в20 на міжнародні арені й проведення широкої програми реформ світової фінансової

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Борзенко, О. О.
    Ефективність для світової економіки брейнстормінгу лідерів країн G7 [Текст] / О. О. Борзенко // Економіка України. - 2020. - № 3. - С. 6-18. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міжнародні економічні організації--Ефективність
Кл.слова (ненормовані):
країни «Великої сімки» -- країни «Великої двадцятки» -- брейнстормінг -- глобалізація
Анотація: Розглянуто ефективність таких міжнародних організацій, як G7 і G20. Показано, що «Група двадцяти й хоча і стала прикладом групової гегемони, не змогла передбачити, а з часом і запобігти найбільшій кризі 2007–2009 рр. у США і провідних атлантичних державах. Зазначено, що досягнення конструктивізму доповнено концепцією клубів, що G20 має стати абсолютно новим типом групи, мета якої – управління зміненим світом. Підкреслено важливість збереження і зміцнення «Групи двадцяти», переходу до структури колегіального лідерства, а не гегемонії.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Борзенко, О. О.
    Зміни на світових фінансових ринках під впливом геоекономічних імперативів сучасності [Текст] / О. О. Борзенко // Економіка України. - 2020. - № 7. - С. 27-34. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міжнародний фінансовий ринок--Глобальні трасформації, 21 ст.
Кл.слова (ненормовані):
глобалізація -- фінансові ринки -- геоекономічна регіоналістика -- трансформаційна економіка -- конкурентоспроможність -- геоекономічний простір -- метарегіональні утворення
Анотація: Розроблено методологію системного дослідження геоекономічних імперативів функціонування фінансових ринків, на основі якої обґрунтовано геоекономічні стратегії їх інтеграції у глобальний економічний простір в умовах його нестабільності й турбулентності. Досліджено закономірності, геоекономічні імперативи та сучасні особливості розвитку світової економіки. Визначено сутність і охарактеризовано сучасний економічний простір на структурно-ціннісній основі.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)