Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Бардаш, С. В.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.


    Бардаш, С. В.
    Метод фінансово-господарського контролю: теоретична інтерпретація [Текст] / С. В. Бардаш // Фінанси України. - 2010. - № 3. - С. 117-126. - Библиогр.: с. 124 (48 назв)
Рубрики: Фінансово-господарський контроль--Метод
Анотація: Здійснено комплексний аналіз поглядів щодо розкриття сутності і складу методу господарського контролю. Обгрунтовано авторську позицію стосовно складу методу теорії та практики господарського контролю.


Знайти схожі

2.


    Бардаш, С. В.
    Окремі аспекти якісного і кількісного оцінювання ефекту та ефективності внутрішнього контролю [Текст] / С. В. Бардаш // Економіка та держава. - 2011. - № 11. - С. 16-19. - Бібліогр. с. 19 (13 назв)
Рубрики: Внутрішній контроль
Анотація: Досліджено сучасні підходи до визначення ефекту та ефективності внутрішнього контролю суб'єкта господарювання, а також сформульовано методику розрахунку якісних та кількісних показників, які дозволяють безпосередньо та опосередковано оцінити ефект та ефективність внутрішнього контролю.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Бардаш, С. В.
    Класифікація принципів контролю як складного поліморфного явища [] / С. В. Бардаш // Економіка та держава. - 2012. - № 7. - С. 4-8. - Бібліогр. с.8 (14 назв)
Рубрики: Економічний контроль
Анотація: Проведено копмлексний аналіз поглядів науковцівщодо визначення принципів контролю як складного поліморфного явища.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Бардаш, С. В.
    Ідентифікація відмінностей бухгалтерського обліку як галузі наукових знань та практичної діяльності: основа трансформаційних перетворень [Текст] / С. В. Бардаш // Економіка АПК. - 2021. - № 2. - С. 59-70 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бухгалтерський облік--Теорія
Кл.слова (ненормовані):
наука -- теорія -- бухгалтерський облік -- система бухгалтерського обліку -- теорія бухгалтерського обліку -- облікова практика
Анотація: Мета статті - довести існування сутнісних відмінностей між елементами системи бухгалтерського обліку як науки і практичної діяльності й визначити елементи облікової теорії для констатації появи нових теорій та ідентифікації розвитку бухгалтерського обліку як галузі наукових знань. Полягає у визначенні траєкторії розвитку бухгалтерського обліку як галузі наукових знань та подальшому використанні системи нових наукових знань для розв'язання проблем практики ведення обліку.


Знайти схожі

5.


    Бардаш, С. В.
    Обгрунтування безпідставності визнання інвентаризації методом бухгалтерського обліку [Текст] / С. В. Бардаш, Н. П. Кузик // Економіка та держава. - 2021. - № 4. - С. 23-28 : табл. - Бібліогр. с. 27-28 (21 назва)
Рубрики: Бухгалтерский облік--Інвентаризація
Анотація: Бухгалтерський облік як система наукових знань у порівнянні з обліковою практикою останнім часом є об'єктом певної критики, адже сучасні економічні процеси суттєво випереджають його науковий розвиток. Пошук напрямів пожвавлення такого розвитку ведеться переважно за рахунок формування підходів щодо обліку нових елементів господарської діяльності. Проведений огляд результатів наукових досліджень дозволяє стверджувати, що суттєвого приросту наукових знань у галузі бухгалтерського обліку не відбувається, адже його методологія залишається без змін. Одним з дискусійних методів, що, на думку науковців з пострадянських країн, входить до складу методології бухгалтерського обліку є інвентаризація. За результатами дослідження встановлено, що генезис інвентаризації пов'язаний з господарською діяльністю та необхідністю здійснення контролю за її результатами. Пізнавальний потенціал інвентаризації був використаний у практиці бухгалтерського обліку та згодом був включений до методології бухгалтерського обліку. Встановлено, що інвентаризації притаманна виключно контрольна функція. Проведення інвентаризації спрямоване на встановлення повноти документування всіх фактів господарського життя, формування підстав для перевірки правильності оцінки майна та фінансових зобов'язань, відображення їх на рахунках бухгалтерського обліку та подальшого відображення у звіті про майновий стан суб'єкта господарювання. Вивчення норм законів, що регламентують господарську діяльність та ведення бухгалтерського обліку, дозволяє встановити факт виокремлення інвентаризації з процесу ведення бухгалтерського обліку. Сформовано достатню доказову базу для встановлення відсутності підстав визнання інвентаризації методом бухгалтерського обліку.


Дод.точки доступу:
Кузик, Н.П.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)