Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Матеріалознавство -- Наукові дослідження<.>
Загальна кількість знайдених документів : 5
Показані документи с 1 за 5
1.


    Фірстов, С. О.
    [Виступ на Загальних зборах Національної академії наук України] [Текст] / С.О. Фірстов // Вісник Національної академії наук України. - 2008. - № 6. - С. 21-24.
Рубрики: Матеріалознавство--Наукові дослідження
Кл.слова (ненормовані):
Ресурс -- Наноструктурні системи -- Воднева енергетика -- Наукове приладобудування
Анотація: С.О. Фірстов, академік НАН України, заступник директора Інституту проблем матеріалознавства ім. І.М. Францевича, у своєму виступі, зазначив таке: взаємодії керівництва держави та науки необхідно надати системного характеру; слід приділити увагу підтримці прикладних досліджень, спрямованих на розвиток малого та середнього підприємства; визнати, що запровадження загально-академічних програм сприяє об'єднанню зусиль учених різних Відділень.


Знайти схожі

2.


    Скороход, Валерій.
    Від порошкової металургії до мікроелектроніки [Текст] / розмову вів Іван Бабенко // Діловий вісник. - 2012. - № 6. - С. 16-17.
Рубрики: Матеріалознавство--Наукові дослідження
   Наукові установи--Україна

Анотація: Про нові розробки і технології, їх впровадження у виробництво, міжнародне співробітництво розповідає директор Інституту проблем матеріалознавства ім. І. М. Францевича НАН України, академіка Національної академії наук України В. Скороход.


Дод.точки доступу:
Бабенко, Іван \розмову вів.\; Інститут проблем матеріалознавства ім. І. М. Францевича НАН України \про нього\

Знайти схожі

3.


    Фірстов, Сергій Олексійович.
    Нові матеріали біомедичного призначення [Текст] : стенограма наукової доповіді на засіданні Призидії НАН України 3 червня 2015 року / Сергій Олексійович Фірстов ; підгот. О. О. Мележик // Вісник Національної академії наук України. - 2015. - № 8. - С. 20-23
Рубрики: Матеріалознавство--Наукові дослідження
Анотація: Вчений у своїй доповіді, виголошеній на засіданні Президії НАН України у червні цього року, він звітував про найперспективніші розробки інституту, до яких належать, зокрема, електроди для апаратів фізіотерапії, термоковдри та інфрачервоні нагрівачі для терапевтичних лікувальних кабін, керамічні матеріали на основі діоксину цирконію, які застосовуються при виготовленні голівок ендопротезів і скальпелів, нові сплави титану і танталу, що не містять шкідливих для людського організму домішок, мають знижений модуль пружності і так само можуть використовуватися для виготовлення ендопротезів, біоактивна кальційфосфатна кераміка, а також гідроксиапатитні носії препаратів для лікування туберкульозу, остеомієліту та онкологічних захворювань тощо. Особливу увагу академік С.О. Фірстов зосередив на розроблених в ІПМ імені І.М. Францевича НАН України матеріалах із біоактивної кераміки для виготовлення імплантатів, що застосовуються в реконструктивно-відновлювальній хірургії кісткової тканини.


Знайти схожі

4.


    Фірстов, Сергій Олексійович.
    Новітні напрями у матеріалознавстві [Текст] / Сергій Олексійович Фірстов // Вісник Національної академії наук України. - 2017. - № 5. - С. 18-21
Рубрики: Матеріалознавство--Наукові дослідження
Анотація: В статті поданий виступ Фірстова Сергія Олексійовича. У своїй доповіді він коротко, розповів про різні новітні напрями та здобутки в матеріалознавстві, але за браком часу розповів тільки про два новітні напрями - це створення високоентропійних сплавів і новітніх матеріалів біометричного призначення.


Знайти схожі

5.


    Фірстов, Сергій Олексійович.
    3D-технології і 2D-матеріали [Текст] / Сергій Олексійович Фірстов // Вісник Національної академії наук України. - 2019. - № 5. - С. 14-18 : рис.
Рубрики: Матеріалознавство--Наукові дослідження
Анотація: У своєму виступі Фірстов Сергій Олексійович привернув увагу до нагальних проблем нашої матеріалознавчої науки, зокрема до таких напрямів, як 3D-технології і 2D-матеріали.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)