Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Ігнатенко, М. М.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 12
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-12 
1.


    Мармуль, Л. О.
    Соціально-економічні особливості розвитку сільських територій [Текст] / Л. О. Мармуль, М. М. Ігнатенко // Економіка АПК. - 2011. - № 7. - С. 122-129 : рис. - Бібліогр. в прим.
Рубрики: Сільські місцевості--Економічний розвиток
   Регіональна економіка--Херсонська область

Кл.слова (ненормовані):
Сільська територія -- Сільський розвиток -- Аграрне виробництво
Анотація: Обгрунтовано сутність і визначено соціально-економічні особливості розвитку сільських територій. Виявлено основні проблеми сільських територій та запропоновано шляхи і засоби їх розв'язання.


Дод.точки доступу:
Ігнатенко, М. М.

Знайти схожі

2.


    Гусятинський, М. В.
    Державне регулювання розвитку інноваційної діяльності в Україні [Текст] / М. В. Гусятинський, М. М. Ігнатенко // Економіка АПК. - 2012. - № 9. - С. 89-94. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Економіка України--Інноваційний розвиток
   Інновації--Державна політика

Кл.слова (ненормовані):
Наукомістка продукція -- Інноваційна економіка -- Наукоємні технології
Анотація: Визначено зміст та пріоритети інноваційної діяльності національної економіки. Обґрунтовано напрями та засоби її державного регулювання, в т.ч. у перспективі з урахуванням чинників світового економічного розвитку.


Дод.точки доступу:
Ігнатенко, М. М.

Знайти схожі

3.


    Хлівна, І. В.
    Тенденції розвитку соціальної інфраструктури сільських територій [Текст] / І. В. Хлівна, М. М. Ігнатенко // Економіка та держава. - 2013. - № 5. - С. 55-58. - Бібліогр. с.58 (7 назв)
Рубрики: Сільські території--Соціальна інфраструктура--ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ
Анотація: У статті розглянуто сутність, особливості та тенденції розвитку інфраструктури села; проаналізовано сучасний стан та вивчені проблеми розвитку соціальної інфраструктруктури села Херсонської області.


Дод.точки доступу:
Ігнатенко, М. М.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Ігнатенко, М. М.
    Теоретичні засади та практичні напрями формування корпоративної соціальної відповідальності аграрних і харчових підприємств [Текст] / М. М. Ігнатенко // Економіка АПК. - 2015. - № 1. - С. 78-83. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Менеджмент--Корпоративна соціальна відповідальність
   Аграрні підприємства України--Управління

   Економіка підприємства--Корпоративна культура

Кл.слова (ненормовані):
репутаційний менеджмент -- корпоративні громадяни -- соціальні програми -- соціальний вплив
Анотація: Розглянуто теоретичні засади ідентифікації корпоративної соціальної відповідальності аграрних та харчових підприємств (агропромислових корпорацій) у контексті формування й еволюції світової економічної думки та наявного практичного досвіду великих корпорацій у цій сфері.


Знайти схожі

5.


    Ігнатенко, М. М.
    Соціальна відповідальність бізнесових структур у діяльності харчових підприємств [Текст] / М. М. Ігнатенко // Економіка АПК. - 2015. - № 3. - С. 65-69. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Менеджмент--Соціальна відповідальність
   Економіка підприємства--Соціальна політика

Кл.слова (ненормовані):
соціальна комунікація -- соціальна відповідальність -- моральна відповідальність -- персональна відповідальність -- політична відповідальність
Анотація: Обґрунтовано необхідність запровадження соціальної відповідальності як важливого самостійного напряму діяльності бізнесових структур, підприємств і організацій; розглянуто індикатори, що вказують на поліпшення соціального розвитку в результаті втілення соціальної відповідальності у діяльності харчових підприємств.


Знайти схожі

6.


    Ігнатенко, М. М.
    Здійснення соціальної відповідальності суб'єктів господарювання аграрної сфери економіки на основі державно-приватного партнерства [] / М. М. Ігнатенко // Економіка та держава. - 2015. - № 9. - С. 74-76. - Бібліогр. с.76 (10 назв)
Рубрики: Державно-приватне партнерство--Соціальна відповідальність
Анотація: У статті визначено зміст державно-приватного партнерства та його переваги при здійсненні соціальної відповідальності суб'єктів господарювання аграрної сфери економіки.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Ігнатенко, М. М.
    Процеси ресурсозабезпечення спеціалізації та концентрації виробництва в корпоративних агроформуваннях [Текст] / М. М. Ігнатенко, Н. В. Рунчева // Економіка та держава. - 2017. - № 1. - С. 10-14. - Бібліогр.: с. 14 (11 назв)
Рубрики: Фермерське господарство--Сільськогосподарська продукція
   Сільське господарство--Акціонерні товариства--Спеціалізація

Анотація: У статті визначено особливості виробничих ресурсів корпоративних агроформувань та їх структуру. Обгрунтовано показники оцінки наявності й використання за основними видами. Виявлено залежність від їх наявності та розміщення спеціалізації та концентрації виробництва сільськогосподарської продукції в агрокорпораціях у галузевому розрізі та за регіонами країни. Обгрунтовано форми спеціалізації та способи концентрації виробництва в агрохолдингах. Розроблено висновки про перспективи їх розвитку на ресурсній основі та напрями подальших досліджень корпоратизації.


Дод.точки доступу:
Рунчева, Н. В.

Знайти схожі

8.


    Ігнатенко, М. М.
    Нові вимоги нормативно-законодавчого забезпечення обліку, оцінки та оподаткування використання земельних ресурсів [Текст] / М. М. Ігнатенко, Н. П. Новак // Економіка та держава. - 2018. - № 2. - С. 4-6 : табл. - Бібліогр. с. 6 (10 назв)
Рубрики: Землекористування--Податковий облік
Анотація: У статті виявлено нові вимоги нормативно-законодавчого забезпечення та адміністрування плати за землю. Встановлено, що їх перевагою є залежність від рентних особливостей землекористування та розміщення земельних ділянок. У статті обгрунтовано методичні рекомендації оцінки та плати за землю. Наведено кількісні обсяги податкових надходжень, їх динаміка. Це дозволило визначити порівняну ефективність оподаткування та її чинники. Обгрунтовано також значення податкових надходжень у вирішенні раціонального використання та відтворення земельних ресурсів, забезпеченні місцевих бюджетів, вирішенні соціальних проблем сільських територій.


Дод.точки доступу:
Новак, Н.П.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

9.


    Ігнатенко, М. М.
    Екологічні складники та інструменти здійснення соціальної відповідальності підприємствами агробізнесу [Text] / М. М. Ігнатенко // Економіка АПК. - 2019. - № 9. - С. 52-61 : табл. - англ. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аграрні підприємства--Управління--Україна
Кл.слова (ненормовані):
аграрні підприємства -- екологічні проблеми -- органічне виробництво -- генно-модифіковані організми -- соціальна відповідальність -- інструменти -- управління
Анотація: Мета статті - обгрунтувати вибір і застосування інструментів та засобів посилення екологічної складової у структурі соціальної відповідальності суб’єктів агробізнесу, у тому числі на засадах виваженого використання генно-модифікованих організмів (ГМО), розвитку виробництва органічної продукції, що пов’язано із продовольчою безпекою загалом. Отримані результати та висновки можуть бути використані при підготовці та перепідготовці керівних кадрів, фахівців, власників підприємств агробізнесу, у господарській діяльності. Також доцільно впроваджувати їх у роботу регіональних органів влади, сільських громад, громадських організацій.


Знайти схожі

10.


    Ігнатенко, М. М.
    Залучення концепції соціальної відповідальності в управління конкурентоспроможністю підприємств сільського зеленого туризму [Текст] / М. М. Ігнатенко, О. О. Адамчик // Економіка та держава. - 2020. - № 6. - С. 63-66. - Бібліогр. с. 66 (7 назв)
Рубрики: Екологічний туризм--Стратегічне управління
   Сільські місцевості--Екологічний туризм--Конкурентоспроможність

Анотація: У статті обгрунтовано необхідність та можливості здійснення соціальної відповідальності підприємствами сільського зеленого туризму як вагомого чинника підвищення конкурентоспроможності їх розвитку. Визначено її сутність, особливості, чинники формування та складники. Обгрунтовано, що соціально відповідальними можна вважати підприємства сільського зеленого туризму, які створюють свій бізнес та керують його розвитком, беручи до уваги всі можливі негативні та позитивні наслідки своєї діяльності в екологічній, економічній та соціальній сферах. Розроблено етапи (стадії) та принципи формування. Запропоновано основні напрями її здійснення та визначено результати для формування іміджу й конкурентоспроможності власне підприємств; задоволення інтересів сільських громад, сільських територій; споживачів; суспільства загалом. Обгрунтовано перспективи використання зарубіжного досвіду в імплементації концепції соціальної відповідальності в управління діяльністю та розвитком підприємств сільського зеленого туризму.


Дод.точки доступу:
Адамчик, О.О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 1-10    11-12 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)