Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Освіта -- Організація<.>
Загальна кількість знайдених документів : 8
Показані документи с 1 за 8
1.
74.04(6Тун)
Н72


    Новікова, О.
    Східна красуня. Учителька з Тунісу [Текст] / О. Новікова // Вивчаємо українську мову та літературу. - 2008. - №24. - С. 38-39
ББК 74.04(6Тун)
Рубрики: Освіта зарубіжних країн--Туніс
   Освіта--Організація

Анотація: Особливості організації освіти в Тунісі (особлива увага приділяється шкільній освіті).


Знайти схожі

2.


    Гнідець, У.
    Підвищити інтелектуальний потенціал нації. Мета та завдання Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва [Текст] / У. Гнідець // Українська мова й література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах. - 2009. - № 11. - С. 85-87.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Літературознавство українське
   Освіта--Організація

   Література--Дитяча література--Дослідження

Кл.слова (ненормовані):
розвиток літератури для дітей та юнацтва -- підвищення кваліфікації вчителя української та зарубіжної літератури -- співпраця з бібліотеками -- щорічний фестиваль літератури для дітей та юнацтва -- налагодження міжнародних зв'язків -- громадська дискусія "Дитина читає - Україна процвітає"
Анотація: Проінформовано про Центр дослідження літератури для дітей та юнацтва, метою діяльності якого є сприяння створенню правових, організаційних, економічних умов для збереження і розвитку культури України, формування громадського інтересу до книжки та читання, вдосконалення бібліотечної справи, поліпшення якості літератури для дітей і юнацтва. У цих напрямках роботи Центр має допомагати Міносвіті та Мінкультурі. В статті розкрито завдання, які Центр ставить перед собою, зокрема вихід на міжнародний рівень та запропонування громадської дискусії щодо наболілої проблеми дитячого читання в Україні.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

3.


   
    Ключові компетентності для освіти впродовж усього життя : з рекомендацій Європейського парламенту та Європейської Ради [Текст] // Українська мова й література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах. - 2010. - № 1. - С. 4-10.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Освіта--Зміст освіти--Компетентність
   Освіта--Організація

   Суспільні науки--Комплексні проблеми суспільних наук

Кл.слова (ненормовані):
спілкування рідною мовою -- спілкування іноземними мовами -- математична компетентність -- ІКТ-компетентність -- навчання вчитись -- соціальна і громадянська компетентність -- підприємницька компетентність -- культурна компетентність
Анотація: Стаття є перекладом тексту з Інтернету (сайт "Острів знань"). Читачів ознайомлено з Рекомендаціями, основні цілі яких є: 1) визначити і сформулювати ключові компетенції, необхідні для персонального забезпечення, активного громадянства, соціальної єдності, працездатності у суспільстві знань; 2) підтримати роботу країн-членів у їхньому забезпеченні молоді з метою її подальшого навчання і працевлаштування; 3) запровадити рамковий інструмент європейського рівня для політиків, керівників освіти, працедавців та тих, кто навчається. В статті розкрито зміст усіх вісьми найважливіших компетентностей.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

4.


    Патушенко, Р. Я.
    Побудова нової школи: інновації щодо організації виховання в системі загальної освіти Львівщини [Текст] / Р. Я. Патушенко // Виховна робота в школі : наук.-метод. журн. - 2016. - № 12. - С. 2-7
Рубрики: Освіта--Організація
Кл.слова (ненормовані):
нова школа -- простір освітніх можливостей
Анотація: Нова школа. Простір освітніх можливостей: проект для обговореннь.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Гресь, Наталія.
    Правові колізії сучасного стипендіального забезпечення: manifestum non eget probatione [Текст] / Н. Гресь // Вища школа : наук.-практ. вид. - 2017. - № 1. - С. 7-24. - Бібліогр.: с. 23-24 . - ISSN 1682-2366
Рубрики: Освіта--Організація
Кл.слова (ненормовані):
стипендіальне забезпечення
Анотація: Висвітлено зміни, яких зазнало право осіб, котрі навчаються у ВНЗ, на стипендіальне забезпечення в контексті чинного Закону України "Про вищу освіту" та проекту змін до нього, винесеного на громадське обговорення. Виявлено пов'язані з цим правові колізії у порядку призначення стипендії здобувачам вищої освіти. Здійснено правове обґрунтування взаємозв'язку між змінами у стипендіальному забезпеченні студентів і зниженням державних стандартів їхньої соціальної підтримки. Доведено факт скорочення витрат бюджету на фінансування соціального фонду, який планується створювати замість стипендіального. Наголошено на недосконалості категорійного апарату як бази формування незаконних нормативно-правових актів із питань забезпечення фінансовими ресурсами сумлінних студентів для реалізації їхніх потреб у матеріальних благах і послугах. Відзначено, що тексти більшості нормативно-правових актів написані без урахування змісту пов'язаних між собою документів, із порушенням багатьох правил і норм української мови, що є неприпустимим, особливо для матеріалів Міністерства освіти і науки України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


   
    Нова українська школа [Текст] // Географія та економіка в рідній школі. - 2018. - № 4. - С. 5-6.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Освіта--Організація
Кл.слова (ненормовані):
реформа шкільної освіти
Анотація: В статті йдеться про головне завдання реформи освітньої галузі в країні - створення нової української школи: відкритої, цікавої та сучасної.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

7.


   
    10 пріоритетів в освіті на 2019 рік [Текст] // Фізичне виховання в школах України. - 2019. - № 3. - С. 23-25.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Освіта--Організація
Анотація: У статті розглянуто 10 основних приоритетів в освіті, які МОН матиме в 2019 році. Визначені приорітети рівноцінні між собою та розташовані за приципом від найменшого споживача до найстаршого.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

8.


    Андрущенко, Віктор.
    Глобальні тренди розвитку освіти ХХІ століття [Текст] / Віктор Андрущенко // Вища освіта України. - 2019. - № 3. - С. 5-14. - Бібліогр.: 8 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Освіта--Організація
Кл.слова (ненормовані):
людина -- освіта -- традиції -- інновації -- освітні тренди -- інформатизація освіти -- Велика хартія університетів -- Болонська декларація -- Державна національна програма "Освіта" -- Національна доктрина розвитку освіти у ХХІ ст. -- Нова українська школа
Анотація: Аналізуються основні тренди розвитку освіти в глобальному освітньому просторі; автор підкреслює, що чвертьстолітній досвід цивілізації ХХІ ст. виокремлює комплекс трендів, за якими вона має розгортатись у майбутньому. Оскільки саме завдяки освіті (і науці), яка забезпечує підготовку людини до самостійного життя, формуються її перспективні уявлення щодо майбутнього цивілізаційного розвитку людства, важливо проаналізувати глобальні тренди розвитку освіти, що заявили про себе наприкінці ХХ - перші десятиліття ХХІ століття або ж вийдуть на передній план у його наступній чверті.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)