Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Іванюта, Т. М.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 7
Показані документи с 1 за 7
1.


    Іванюта, Т. М.
    Дослідження конкурентоспроможності торгових марок олійно-жирового комплексу [Текст] / Т. М. Іванюта, Г. О. Берсенева // Формування ринкових відносин в Україні. - 2016. - № 1. - С. 71-75. - Бібліогр. с. 74-75 (15 назв)
Рубрики: Харчова промисловість--Конкурентоспроможнвсть
   Соняшникова олія--Якість

Анотація: У статті розглянуто тенденції та динаміку розвитку олійно-жирової галузі України за останні роки. Досліджено конкурентні позиції продукції олійно-жирового комплексу України на світовому ринку. Проведено аналіз і оцінку найпоширеніших торгових марок соняшникової олії за основними показниками конкурентоспроможності.


Дод.точки доступу:
Берсенева, Г.О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Заїнчковський, А. О.
    Оцінка ефективності системи фінансово-економічної безпеки підприємств харчової промисловості та обгрунтування управління можливими наслідками загроз і використання можливостей [Текст] / А. О. Заїнчковський, Т. М. Іванюта // Формування ринкових відносин в Україні. - 2016. - № 2. - С. 47-51. - Бібліогр. с. 51 (13 назв)
Рубрики: Харчові підприємства--Економічна безпека
Анотація: У сучасних умовах господарювання успішність ведення бізнесу багато в чому залежить від ефективної системи фінансово-економічної безпеки підприємства. На сучасному етапі науковцям та практиками пропонуються методи оцінки ефективності стану безпеки підприємства і не приділяється увага оцінюванню саме системи безпеки. Оскільки створення системи фінансово-економічної безпеки та налагодження її функціонування вимагає тривалого часу, затрат коштів та індивідуального підходу, передбачається окремо розраховувати показники "ефективності створення" та "ефективності функціонування"


Дод.точки доступу:
Іванюта, Т.М.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Іванюта, Т. М.
    Економічне обґрунтування поняття адаптації підприємства [Текст] / Т. М. Іванюта, Г. О. Берсенева // Формування ринкових відносин в Україні. - 2016. - № 6. - С. 32-35. - Бібліогр. с. 35 (20 назв)
Рубрики: Підприємства--Управління
Анотація: У статті розглянуто основні підходи до визначення сутності понять "адаптація" та "адаптація підприємств". Проаналызовано праці науковців та практиків відносно цих понять та сформульовано власне бачення трактування "адаптації підприємства"


Дод.точки доступу:
Берсенева, Г.О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Іванюта, Т. М.
    Інтелектуальний капітал як об'єкт економічної безпеки підприємства [Текст] / Т. М. Іванюта, Є. О. Водніцька // Формування ринкових відносин в Україні. - 2018. - № 12. - С. 64-71. - Бібліогр.: с. 70-71 (9 назв)
Рубрики: Інтелектуальний капітал--Структура
Анотація: Встановлено сутність та структуру інтелектуального капіталу, а також його роль і важливість з точки зору економічної безпеки підприємства. Розглянуті складові інтелектуального капіталу, їх зв'язок із зовнішнім середовищем, а також їх вплив на загальний стан економічної безпеки підприємства. В рамках дослідження сформовано основні етапи захисту інтелектуального капіталу в загальній системі економічної безпеки підприємства. Встановлено, що захист інтелектуального капіталу це багатоетапний процес, який вимагає узгодженості з політикою економічної безпеки, а також із стратегією розвитку підприємства.


Дод.точки доступу:
Водніцька, Є.О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Берсенева, А. О.
    Адаптивна система економічної безпеки підприємства [Текст] / А. О. Берсенева, Т. М. Іванюта // Формування ринкових відносин в Україні. - 2019. - № 3. - С. 65-70. - Бібліогр. с. 69 (9 назв)
Рубрики: Підприємства--Економічна безпека
Анотація: Розглянуто сутність та актуальність поняття "адаптивна система економічної безпеки підприємства", як визначного фактора для стабільного розвитку господарюючого суб'єкта. В рамках дослідження встановлено направленість системи, її властивості, принципи, елементи та завдання. Представлена та охарактеризована модель адаптивної системи економічної безпеки підприємства. Встановлено, що ефективність функціонування адаптивної системи економічної безпеки суб'єкта господарювання прямо пропорційно залежить від людського фактору та потребує постійного контролю і періодичного оновлення.


Дод.точки доступу:
Іванюта, Т.М.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Іванюта, Т. М.
    Вплив процесів злиття та поглинання на конкурентоспроможність підприємств [Текст] / Т. М. Іванюта , В. О. Луценко // Формування ринкових відносин в Україні. - 2020. - № 10. - С. 96-102. - Бібліогр.: с. 101-102 (10 назв)
Рубрики: Підприємства--Конкурентоспроможність
Анотація: У статті досліджено сутність понять "злиття" та "поглинання", узагальнено підходи різних науковців та запропоновано власне визначення даних понять. Встановлено, що існують три основні групи мотивів, які спонукають підприємства до злиття та поглинання, зокрема внутрішні, зумовлені необхідністю пошуку нового напрямку свого подальшого розвитку; зовнішні, спричинені зміною бізнес-середовища; особисті інтереси менеджменту компаній. З'ясовано, що злиття та поглинання характеризується отриманням ефектів синергії, диверсифікації, податкових пільг, індивідуальні мотиви власників або менеджерів. Але зазначені процеси мають як переваги так і недоліки, які потрібно враховувати при прийнятті рішень про злиття чи поглинання. Визначено основні переваги злиття та поглинання, які сприяють підвищенню конкурентоспроможності підприємств, зокрема економія, обумовлена масштабами діяльності; комбінування взаємодоповнюючих ресурсів; фінансової економії за рахунок зниження витрат; зростаючої ринкової міцності через зниження конкуренції (мотив монополії); взаємодоповнюваності в області науково-технічних робіт.


Дод.точки доступу:
Луценко, В.О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Гривнук, А. С.
    Механізм забезпечення стійкого економічного розвитку підприємства [Текст] / А. С. Гривнук, Т. М. Іванюта // Формування ринкових відносин в Україні. - 2020. - № 11. - С. 66-71. - Бібліогр.: с. 70-71 (7 назв)
Рубрики: Підприємства--Економічний розвиток
Анотація: Динамічність ринкових умов господарювання, постійні зміни законодавчої бази, податкової системи, організаційно-правих форм господарювання підприємств, нестабільність в економічній, політичній, фінансовій сферах, стрімкий розвиток науково-технічного прогресу, загострення конкурентної боротьби на регіональному, державному та світовому рівнях обумовлюють високий рівень невизначеності функціонування підприємств, що негативно позначилось на стійкості економічного розвитку практично всіх підприємств. В той же час підприємствам вдалося визначити свої слабкі місця, оцінити свої адаптаційні можливості, оцінити ступінь зовнішніх ризиків та здатність до подолання невизначеності. Зазначені фактори призвели до загострення фінансових криз на значній кількості підприємств, а деякі опинилися на межі банкрутства.


Дод.точки доступу:
Іванюта, Т.М.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)