Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Тверді палива<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Щудло, Т. С.
    Дослідження кінетичних характеристик зразків твердої біомаси [Текст] / Т. С. Щудло, Н. І. Дунаєвська // Проблеми загальної енергетики. - 2016. - № 1. - С. 18-23. - Бібліогр. с. 23 (11 назв)
Рубрики: Теплові електростанції
   Тверді палива

Анотація: Стаття присвячена питанню поліпшення екологічності роботи ТЕС України шляхом впровадження на них технології спільного факельного спалювання вугілля з твердою біомасою. За допомогою методу термогравіметрії, досліджено зразки деревини та соломи пшениці, кукурудзи, ріпаку і сої.


Дод.точки доступу:
Дунаєвська, Н.І.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


   
    Переведення пиловугільних котлів ТІ1ІІ-210А Трипільської ТЕС на спалювання твердого палива з технічними характеристиками, відмінними від проектних [Текст] / И. С. Мисак [та ін.] // Энерготехнологии и Ресурсосбережение. - 2017. - № 4. - С. 4-8. - Бібліогр. с. 6. 8 (3 назви)
Рубрики: Парові котли
   Тверді палива

Анотація: В України відбулося скорочення поставок донецького антрациту та пісного вугілля на ТЕС, що його використовували як основне паливо. У роботі вперше вдалося вирішити науково-практичні проблеми, зокрема, забезпечити можливість безпечного та економічного спалювання твердого палива з технічними характеристиками, відмінними від проектних, на котлах Трипільської ТЕС. Приведені результати випробувань котла ТПП-210А у діапазоні навантажень від 331/334 до 499/500 т/год (відповідно корпус А/кориус Б) у двокорпусному режимі роботи та при навантаженні 415 т/год в однокорпусному режимі при спалюванні палива з технічними характеристиками, відмінними від проектних (вугілля з Південно-Африканської Республіки), дали змогу визначити вплив надлишку повітря у режимному перетині на роботу котла, а також відкоригувати режимну карту його роботи.


Дод.точки доступу:
Мисак, И. С.; Кравець, Т. Ю.; Мисак, С. И.; Шатило, Д. Д.; Якимів, Є. М.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


   
    Термодинамічний аналіз методів забезпечення автотермічності процесів повітряної газифікації комбінованих палив [Текст] / Снігур О.В. [та ін.] // Энерготехнологии и Ресурсосбережение. - 2018. - № 1. - С. 21-30. - Бібліогр. с. 28-29, 30 (14 назв)
Рубрики: Тверді палива
   Біопаливо

Анотація: Для аналізу обрано модель горючої маси комбінованого палива, утвореної з двох компонентів: а) біопалива, склад горючої маси якого усереднений за результатами аналізу численних публікацій щодо твердих побутових відходів (MSW, RDF, SRF) українського походження та різних регіонів світу, з величиною QHr = (22,21 ± 3,7) МДж/кг; б) збагаченого вугілля шахти Білоріченська (Україна) з QHr = 35,02 МДж/кг. Ефект когазифікації простежувався через розрахунки масиву показників стану адіабатичної рівноваги для складів палива від П = 0 (вугілля) до П = 1,0 (біомаса) та коефіцієнта витрати повітря a(min) в околі стехіометричних значень за реакцією неповного окислення. Для досягнення необхідного температурного рівня адіабатичного процесу (1473 К) роз-раховано та порівняно три варіанти технологічних заходів: підвищення коефіцієнта витрати повітря, що негативно впливає на калорійність газу; підвищення температури повітря, у тому числі за рахунок утилізації теплоти вихідного газу; додаток кисню до повітря, що знижує концентрацію азоту, а також комбінація двох заходів. Встановлено оптимальні значення параметрів когазифікації.


Дод.точки доступу:
Снігур, О.В.; Праженнік, Ю.Г.; Марчук, Ю.В.; Бондаренко, Б.І.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)