Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (9)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Штучний інтелект<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Сайчук, Ігор.
    Психосоціальні виміри маркетингу: передчуття майбутнього [Текст] / І.І. Сайчук // Маркетинг в Україні. - 2008. - № 4. - С. 39-42. - Библиогр.: с.42 (5 назв.)
Рубрики: Маркетинг--Психосоціальний аспект
   Соціальний капітал

   Штучний інтелект

   Психосоціальний маркетинговий аналіз

Анотація: В статті наголошується на необхідності здійснення теоретиками маркетингу фундаментального переосмислення засад маркетингу, приведення його категоріального устрою у відповідність до вимог часу та значному посиленні його позицій у системі наук про людину.


Знайти схожі

2.


    Большаков, В.
    Інтелектуальна мобільність логічної техніки [Текст] / В. Большаков, Ю. Дубров // Вісник Національної академії наук України. - 2010. - № 8. - С. 57-64
Рубрики: Штучний інтелект
   Інтелект--Мисленнєві дії

   Логіка--Експеремент

Кл.слова (ненормовані):
Уявний експеримент -- Багатокритеріальна задача -- Машинне мислення
Анотація: Розгляд задачі, наведений у статті, показує, що дотримання законів робототехніки, а також комплексу людських норм здійсненне тільки за участі особи, що приймає рішення. Це стає очевидним при постановці задачі, що ініціює визначення множини всіх проблем, породжених різноманітними станами об'єкта. Натомість штучний інтелект може виступати тільки як комплекс спеціалізованих баз знань або програм.


Дод.точки доступу:
Дубров, Ю.

Знайти схожі

3.


    Стефанчук, Руслан.
    Інформаційні технології та право: quo vadis? [Текст] / Руслан Стефанчук // Право України. - 2018. - № 1. - С. 30-50. - Бібліогр. в підрядк. прим. та в кінці ст.
Рубрики: Інформаційні технології--Інтернет
   Штучний інтелект

Анотація: В статті розповідається, що зміна суспільних відносин, зумовлена створенням і бурхливим розвитком інформаційних технологій, потребує швидкої та адекватної реакції з боку права. Водночас сучасний правовий механізм регулювання і охорони суспільних відносин не може повною мірою належно забезпечити відповідні зміни, спричинені експансією ІТ.


Знайти схожі

4.


    Татомир, І. Л.
    Зайнятість та освітня політика в епоху штучного інтелекту й робототехніки [Текст] / І. Л. Татомир // Демографія та соціальна економіка. - 2019. - № 2. - С. 178-193
Рубрики: Штучний інтелект
   Робототехніка

Анотація: Мета статті - розглянути результати впливу використання штучного інтелекту на зайнятість населення та зміну професійних розподілів, обґрунтувати роль освіти у цих процесах та запропонувати шляхи мінімізації негативних наслідків ризиків цих процесів для національного ринку праці. Проаналізовано песимістичні та оптимістичні прогнози економістів щодо подальшої ролі штучного інтелекту у процесах автоматизації. Обґрунтовано вплив сучасних мегатрендів на глобальний ринок праці, визначено сфери, які зазнають найбільшого впливу робототехніки. Запропоновано напрями модернізації системи освіти на загальнодержавному рівні з метою забезпечення конкурентоспроможності робочої сили та її швидкої адаптації до змін попиту та пропозиції на ринку праці. Мова йде про реорганізацію системи освіти з обов'язковим упровадженням у навчальні плани дисциплін ІТ-характеру, підтримання ініціатив з популяризації курсів Coursera, Edx, Udemy, Udasity та інших провайдерів. Це дасть змогу навчати українських студентів за світовими інноваційними програмами, збільшити кількість навчальних закладів за професійно-технічним спрямуванням та їх популярність серед молоді, впроваджувати активні системи отримання освіти безспосередньо на виробництві. Рекомендовано створювати профільні інститути та кафедри штучного інтелекту, робототехніки і машинознавства, які б тісно співпрацювали зі школами і приватними технохабами для підвищення рівня підготовки студентів, запровадження стипендій для обдарованої молоді та викладачів, які займаються дослідженнями у сфері штучного інтелекту.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)