Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Підприємства -- Інвестиції<.>
Загальна кількість знайдених документів : 8
Показані документи с 1 за 8
1.


    Кириченко, О. А.
    Формування механізму управління інвестиційною безпекою підприємств [Текст] / О. А. Кириченко, О. І. Харченко, В. Д. Кудрицький // Економіка та держава. - 2010. - № 1. - С. 19-22. - Бібліогр. с. 22 (17 назв.)
Рубрики: Підприємства--Інвестиції
   Інвестиційний менеджмент

Анотація: Стаття присвячена проблемам формування механізму управління інвестиційною безпекою підприємств в умовах глобальної фінансової кризи і відповідно втрати джерел потоку інвестицій. Розкрито процес вибору варіанта управління інвестиціями на підприємстві та запропоновані заходи з його удосконалення.


Дод.точки доступу:
Харченко, О.І.; Кудрицький, В.Д.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Міщук, Є. В.
    Аналіз загроз інвестиційній безпеці підприємства та інвесторів [Текст] / Є. В. Міщук, В. С. Адамовська // Економіка та держава. - 2015. - № 1. - С. 30-32 : табл. - Бібліогр.: с. 32 (9 назв)
Рубрики: Економічна безпека
   Підприємства--Інвестиції

Анотація: У статті уточнено підходи до визначення інвестиційної безпеки підприємства в контексті процесу забезпечення безпечного інвестування в реально існуючих умовах господарювання для досягнення поставлених ним цілей. При цьому до поставлених цілей авторами віднесено не тільки збільшення прибутку (доходу) або досягнення певного соціального ефекту, але й інші, у тому числі досягнення заданого рівня економічної безпеки підприємства. У статті запропоновано окремо розглядати загрози інвестиційній безпеці підприємства та інвестиційній безпеці інвесторам, урахувавши той факт, що втрати інвесторів від невдалого інвестиційного проекту можуть бути більшими, ніх втрати самого підприємства.


Дод.точки доступу:
Адамовська, В.С.

Знайти схожі

3.


    Павлик, В. П.
    Проблеми ефективного управління сільськогосподарськими підприємствами [Текст] / В. П. Павлик // Економіка АПК. - 2015. - № 11. - С. 85-88. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка АПК--Стратегія розвитку
   Менеджмент підприємства--Стратегічне управління

   Підприємства--Інвестиції

Кл.слова (ненормовані):
Інновації -- Рентабельність -- Управлінські рішення -- Мотивація -- Реалізація -- Виробництво -- Баланс
Анотація: Запропоновано новий підхід у методі прогнозування, який полягає в урахуванні балансу між виробництвом і реалізацією продукції та дає змогу наперед визначати обсяг реалізації продукції за певних умов функціонування ринку, залежно від кількості виробників і соживачів.


Знайти схожі

4.


    Ситник, О. В.
    Основні завдання. функції та система принципів управління інвестиційною привабливістю підприємства [] / О. В. Ситник // Економіка та держава. - 2016. - № 1. - С. 90-92. - Бібліогр. с.92 (11 назв)
Рубрики: Підприємства--Інвестиції
Анотація: У статті розглянуто основні теоретико-методологічні аспекти управління інвестиційною привабливістю підприємства. Визначено зміст категорії "управління інвестиційною привабливістю підприємства".

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Хорішко, К. С.
    Забезпечення інвестиційної привабливості підприємства через формування його потенціалу у виробничо-господарській, збутовій і маркетинговій діяльності [] / К. С. Хорішко // Економіка та держава. - 2016. - № 2. - С. 54-56. - Бібліогр. с.56 (4 назви)
Рубрики: Підприємства--Інвестиції
Анотація: У статті наведено процедури забезпечення, формування та реалізації потенціалу у виробничо-господарській, збутовій і маркетинговій діяльності виробничих підприємств, які визначають потребу конструктивного удосконалення існуючого управлінського інструментарію в напрямі підвищення інвестиційної привабливості.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Ворсовський, О. Л.
    Позичкові джерела формування фінансового потенціалу інвестиційної діяльності підприємств [] / О. Л. Ворсовський // Економіка та держава. - 2016. - № 5. - С. 62-64. - Бібліогр. с. 64 (14 назв)
Рубрики: Підприємства--Інвестиції
Анотація: У статті досліджуються особливості формування фінансового потенціалу інвестиційної діяльності підприємств з позичкових джерел. Аналізується стан позичкових джерел формування фінансового потенціалу підприємницьких структур.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

7.


    Дідушко, Д. М.
    Інноваційно-інвестиційний процес в Україні: бар'єри та інструменти їх подолання [Текст] / Д. М. Дідушко // Формування ринкових відносин в Україні. - 2019. - № 6. - С. 72-82. - Бібліогр. с. 80-81 (15 назв)
Рубрики: Підприємства--Інвестиції
Анотація: Здійснено аналіз історії виникнення інновації як категорії та простежено її розвиток з плином часу. Увагу зосереджено на контекстуальному розгляді інновацій в історії з точки зору їх творчої природи. З позиції генеалогічного підходу виділено кілька тематичних розумінь інновацій як категорії. Визначено, що в умовах глобалізації та жорсткої конкурентної боротьби підприємства повинні приділяти особливу увагу інвестиційно-інноваційному розвитку. Недосконалість ринку та законодавчої бази в Україні свідчать про наявність значних проблем управління, що виступають головними факторами гальмування інвестиційно-інноваційного розвитку вітчизняних підприємств. Перехід до інноваційної моделі розвитку економіки неможливий без залучення інвестицій. Інвестиційні та інноваційні процеси слід розглядати не окремо, а в комплексі, що призводить до необхідності побудови інноваційно-інвестиційної моделі, яка поєднує інвестиційні та інноваційні принципи, методи та механізми реалізації, критерії прийняття інноваційно-інвестиційних рішень. Висвітлено умови, реалізація такої інноваційно-інвестиційної моделі. Зазначено, що запровадження інноваційно-інвестиційної моделі розвитку підприємств дасть можливість системно вирішувати проблеми, що виникають при зміні методів і підходів до інвестиційного забезпечення інноваційних процесів, раціоналізації механізмів управління залучення інвестицій тощо.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

8.


    Марченко, В. М.
    Методологія управління капіталізацією підприємств [Текст] / В. М. Марченко // Формування ринкових відносин в Україні. - 2020. - № 4. - С. 56-61. - Бібліогр.: с. 61 (9 назв)
Рубрики: Підприємства--Інвестиції
Анотація: Здійснено теоретичне узагальнення сутності процесу капіталізації та визначено її місце в економічному розвитку підприємства: розглянуто структуру процесу капіталізації як сукупності підпроцесів: реінвестування прибутку, приросту капіталу на основі реінвестованих коштів, створення доданої вартості на основі прирощеного капіталу: описано основні властивості капіталізації, які виокремлюють її із сукупності базових економічних категорій [цілісна єдність підпроцесів, які реалізують процес капіталізації, циклічний характер капіталізації, взаємообумов-леність процесів зростання (розвитку) та капіталізації, залежність інвестування від кількісних та часових параметрів процесів капіталізації).

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)