Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
 Знайдено у інших БД:Генеральний каталог ЧОУНБ (1)
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Політична еліта<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


    Крюков, О.
    Про визначення поняття політико-управлінська еліта [Текст] / О. Крюков // Вісник Національної академії державного управління при Президентові України. - 2005. - № 1. - С. 374-378. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Політична еліта


Знайти схожі

2.


    Росенко, М. І.
    Щодо питання дослідження феномена політичної еліти: теоретико-методологічні засади, основні риси та класифікація [Текст] / М. І. Росенко // Економіка та держава. - 2010. - № 10. - С. 139-143. - Бібліогр. с. 143 (14 назв)
Рубрики: Політична еліта
Анотація: За результатами роботи досліджено процес теоретико-методоологічних засад формування політичних еліт, розглянуто основні функції та класифікацію, залежність вимог до особистих якостей еліт від етапу розвитку держави та суспільних відносин.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Михненко, А. А.
    Інститут Президента України як елемент управлінської еліти: стан та перспективи розвитку [Текст] / А. А. Михненко // Економіка та держава. - 2011. - № 5. - С. 136-139. - Бібліогр. с. 139 (15 назв)
Рубрики: Президенти
   Глави держав

   Політична еліта

Анотація: В статті доводиться належність інституту Президента України до управлінської еліти та здійснюється аналіз розвитку управлінських еліт. Автор доводить, що Президент України відноситься до національної еліти, що становить вищу категорію управлінських кадрів, які наділені високим соціальним статусом та відповідними повноваженнями у сфері державного управління, що забезпечують їх реальною можливістю істотно впливати на інститут публічної влади, прийняття державно-управлінських рішень, соціально-економічні процеси та розподіл благ у суспільстві.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Предборський, В. Л.
    Перехід до ефективного системного фактору формування правлячого класу як основа детінізації влади: досвід Китаю [Текст] / В. Л. Предборський // Формування ринкових відносин в Україні. - 2021. - № 2. - С. 7-16. - Бібліогр. с. 16 (8 назв)
Рубрики: Політична еліта
   Соціальні відносини--Китай

Анотація: Метою дослідження є визначення змісту наявності історичного тренду - розширення зовнішнього тіньового управління національним економічним простором за сучасних умов непегітимно-кланової "автономної" організації тіньової влади у вітчизняних умовах. У роботі використана сукупність наукових методів і підходів, у тому числі системний, структурно-функціональний, історичний, логічний, що дозволило забезпечити концептуальну єдність дослідження щодо вихідних умов формування тіньової влади. У статті обґрунтовано необхідність переходу до ефективної бюрократії в детінізаційній політиці держави як засад детінізації влади, створення необхідних умов забезпечення її становлення та розвитку (на підставі досвіду Китаю); виявлені її детінізаційні характеристики на засадах запровадження політичної меритократії.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)