Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Персонал -- Мотивація праці<.>
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Татомир, І. Л.
    Вплив демотиваційних факторів на формування поведінки працівників в умовах інформаційного суспільства [Текст] / І. Л. Татомир // Економіка та держава. - 2008. - № 11. - С. 37-39. - Бібліогр. с. 39 (10 нвзв.)
Рубрики: Персонал--Мотивація праці
Анотація: У статті розглянуто основні причини демотивації, структуровано та систематизовано їх у групи факторів, на основі яких розроблено теоретико-описову модель визначення впливу останніх на поведінку працівника.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Сардак, С.
    Мотивація та стимулювання працівників вітчизняних підприємств [Текст] / С. Сардак // Україна: аспекти праці. - 2008. - № 6. - С. 45-51. - Бібліогр. в примітках
Рубрики: Персонал--Мотивація праці
   Трудовий потенціал--Управління

   Оплата праці--Реформування

Анотація: Мета статті - удосконалення системи мотивації та стимулювання працівників для забезпечення сталого розвитку вітчизняних підприємств шляхом врахування чинників впливу з боку зовнішнього та внутрішнього середовища підприємства, а також особливостей розвитку працівника.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Савін, С. Ю.
    Оцінювання мотиваційного потенціалу персоналу підприємства [Текст] / С. Ю. Савін // Економіка та держава. - 2011. - № 3. - С. 101-103. - Бібліогр. с. 103 (7 назв)
Рубрики: Персонал--Мотивація праці
Анотація: У статті на основі аналітичного узагальнення сучасних підходів до розуміння сутності мотиваційного потенціалу персоналу підприємства надано його визначення. Запропоновано алгоритм оцінювання мотиваційного потенціалу персоналу підприємств.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Казмерчук-Палащина, Н. Г.
    Формування мотиваційної системи в процесі здійснення стратегічних змін на торгівельних підприємствах України [] / Н. Г. Казмерчук-Палащина // Економіка та держава. - 2012. - № 5. - С. 45-47. - Бібліогр. с.47 ( 7 назв)
Рубрики: Торгівельні підприємства--Управління персоналом
   Персонал--Мотивація праці

Анотація: У статті розглянуто поняття раціональної системи мотивації праці в системі здійснення стратегічних змін. Проведено грунтовне дослідження діючих моделей мотивації праці на торгівельних підприємствах.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Труш, Ю. Л.
    Мотивація персоналу на підприємствах у сучасних умовах господарювання [Текст] / Ю. Л. Труш // Формування ринкових відносин в Україні. - 2016. - № 2. - С. 98-101. - Бібліогр. с. 101 (5 назв)
Рубрики: Персонал--Мотивація праці
Анотація: Мотивація праці для підприємства має бути центральним завданням розвитку стратегічного управління персоналом. Реформи, які здійснюються в нашій країні, не можуть приносити ефективних результатів, якщо вони не створюють стимулів до праці й заповзятливості у сполученні з дисципліною та організованістю. На сьогодні гостро постає питання щодо мотивації праці на підприємствах. Недостатність досвіду вітчизняних підприємств викликає труднощі в управлінні персоналом, що призводить до запозичення зарубіжного досвіду.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Михайлова, Ю. В.
    Удосконалення організаційно-економічного інструментарію ефективного управління персоналом підприємств [Текст] / Ю. В. Михайлова // Формування ринкових відносин в Україні. - 2020. - № 11. - С. 134-142. - Бібліогр.: с. 141-142 (14 назв)
Рубрики: Персонал--Мотивація праці
   Підприємства--Управління персоналом

Анотація: Предметом дослідження є теоретико-методичні, прикладні аспекти формування інструментарію оцінки, вибору та побудови продуктивної моделі управління персоналом підприємств на грунті розвитку системи мотивації праці в умовах нестабільності ринкових відносин.??Метою дослідження є розроблення методологічних підходів до формування сучасної ефективної системи мотивації праці працівників в системі управління персоналом підприємства. Теоретичною основою дослідження є фундаментальні положення економічної науки у сфері управління мотивацією праці на підприємстві в процесі його поточного функціонування та досягнення стратегічних цілей. Під час проведення дослідження використано методи логічного узагальнення та порівняння для формування основних положень організації системи мотивації праці на підприємстві та підходів до управління нею; системного аналізу та синтезу, зокрема, при дослідженні форм і моделей мотивації праці працівників підприємств, взаємозв'язків мотивів і стимулів; логічного узагальнення - під час формулювання висновків.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)