Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Івченко, Л. О.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Івченко, Л. О.
    Методи математичного програмування в процесі відбору лінійного персоналу підприємствами сфери гостинності [Текст] / Л. О. Івченко, Н. В. Погуда // Економіка та держава. - 2017. - № 7. - С. 59-62 : табл. - Бібліогр. с. 62 (19 назв)
Рубрики: Туристична індустрія--Персонал--Математичне програмування
Анотація: Стаття присвячена актуальній проблемі відбору кадрів на підприємствах туризму та сфери гостинності. У роботі обгрунтовується доцільність використання методів математичного програмування у процесі відбору кандидатів на вакантні позиції. Визначено спосіб набору персоналу, який може бути використаний як додаткового до інших методів та наведено приклад оптимізації відбору лінійного персоналу.??


Дод.точки доступу:
Погуда, Н.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Івченко, Л. О.
    Чортківський район у структурі комплексного туристичного продукту Тернопільщини [Текст] / Л. О. Івченко, А. О. Рябенька // Економіка та держава. - 2017. - № 11. - С. 77-80 : табл. - Бібліогр. с. 80 (11 назв)
Рубрики: Туризм--Розвиток--ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ
Анотація: У статті досліджено основні показники туристичної діяльності в Україні та Тернопільській області, проаналізовано тенденції їх зміни, визначено роль Чортківського району в структурі комплексного туристичного продукту Тернопільщини. Проаналізовано основні чинники, що генерують туристичний інтерес до міста Чортків, і виокремлено пріоритетні напрями розвитку туризму в Чортківському районі. Охарактеризовано варіанти альтернативних джерел фінансування туристичної галузі, які надають міжнародні та національні програми.


Дод.точки доступу:
Рябенька, А.О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Івченко, Л. О.
    Особливості організації дитячого туризму в Україні [Электронный ресурс] / Л. О. Івченко, С. В. Кужиль, М. В. Петренко. - Електрон. журн. // Економіка та держава. - 2019. - № 1. - С. 83-88 : граф. - Бібліогр. с. 88 (15 назв)
Рубрики: Діти--Туризм--Україна
Анотація: Становлення нових форм організації дитячого туризму в Україні характеризується збільшенням комерційної складової, відкриттям приватних закладів відпочинку, організацією нових сучасних програм для дітей. У зв'язку з цим відбуваються зміни і в системі взаємовідносин між спеціалізованими підприємствами, що створюють пакети послуг і споживачами. Динаміка кількості закладів розміщення дітей надає можливість робити певні висновки про тенденції, але не відображає в повній мірі суттєві якісні зміни, які відбуваються в цій складовій дитячого відпочинку. Поряд з закладами, що мають давню історію і досвід надання послуг з відпочинку дітей, відкриваються приватні табори, наметові містечка, які яскраво рекламуються в мережі Internet. При цьому навіть досить висока ціна путівки не може гарантувати високу якість надання послуги. Змінюється географія дитячого туризму, відбувається перерозподіл туристичних потоків, у зв'язку з чим виникають проблеми організації безпечного трансферу. Перед споживачами послуг дитячого туризму та відпочинку виникає проблема вибору в умовах певної невизначеності. У статті розглядаються проблеми організації сучасного ринку дитячого внутрішнього туризму України. Аналіз динаміки і міграції дитячих туристичних потоків, а також кількісних показників, що стосуються дитячих оздоровчих закладів, дозволив зробити певні висновки щодо тенденцій розвитку цього напряму туризму. В результаті проведеного дослідження обгрунтовано доцільність і важливість послуг туристичних агентств з організації дитячого оздоровлення та відпочинку. Надання адекватної інформації батькам щодо обраного дитячого закладу або програми, перевірка наявності необхідного пакету документів і дозволів, організація трансферу — це головні функцій, що можуть взяти на себе туристичні агенції, які спеціалізуються на дитячому туризмі. Підкреслюється значущість існування ланцюжка "виробник — кваліфікований туристичний агент — споживач" у формуванні всього комплексу якісного і безпечного туристичного продукту. Визначено особливості роботи туристичних підприємств із дитячими оздоровчими закладами та можливі шляхи співпраці туристичних агенцій зі споживачами.

Перейти к внешнему ресурсу: Івченко, Л.О.

Дод.точки доступу:
Кужиль, С.В.; Петренко, М.В.

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)