Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Бакальчук, Владислава Олегівна$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Бакальчук, Владислава Олегівна.
    Становлення національної ідентичності як складової європейського культурного простору: можливості копродукції [Текст] / В. О. Бакальчук // Стратегічна панорама. - 2018. - № 2. - С. 47-52. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кіновиробництво--Копродукція--Національна ідентичність
Анотація: У статті розглядається актуальні тенденції розвитку національної кіноіндустрії як у контексті її євроінтеграції, так і в контексті вироблення ефективних важелів нейралізації ворожого впливу Росії на ідентифікаційні процеси в Україні.


Знайти схожі

2.


    Бакальчук, Владислава Олегівна.
    Основні завдання державної політики щодо закордонних українців: можливості та перспективи [Текст] : (на прикладі української діаспори в Румунії) / Бакальчук Владислава Олегівна // Стратегічні пріоритети. - 2019. - № 1. - С. 58-64. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Українська діаспора--Ідентичність--Державна політика--Румунія
Анотація: У статті здійснено аналіз державної політики стосовно закордонних українців на прикладі її реалізації щодо української меншини в Румунії. Висвітлено становище української діаспори та основні ідентифікаційні тенденції, характерні для української спільноти румунського суспільства, а також стан забезпечення прав і потреб її представників для збереження власної етнокультурної ідентичності.


Знайти схожі

3.


    Бакальчук, Владислава Олегівна.
    Збереження та охорона культурної спадщини в Криму: актуальні виклики та проблеми [Текст] / Владислава Олегівна Бакальчук // Стратегічні пріоритети. - 2019. - № 2. - С. 46-52. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Культурна спадщина--Збереження та охорона--Проблеми--Україна--Крим
Анотація: В статті аналіз основних викликів, що постали перед Українською державою у питанні вироблення політики щодо збереження культурної спадщини в окупованому РФ з 2014 р. Криму.


Знайти схожі

4.


    Бакальчук, Владислава Олегівна.
    Міжетнічна нетерпимість в умовах поширення пандемії COVID-19: виклики і заходи протидії [Текст] / Владислава Олегівна Бакальчук // Стратегічна панорама. - 2021. - № 1-2. - С. 65-70. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міжетнічні відносини--COVID-19--Міжетнічна нетерпимість--Етнополітичні виклики--Україна
Анотація: Проаналізовано основні тенденції виявів міжетнічної нетерпимості за період пандемії COVID-19 в українському суспільстві та окреслено підходи державної політики щодо забезпечення внутрішньополітичної стійкості й соціальної згуртованості у сфері міжетнічних відносин.


Знайти схожі

5.


    Бакальчук, Владислава Олегівна.
    Культурний геноцид як складова частина міжнародного злочину РФ в Україні [Текст] / Владислава Олегівна Бакальчук // Стратегічна панорама. - 2022. - Спец. вип. - С. 72-79. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Культурний геноцид--Міжнародний злочин--Національна культура--Українська ідентичність--Україна--Російська Федерація
Анотація: Відповідно до концепції культурного геноциду Р. Лемкіна проаналізовано акти знищення РФ культури та ідентичності Українського народу. Окреслено етапи здійснення актів культурного геноциду до і під час повномаштабного вторгнення РФ в Україну. Наведено концептуальні зв'язки між культурним і фізичним/біологічним знищенням української нації.


Знайти схожі

6.


    Бакальчук, Владислава Олегівна.
    Потенціал стійкості і відновлення креативного сектору економіки України [Текст] / Владислава Олегівна Бакальчук // Стратегічна панорама. - 2023. - № 1. - С. 59-71. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Креативна економіка--Людський потенціал--Інклюзія
Анотація: У статті проаналізовано потенційні можливості креативної економіки у забезпеченні стійкості та відновлення України, її економічного та людського потенціалу. На основі аналізу стану креативної економіки у період кризового 2022 р. зроблено висновок про те, що вітчизняні креативні індустрії містять значний ресурс стійкості, гнучкості та потенціал стійкого посткризового відновлення. Національний креативний сектор став інструментом міжнародної культурної дипломатії, консолідації та співпраці щодо забезпечення стійкості Української держави в умовах російської агресії. Розкрито потенційні можливості розвитку креативної економіки для забезпечення стійкого економічного зростання та соціальної інклюзії в політиці відновлення українських міст, зокрема в індустріальних регіонах сходу України.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)