Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Буковина (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Бойко, Н. в.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Бойко, Н. В.
    Олімпіада з української мови та літератури [Текст] : зразки завдань для учнів 8-11 кл. / Н. В. Бойко // Вивчаємо українську мову та літературу. - 2011. - № 25. - С. 22-25.
Рубрики: Українська мова--Українська література--Олімпіади
Анотація: Зразки завдань на олімпіаді з української мови для учнів 8-11 класів.


Знайти схожі

2.


    Бойко, Н. в.
    До питання розробки технологій мікробіологічної меліорації осушуваних земель Західного Полісся [Текст] / Н. в. Бойко, М. І. Зінчук // Біологічні системи. - 2012. - Т. 4, вип. 2. - С. 131-135 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Грунтознавство--Живлення рослин--Меліорація
Кл.слова (ненормовані):
аеробні азотфіксатори -- біологічна азотфіксація -- кореляційний аналіз -- мікробіологічна меліорація -- система удобрення


Дод.точки доступу:
Зінчук, М. І.

Знайти схожі

3.


   
    Формування м'ясності у баранців за різної інтинсивності росту і живої маси при забої [Текст] / І. А. Помітун, І. В. Корх, Н. О. Косова, Н. В. Бойко, Л. П. Паньків, П. О. Рязанов // Вісник аграрної науки. - 2019. - № 5. - С. 31-37. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: М'ясна продуктивність--Баранці--Забійні показники
Анотація: Стаття виявляє особливості формування забійних показників та якості м'яса у баранців за різної інтенсивності росту і живої маси при забої.


Дод.точки доступу:
Помітун, І. А.; Корх, І. В.; Косова, Н. О.; Бойко, Н. В.; Паньків, Л. П.; Рязанов, П. О.

Знайти схожі

4.


    Бойко, Н. В.
    Нормативно-правове забезпечення документування управлінської інформації в органах місцевого самоврядування України [Текст] / Н. В. Бойко // Бібліотекознавство. Документознавство. Інформологія. - 2019. - № 2. - С. 78-86. - Бібліогр.: 20 назв
Рубрики: Управління в органах місцевого самоврядування
   Документознавство--Документування управлінської інформації

   Нормативно-правове забезпечення документування

Анотація: У статті здійснено аналіз нормативно-правових документів у сфері документування управлінської інформації органів місцевого самоврядування; окреслити основні тенденції в роботі з інформаційно-аналітичними документами.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Бойко, Н. В.
    Веб-сайт як складова документно-комунікаційного простору органів місцевого самоврядування: структура, ресурси, зміст [Текст] / Н. В. Бойко // Бібліотекознавство. Документознавство. Інформологія. - 2019. - № 4. - С. 75-83. - Бібліогр.: 18 назв
Рубрики: Органи місцевого самоврядування в Україні--Інформаційні технології в управлінні--Електронні ресурси--Документно-комунікаційна система--м. Вінниця
Кл.слова (ненормовані):
міська рада, веб-сайт
Анотація: У статті досліджується структура сайту та зміст інформаційних ресурсів представлених на веб-сайті Вінницької міської ради; зроблено висновки щодо ролі інформаційно-аналітичних документів в документно-комунікаційній системі органів місцевого самоврядування.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


   
    Присутність держави на ринку банківських послуг України [Текст] / А. В. Базилюк [та ін.] // Економіка та держава. - 2020. - № 9. - С. 12-16 : табл.; граф. - Бібліогр. с. 16 (19 назв)
Рубрики: Банківська система--Державно-приватне партнерство
Анотація: У статті досліджено питання присутності держави на ринку банківських послуг України, що залишається дискусійним у сучасній теорії та практиці та перебуває у площині економічних, соціальних, політичних відносин.Незважаючи на велику кількість комерційних банків, стан конкуренції на вітчизняному ринку вимагає детального дослідження через концентрацію активів, капіталу та зобов'язань у кількох провідних банках. Активи банківського сектору зосереджені, передусім, у державних банках (Ощадбанк, Укрексімбанк, Укргазбанк, Приватбанк), банках з іноземним капіталом (Райффайзен Банк Аваль, Альфа-Банк, Укрсиббанк, Сбербанк, ОТП Банк) та банках з вітчизняним капіталом (АТ "ПУМБ").Для забезпечення стабільності та стійкого розвитку банківського сектора, утвердження конкурентних та ринкових засад його розвитку, частку державних банків рекомендовано оптимізувати у напрямі її зменшення. Основними умовами оптимізації частки державного капіталу у банківському секторі є: прозорий продаж за справедливою ринковою вартістю, продаж відповідно до кращих міжнародних практик та із залученням професійного зовнішнього досвіду.


Дод.точки доступу:
Базилюк, А.В.; Бойко, Н.В.; Карлова, І.О.; Теслюк, Н.П.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)