Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Барон, І. Г.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Барон, І. Г.
    Інституціоналізація економічної безпеки у контексті захисту національних інтересів України [Текст] / І. Г. Барон // Формування ринкових відносин в Україні. - 2019. - № 2. - С. 24-32. - Бібліогр. с. 31-32 (19 назв)
Рубрики: Економічна безпека
Анотація: Обґрунтовано необхідність розробки комплексу дієвих організаційно-управлінських заходів на державному рівні з метою забезпечення національного економічного суверенітету України. Визначено ключові напрями інституціоналізації процесу забезпечення економічної безпеки України. На основі узагальнення основних положень нормативно-правових актів у сфері забезпечення економічної безпеки України визначено завдання та функції держави щодо реалізації цього процесу. Констатовано доцільність розробки окремого нормативно-правового акту, який регламентував би розподіл прав та обов'язків щодо виконання функцій із забезпечення економічної безпеки. Обґрунтовано необхідність розробки організаційно-управлінського механізму забезпечення економічної безпеки України та визначено такі його елементи, як: суб'єкти та функції забезпечення економічної безпеки та нормативно-правове й методичне підґрунтя реалізації цього процесу

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Барон, І. Г.
    Системно-структурний аналіз економічної безпеки держави [Текст] / І. Г. Барон // Формування ринкових відносин в Україні. - 2019. - № 9. - С. 29-36. - Бібліогр.: с. 34-36 (22 назви)
Рубрики: Економічна безпека--Україна
Анотація: Метою написання статті є конкретизація сутності економічної безпеки держави як елемента у структурі національної безпеки та системи функціональних складових. Обґрунтовано важливість визначення складових елементів економічної безпеки держави та її ролі у структурі національної безпеки. Доведено необхідність конкретизації сутності економічної безпеки у двох вимірах: як сфери національної безпеки та набору функціональних складових. Обґрунтовано необхідність дотримання вимог комплексності, різноплановос-ті та багатоаспектності при визначенні структурних елементів економічної безпеки держави. На основі системно-структурного аналізу надано пропозиції щодо уточнення структури національної безпеки. Виокремлено у складі економічної безпеки держави функціональні складові (елементи, які відсутні у структурі національної безпеки] та аспекти забезпечення (елементи, які дублюються зі сферами національної безпеки]. Акцентовано увагу на доцільності виокремлення військово-економічного аспекту у структурі економічної безпеки України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Барон, І. Г.
    Детермінанти впливу на економічну безпеку держави в умовах глобалізаційних та геополітичних викликів [Текст] / І. Г. Барон // Формування ринкових відносин в Україні. - 2020. - № 5. - С. 39-47. - Бібліогр. с. 46-47 (12 назв)
Рубрики: Світова економіка--Глобалізація
   Національна економіка--Економічна безпека

Анотація: Метою написання статті є визначення та систематизація детермінант екзогенного конструктивного та деструктивного впливу на світову та національну економічну безпеку в умовах глобалізаційних та геополітичних викликів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Ходжаян, А.О.
    Індикатори економічної безпеки держави: обґрунтування пріоритетності екзогенних детермінант [Текст] / А.О. Ходжаян, І. Г. Барон // Формування ринкових відносин в Україні. - 2021. - № 4. - С. 7-16. - Бібліогр. с. 15-16 (18 назв)
Рубрики: Економічна безпека держави
Анотація: Предмет дослідження - індикатори економічної безпеки держави. Результати роботи - визначено як пріоритети забезпечення економічної безпеки держави подолання деструктивного впливу екзогенних детермінант та використання можливостей, які вони ство-оюють для економічного розвитку держави. Обґрунтовано необхідність розвитку методології оцінювання економічної безпеки України у напрямі розробки методичних підходів, які дозволяють надати -дунтовну оцінку актуальним детермінантам економічної безпеки через систему адекватних індикато-зз. Запропоновано методичний підхід до визначення індикаторів економічної безпеки держави, який базується на виокремленні у структурі економічної безпеки держави функціональних складових та аспектів забезпечення. До функціональних складових економічної безпеки держави віднесено: вироб--і'чу, енергетичну, фінансову, сировинно-ресурсну, зовнішньоторговельну, продовольчу, інвестиційну та інноваційну. В якості аспектів забезпечення економічної безпеки держави виокремлено соціальний, демографічний, екологічний, інноваційний, військово-економічний, науково-технічний та глобаліза-цйний аспекти. Визначено індикатори оцінювання елементів структури економічної безпеки держави, максимально приймаючи до уваги взаємозв'язок значень та динаміки індикаторів з впливом екзогенних факторів. Доведено особливу значущість глобалізації для забезпечення економічної безпеки зесжави через: зростання конкурентоспроможності держави за рахунок її ефективної участі у міжнародних коопераційних процесах [конструктивний вплив) та дестабілізацію національної економіки через послаблення національного суверенітету [деструктивний вплив).


Дод.точки доступу:
Барон, І.Г.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)