Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (9)Буковина (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Бак, Н.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Бак, Н.
    Міжбюджетні відносини як складова бюджетного регулювання [Текст] / Н.Бак // Фінанси України. - 2002. - № 5. - С. 78-82
Рубрики: Бюджет України--Міжбюджетні відносини


Знайти схожі

2.


    Юрій, С.
    Актуальні проблеми податкової політики : інфраструктура податку з доходів фізичних осіб в Україні [Текст] / С. Юрій, Н. Бак // Журнал європейської економіки. - 2004. - Том 3 (№ 1). - С. 16-34
Рубрики: Податкова політика в Україні--Податкова система


Дод.точки доступу:
Бак, Н.

Знайти схожі

3.
061
Ч-492


    Бак, Н. А.
    Прибуткові податки як фінансовий інструмент держави [Текст] / Н. А. Бак // Науковий вісник Чернівецького університету : зб. наук. пр. - Чернівці : ЧНУ, 2012. - Вип. 592: Економіка. - С. 122-128 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Податкова система--Оподаткування прибутку підприємств--Україна
Кл.слова (ненормовані):
прибуткове оподаткування -- податок на прибуток підприємства -- податок на доходи фізичних осіб


Дод.точки доступу:
чернівецький автор, але не про Чернівці (Чернівецьку область)
Є примірники у відділах:
1 (04.01.2013р. Інв.В 73537 - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

4.


    Бак, Н. А.
    Децентралізація в Україні: бюджетні права, обов'язки та відповідальність [Текст] / Н. А. Бак // Фінанси України. - 2016. - № 7. - С. 64-81. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бюджетне право--Повноваження--Обов'язки
   Децентралізація--Місцеве самоврядування

Анотація: У статті досліджено актуальні питання процесу децентралізації влади в Україні в контексті бюджетних прав, обов'язків і відповідальності, які покладаються на органи влади різних рівнів, насамперед місцевого самоврядування. Узагальнено теоретичні підходи до трактування термінів "фіскальна" та "бюджетна децентралізація". За змістом заходи, які вживаються в бюджетній сфері, охарактеризовані як реформа міжбюджетних відносин.


Знайти схожі

5.


    Бак, Н. А.
    Приватна благодійність в Україні та можливості її активізації для фінансування потреб суспільного розвитку [Текст] / Н. А. Бак // Фінанси України. - 2020. - № 2. - С. 82-100. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Благодійність--Приватна--Україна
Анотація: У статті розкрито значення приватної благодійності як чинника розвитку системи фінансових взаємозв'язків.Охарактеризовано напрями її впливу на фінансування суспільних потреб у контексті реалізації соціальної й фінансової політики держави. Проаналізовано рівень розвитку приватної благодійності в Україні.


Знайти схожі

6.


    Марусяк, Н. Л.
    Фінансова безпека підприємства та загрози її втрати в сучасному економічному середовищі [Текст] / Н.Л. Марусяк, Н.А. Бак // Економіка та держава. - 2022. - № 2. - С. 109-113. - Бібліогр.: 14 назв
Рубрики: Підприємства--Економічна безпека
Анотація: У статті досліджено особливості розкриття сутності фінансової безпеки підприємства з метою розвитку понятійного апарату фінансового менеджменту підприємства. Розглянуто підходи до трактування фінансової безпеки як складової економічної безпеки підприємства, самостійного об'єкту управління, детермінованого рівня фінансового стану, діяльності з управління ризиками, рівня збалансованості фінансових показників тощо. Визначено, що фінансова безпека на підприємстві характеризується таким фінансовим станом, за якого підприємство здатне протистояти вже існуючим та потенційним загрозам шляхом ефективного фінансового управління для забезпечення розвитку економічної діяльності підприємства. Узагальнення основних теоретичних підходів відповідно до сутнісних ознак фінансової безпеки є підгрунтям її впровадення на підприємствах. Обгрунтовано необхідність класифікації загроз фінансовій безпеці підприємства за місцем та джерелами виникнення, сферою походження, можливістю здійснення, тривалістю дії, ступенем важкості. Охарактеризовано види загроз відповідно до основних економічних тенденцій у країні. Їх ідентифікація необхідна для прийняття ефективних рішень для зменшення негативного впливу на фінансовий стан та економічний розвиток підприємств у сучасному економічному середовищі.


Дод.точки доступу:
Бак, Н.А.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)