Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Публічні бібліотеки -- Україна<.>
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.


    Вилегжаніна, Т.
    Місце публічних бібліотек у соціокультурному просторі регіону [] / Т. Вилегжаніна // Бібліотечна планета. - 2007. - № 2. - С. 4-6
Рубрики: Публічні бібліотеки--Україна
Кл.слова (ненормовані):
Соцікультурна діяльність
Анотація: На тлі посилення децентралізації і регіоналізації всіх сфер суспільного життя, у т. ч. ЗМІ, книговидання та книгорозповсюдження, бібліотеки залишилися саме тими сталими соціальними інститутами, які взяли на себе значну частику відповідальності за забезпечення інформаційної та культурної єдності регіонів країни


Знайти схожі

2.
78.34(4Укр)651.11
Т 11


    Тітова, Н.
    Роль і місце публічних бібліотек у побудові інформаційного суспільства: окремі аспекти, досвід та першочергові завдання [Текст] / Н. Тітова // Бібліотечна планета : щоквартальний науково-виробничий журнал. - 2008. - N 3(липень-вересень). - С. 11 : іл.
ББК 78.34(4Укр)651.11
Рубрики: Інформаційне суспільство
   Бібліотеки і...--Інформаційне суспільство--Україна

   Публічні бібліотеки--Україна

Анотація: Інформаційна революція і, як наслідок, виникнення інформаційного суспільства та його наступної фази - суспільства знань - починають кардинально змінювати життя людей та спосіб облаштування сучасного світу. В чому ж відмінність інформаційного суспільства від суспільства не інформаційного? Перш за все в тому, що інформація, інформаційні технології і послуги, сфери знань та їхні галузі - телекомунікації, телебачення, комп'ютерні науки і технології - розвиваються більш швидкими темпами та починають домінувати в економіці, стають базовими, а їхній рівень значною мірою визначає рівень розвитку країни в цілому


Є примірники у відділах: всього 1 : МВ (1)
Вільні: МВ (1)

Знайти схожі

3.
78.34(4Укр)651.11
Б 74


    Богуш, Т.
    Роль публічної бібліотеки в житті пересічного українця [Текст] : за наслідками дослідження / Т. Богуш // Бібліотечна планета : щоквартальний науково-виробничий журнал. - 2008. - N 4(жовтень-грудень). - С. 5 : іл. - Бібліогр. в кінці ст.
ББК 78.34(4Укр)651.11
Рубрики: Публічні бібліотеки--Україна
Анотація: Сьогодні звичний образ публічної бібліотеки дещо змінюється під впливом ряду економічних та соціальних факторів, однак основна її функція - задоволення інформаційних, загальнокультурних, освітніх потреб пересічного громадянина - залишається незмінною. Усвідомити, які ці потреби, якою хотіли б бачити громадяни України публічну бібліотеку, допоможуть результати дослідження "Публічні бібліотеки України в соціокультурному просторі регіону", проведеного ДЗ "Національна парламентська бібліотека України" у 2006-2007 рр. у співпраці з Харківською державною науковою бібліотекою ім. В. Короленка та рядом обласних книгозбірень


Є примірники у відділах: всього 1 : МВ (1)
Вільні: МВ (1)

Знайти схожі

4.


    Вилегжаніна, Т. І.
    Національні бібліотеки: разом чи поодинці [Текст] / Т. І. Вилегжаніна // Бібліотечна планета. - 2021. - N 1(січень-лютий). - С. 4-6 : портр.
Рубрики: Публічні бібліотеки--Україна
Анотація: У деяких зарубіжних країнах функціонує подекілька національних бібліотек. У бібліотечній системі України також нині існують вісім національних бібліотек, що мають різне відомче підпорядкування. Автор розмірковує над тим, чи в повній мірі вітчизняні бібліотеки виконують свої типологічні функції, а також наголошує на необхідності координації та кооперації зусиль у питаннях каталогізації, книгообміну, депозитарного зберігання, методичної роботи (у т. ч. стандартизації в галузі бібліотечної справи і бібліографії), підвищенні кваліфікації бібліотечних працівників тощо.


Знайти схожі

5.


    Вилегжаніна, Т. І.
    Публічні бібліотеки України в контексті державної гуманітарної політики [Текст] / Т. І. Вилегжаніна // Бібліотечна планета. - 2021. - N 2(квітень-червень). - С. 4-6 : портр.
Рубрики: Публічні бібліотеки--Україна
Анотація: У статті проаналізовано стан мережі публічних бібліотек, проблеми, з якими вони стикаються в повсякденній діяльності; позитивні приклади ревіталізації приміщень бібліотек, осучаснення їх матеріально-технічного оснащення; нові послуги, які змінюють сприйняття суспільством бібліотек не як сакральних книгосховищ, а як багатофункціональних просторів.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)