Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Людський потенціал -- Фінансове стимулювання<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Стефанишин, О. В.
    Людський потенціал і фінансове стимулювання його розвитку в умовах глобалізації [Текст] / О. В. Стефанишин // Наукові записки: науково-технічний збірник. - 2011. - № 3. - С. 7-11
Рубрики: Людський потенціал--Фінансове стимулювання


Знайти схожі

2.


    Козарезенко, Л. В.
    Державно-приватне партнерство як інструмент фінансового регулювання розвитку людського потенціалу [Текст] / Л. В. Козарезенко // Фінанси України. - 2014. - № 2. - С. 79-93. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державно-приватне партнерство
   Людський потенціал--Фінансове стимулювання

Анотація: У статті розглянуто державно-приватне партнерство як інструмент фінансового регулювання розвитку людського потенціалу, проаналізовано світовий досвід використання такого партнерства у сферах освіти та охорони здоров'я, обгрунтовано необхідність його застосування в процесах інтеграції інтересів державного й приватного секторів економіки з метою розвитку людського потенціалу та досягнення соціально-економічного добробуту в Україні.


Знайти схожі

3.


    Карпенко, В.
    Державне регулювання диференціації оплати праці в Україні [Текст] / В. Карпенко // Україна: аспекти праці. - 2020. - № 2. - С. 20-29. - Бібліогр.: с. 29 (12 назв)
Рубрики: Оплата праці--Державне регулювання
   Людський потенціал--Фінансове стимулювання

Анотація: У статті розглянуто особливості побудови кадрової політики і принципи формування показників заробітної плати на підприємствах різних форм господарювання, видів діяльності та розмірів. Досліджено тенденції оплати праці за професійними групами працівників та рівнем їх освіти, виявлено розвиток прогресивних форм організації праці. Обгрунтовано взаємозв'язок винагороди за працю з показниками виробництва ВВГІ, продуктивності трудової діяльності, загальними показниками функціонування підприємств та доведено значні резерви підвищення зарплат і як наслідок ефективності використання людського капіталу. Визначено, що створення законодавства щодо параметрів розробки кадрової політики, зокрема врегулювання диференціації оплати праці на підприємствах, та контроль за їх діяльністю в цій сфері має народногосподарське значення і є одним з основних важелів економічного розвитку та фінансової стабільності держави.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)