Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Людський розвиток<.>
Загальна кількість знайдених документів : 16
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-16 
1.


    Іщук, Я.
    Індекс людського розвитку [Текст] / Я. Іщук // Актуальні проблеми економіки. - 2002. - № 10. - С. 90-95
Рубрики: Людський розвиток


Знайти схожі

2.


    Калакура, Ярослава.
    Українські рішення задля досягнення українських цілей розвитку? [Текст] / Я. Калакура // Українознавство. - 2011. - № 3. - С. 167-175. - Бібліогр.: с. 175 (17 назв)
Рубрики: Людський розвиток


Знайти схожі

3.


    Власюк, О.
    Перспективи людського розвитку в Україні [Текст] / О. Власюк // Україна: аспекти праці. - 2012. - № 8. - С. 3-9. - Бiблiогр. в пiдрядк. прим.
Рубрики: Людський розвиток
Анотація: У статті визначено перспективи й можливі сценарії людського розвитку в Україні. Розроблене ієрархічне дерево впливу на людський розвиток. Оцінено вплив економічних, політичних та соціальних чинників на людський розвиток. Визначено пріоритетні цілі сил, які впливають на суспільний розвиток в Україні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


    Палій, О.
    Взаємозв'язок демографічного та людського розвитку [Текст] / О. Палій // Демографія та соціальна економіка. - 2013. - № 2. - С. 116-125. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Демографічний розвиток України
   Людський розвиток



Знайти схожі

5.


    Кириленко, О. П.
    Державні фінанси та людський розвиток: діалектика взаємозв'язку [Текст] / О. П. Кириленко, О. І. Тулай // Фінанси України. - 2014. - № 10. - С. 42-54. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Фінанси--Державні
   Людський розвиток

Анотація: У статті зазначено, що функціонування державних фінансів у сучасних умовах вимагає модернізації теоретичних підходів щодо їхньої природи відповідно до надбань фінансової науки Заходу у світлі концепцій суспільного блага та суспільного вибору. Наголошено на соціальній функції держави та з'ясовано, що ефективність соціальних інвестицій у відтворення людського потенціалу безпосередньо залежить від її фінансових можливостей.


Дод.точки доступу:
Тулай, О.І.

Знайти схожі

6.


    Колесникова, Катерина.
    Про що свідчить рейтинг? [Текст] / К. Колесникова // Вісник Пенсійного фонду України. - 2014. - № 10. - С. 31-33
Рубрики: Людський розвиток


Знайти схожі

7.


    Колесникова, Катерина.
    Що маємо? До чого прагнемо? [Текст] / К. Колесникова // Вісник Пенсійного фонду України. - 2014. - № 11. - С. 27-29
Рубрики: Людський розвиток
   Якість життя людини--Україна



Знайти схожі

8.


    Ничипоренко, С. В.
    Особливості соціального середовища в контексті людського розвитку [Текст] / С. В. Ничипоренко // Демографія та соціальна економіка. - 2015. - № 3 (25). - С. 126-137. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Людський розвиток


Знайти схожі

9.


    Герасименко, Г. В.
    Залежність від зовнішніх ресурсів у коннтексті сучасних викликів людського розвитку [Текст] / Г. В. Герасименко // Демографія та соціальна економіка. - 2016. - № 1. - С. 106-117. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Людський розвиток


Знайти схожі

10.


    Ничипоренко, С. В.
    Суб'єктивні оцінки в дослідженні людського розвитку [Текст] / С. В. Ничипоренко // Демографія та соціальна економіка. - 2017. - № 2. - С. 112-125. - Бібліогр.: с. 123-125 (20 назв)
Рубрики: Людський розвиток
Анотація: Ураховуючи мультидисциплінарний характер досліджень людського розвитку, у статті розглянуті питання застосування суб'єктивної оцінки для його поглибленого вивчення. На основі аналізу останніх досягнень наукової думки обґрунтовано поняття оцінювання загалом, узагальнено визначення категорії "суб'єктивна оцінка", виявлено підходи до вивчення суб'єктивної оцінки. Запропоновано перелік додаткових індикаторів за всіма блоками Індексу регіонального людського розвитку. За допомогою кореляційного аналізу показників суб'єктивної оцінки громадян України зі значеннями показників Індексу регіонального людського розвитку визначено найбільш близькі за змістом показники суб'єктивної оцінки, прийнятні для дослідження взаємозв'язку оцінки населенням тих чи інших аспектів життєдіяльності з показниками людського розвитку. Виявлено залежність між суб'єктивними і об'єктивними оцінками населення та деякі особливості взаємозв'язку економіки з іншими сферами людського життя. Доведено, що показники суб'єктивної оцінки не можуть бути включені до розрахунку з метою визначення типів регіонів, однак можуть слугувати критерієм для дослідження людського розвитку з урахуванням суб'єктивного бачення.


Знайти схожі

 1-10    11-16 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)