Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Образотворче мистецтво -- Польща<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Гординський, Я.
    Станіслав Виспянський і Україна [Текст] / Я. Гординський // Хроніка-2000. - 2010. - Вип. 81: Україна-Польща: діалог упродовж тисячоліть. - С. 4-31. - (Образотворче мистецтво). - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Образотворче мистецтво--Польща
   Літературознавство--Польща

Анотація: Творчість відомого літературного і мистецького діяча Польщі С.Виспянського завжди розглядалась з точки зору впливу його на українське образотворче та словесне мистецтво.Ця праця - одна з перших спроб підійти до питання польсько-українських літературно-мистецьких взаємин на прикладі впливу України, її історії, мистецтва, фольклору на творчість Виспянського.


Дод.точки доступу:
Виспянський, С. \про нього\

Знайти схожі

2.


    Федорук, О.
    Авангард у повоєнній Польщі [Текст] / О. Федорук // Хроніка-2000. - 2010. - Вип. 81: Україна-Польща: діалог упродовж тисячоліть. - С. 32-128. - (Образотворче мистецтво). - Бібліогр. в кінці розд.
Рубрики: Образотворче мистецтво--Польща
Анотація: Детально розглянуто розвиток авангардного живопису в післявоєнній Польщі 50-60-х років;середовище, в якому він розвивався; розкрито творчі погляди і досягнення представників різних течій і напрямків авангардного живопису.


Знайти схожі

3.


    Прахов, Н.
    Вильгельм Александрович Котарбинский [Текст] : биография (Автобиография) / Н. Прахов // Хроніка-2000. - 2010. - Вип. 81: Україна-Польща: діалог упродовж тисячоліть. - С. 579-593. - (Мемуари)
Рубрики: Образотворче мистецтво--Польща
Анотація: Відомий художник В.Котарбінський багато років був тісно зв"язаний з сім"єю професора А.Прахова, дружина якого Емілія добре знала мистецький світ і оселя якої завжди була одним з осередків культурного життя Києва початку ХІХ ст.Дані мемуари є спогадами сина Емілії Прахової про перебування В.Котарбінського в їхньому домі до самого дня його смерті.


Дод.точки доступу:
Котарбінський, В. \про нього\

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)