Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Національна економіка -- Інвестиції<.>
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.


    Переверзєва, Анна.
    Тенденції інвестиційних процесів у національній економіці: посткризовий період [Текст] / Анна Переверзєва // Банківська справа. - 2014. - № 9-10. - С. 28-37. - Бібіогр.: 16 назв.
Рубрики: Національна економіка--Інвестиції
Кл.слова (ненормовані):
галузева структура -- географічна структура -- інвестиційні процеси -- потенціал -- структура економіки
Анотація: У статті досліджуються тенденції інвестиційних процесів у національній економіці та їхні особливості у посткризовий період. Проаналізовано галузеву та географічну структуру прямих іноземних інвестицій. Визначено структуру інвестицій за видами економічної діяльності. Підкреслено, що основою модернізації національної економіки та передумовою їі конкурентоспроможності є машинобудування, розвиток якого потребує додаткового інвестування.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

2.


    Штань, Марина.
    Активізація інвестиційної діяльності на основі використання спеціальних режимів оподаткування [Текст] / М. Штань // Ринок цінних паперів України. - 2014. - № 9/10. - С. 63-68 : табл., мал. - Бібліогр. с. 68 (10 назв)
Рубрики: Національна економіка--Інвестиції
Анотація: Стаття присвячена аналізові потенційних напрямів активізації інвестиційної діяльності. Розкрито особливості формування системи державного стимулювання інвестиційних процесів у національній економіці. Проаналізовано перспективи формування офшорних зон в економіці України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


    Штань, Марина.
    Інвестиційна діяльність у системі чинників активізації розвитку національної економіки [Текст] / Марина Штань // Банківська справа. - 2016. - № 4. - С. 55-63 : табл.
Рубрики: Національна економіка--Інвестиції
Кл.слова (ненормовані):
інвестиційний процес -- іноземні інвенстиції -- державне регулювання
Анотація: У статті аналізуютьтся значення та роль інвестиційної діяльності у системі чинників активізації розвитку національної економіки. На основі систематизації зарубіжного досвіду висвітлюються фактори , які впливають на формування та розвиток національного інвестиційного клімату. Сформульовано пропозиції з удосконалення механізму регулювання інвестиційнгої діяльності в Україні.

Є примірники у відділах:
(26.02.2017р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

4.


    Слободянюк, Н. О.
    Концептуальні засади удосконалення інвестиційних стратегій розвитку національної економіки та механізмів їх реалізації [Текст] / Н. О. Слободянюк // Економіка та держава. - 2017. - № 5. - С. 85-88. - Бібліогр. с. 88 (10 назв)
Рубрики: Національна економіка--Інвестиції
Анотація: Розглянуто змістовне навантаження терміну "інвестиційна стратегія". Обгрунтовано вимоги до розробки інвестиційних стратегій на різних економічних рівнях та механізмів їх реалізації. Розкрито сутність інвестиційного клімату у контексті зовнішнього середовища виконання інвестиційних програм, визначено фактори, які його визначають. Надано критичну оцінку інвестиційного клімату в Україні з позицій податкової складової та привабливості для іноземного інвестора. Запропоновано принципи ефективного здійснення інвестицій за рахунок коштів державного і місцевого бюджетів. Сформульовано основну ідеєю теорії стратегічного інвестиційного планування, формалізовано елементи бюджетних інвестиційних програм і застосування результативних показників, а також призначення інвестиційних стратегій в рамках програмно-цільового методу. Охарактеризовано зміст інформаційно-методичного забезпечення моніторингу реалізації проектів в інвестиційному періоді. В основу концептуальних засад удосконалення інвестиційних стратегій розвитку економіки України та механізмів їх реалізації запропоновано покласти синтез програмних інвестиційних стратегій макро- і мезорівнів, корпорацій реального і фінансового секторів національної економіки.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

5.


    Семенчук , Д. В.
    Інвестиційний механізм і його місце в національній економіці [Текст] / Д. В. Семенчук // Формування ринкових відносин в Україні. - 2019. - № 5. - С. 49-55. - Бібліогр. с. 54-55 (11 назв)
Рубрики: Національна економіка--Інвестиції
Анотація: У роботі використано загальнонаукові та спеціальні методи: наукової абстракції, аналіз та синтез; аналітичний; системний. Наведено принципи побудови та описано складові інвестиційного механізму. Детально розглянуто фактори зовнішнього середовища, що впливають на інвестиційний механізм. Досліджено місце інвестиційного процесу в інвестиційному механізмі. Галузь застосування результатів. Економіка та управління національним господарством, у -астині державних систем та механізмів управління економікою на міжнародному, галузевому, міжгалузевому та регіональному рівнях, методи й економічні важелі регулювання економічних процесів та їх ефективність.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

6.


    Руденко, В. В.
    Ідентифікація функціональних складових фіскального механізму регулювання інвестиційного розвитку національної економіки [Текст] / В. В. Руденко // Економіка та держава. - 2020. - № 7. - С. 73-78. - Бібліогр. с. 78 (10 назв)
Рубрики: Податкова політика
   Національна економіка--Інвестиції

Анотація: У статті розглянуто зміст фіскального механізму та його якісний і кількісний вплив на інвестиційну сферу. Визначено функціональні складові фіскального механізму регулювання інвестиційного розвитку національної економіки. Висвітлено зміст і елементи механізму формування доходів бюджетів (податковий і неподатковий механізми). Обгрунтовано сутність і призначення механізму здійснення видатків бюджетів. Охарактеризовано специфіку механізму перерозподілу доходів і видатків між бюджетами. Розглянуто сутнісні характеристики механізму збалансування бюджетів. Визначено зміст і елементи механізму державного кредитування (механізм залучення кредитів до бюджету, механізм надання бюджетних кредитів, механізм надання державних (місцевих) гарантій). Охарактеризовано сутність і елементи механізму функціонування державних цільових позабюджетних фондів (механізм мобілізації доходів до державних цільових позабюджетних фондів, механізм здійснення видатків із державних цільових позабюджетних фондів, механізм збалансування державних цільових позабюджетних фондів).

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)