Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Продовольча безпека -- Продукти харчування<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Прунцева, Г. О.
    Нанотехнології як фактор підвищення рівня виробництва сільськогосподарської продукції у контексті забезпечення продовольчої безпеки країни [Текст] / Г. О. Прунцева // Регіональна економіка. - 2018. - № 3. - С. 88-96. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Нанотехнології--Сільське господарство
   Сільськогосподарська продукція

   Продовольча безпека--Продукти харчування

Кл.слова (ненормовані):
Нанодобрива -- Нанопрепарат -- Тваринництво
Анотація: Встановлено, що застосування нанопрепаратів у виробництві продукції тваринництва підвищує рівень продуктивності тварин і біологічної цінності живої маси, що сприяє підвищенню рівня виробництва та якості продукції тваринництва.


Знайти схожі

2.


    Прунцева, Г. О.
    Аналіз проблем функціонування інституціонального механізму продовольчої безпеки [Текст] / Г. О. Прунцева // Регіональна економіка. - 2021. - № 1. - С. 107-114 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Продовольча безпека--Продукти харчування
Кл.слова (ненормовані):
продовольча безпека -- інституціональний механізм -- виробництво продукції -- продукти харчування
Анотація: Установлено, що сучасний стан інституційної бази не відповідає новим викликам економічних трансформацій, спричинених станом світової економіки та глобалізаційними тенденціями, через наявність системних суперечностей, інертність інтеграції в сучасні інституціональні об’єднання та недооцінку рівня впливу неформальних інститутів. Визначено основні аспекти трансформації інституціонального механізму продовольчої безпеки. Проведено SWOT- та PEST-аналіз інституціонального механізму та визначено основні фактори внутрішнього та зовнішнього середовища. Для покращення наявної ситуації запропоновані основні напрями регулювання інституціонального механізму продовольчої безпеки, серед яких можна виділити посилення ролі формальних інститутів у сфері агропромислового виробництва та системи продовольчого забезпечення населення, стимулювання розвитку та створення стимулів для збереження і дотримання норм і правил неформальних інститутів у сфері продовольчої безпеки тощо.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)