Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Легована сталь -- Зварні шви<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


   
    Вплив зовнішнього електромагнітного поля на параметри та дефекти кристалічної гратки металу зварних з’єднань при зварюванні під водою [Текст] / С. Ю. Максимов [та ін.] // Автоматичне зварювання. - 2021. - № 1. - С. 25-31. - Бібліогр. с. 30-31 (19 назв)
Рубрики: Легована сталь--Зварні шви
Анотація: Проведено дослідження впливу зовнішнього електромагнітного поля на параметри та дефекти кристалічної гратки (дислокації) в металі зварних з’єднань низьколегованої сталі, виконаних під водою. Розроблено математичну модель і програмний комплекс для обчислення щільності зварювального та вихрових струмів в масивних провідниках, щільності струмів намагніченості на поверхні ферoмагнітних тіл, застосовано розроблені математичні моделі для аналізу розподілу електродинамічних зусиль при дуговому зварюванні та зовнішньому електромагнітному впливі, виконано оцінку розроблених математичних моделей на адекватність і достовірність отриманих результатів. Встановлено, що зовнішній електромагнітний вплив покращує якість металу шва, що дуже важливо при зварюванні відповідальних конструкцій, які працюють в умовах водного середовища. Показано, що при зварюванні з’єднань під водою та застосуванні зовнішнього електромагнітного впливу в металі зони термічного впливу формується більш дрібнозерниста субструктура при загальному зниженні щільності дислокацій і рівномірному її розподілі. Оцінками рівня локальних внутрішніх напружень з урахуванням особливостей розподілу та щільності дислокацій в структурних складових показано, що максимальний їх рівень формується при зварюванні без застосування зовнішнього електромагнітного впливу уздовж границь рейок бейніту верхнього в місцях протяжних дислокаційних скупчень – концентраторів локальних внутрішніх напружень. Низькій рівень локальних внутрішніх напружень спостерігається в металі зварних з’єднань, отриманих на режимах при застосуванні зовнішнього електромагнітного впливу. Цьому сприяє загальне зниження щільності дислокацій і рівномірний їх розподіл в структурних складових нижнього бейніту, що повинно забезпечити тріщиностійкість зварних з’єднань.


Дод.точки доступу:
Максимов, С.Ю.; Берднікова, О.М.; Прилипко, О.О. ; Алексеєнко, Т.О.; Половецький, Є.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Шлепаков, В. М.
    Розробка порошкових дротів нового покоління для електродугового зварювання в середовищі захисного газу з’єднань низьколегованих сталей з межею міцності 640…940 МПа [Текст] / В. М. Шлепаков, О. С. Котельчук // Автоматичне зварювання. - 2021. - № 2. - С. 32-37. - Бібліогр. с. 37 (10 назв)
Рубрики: Дугове електрозварювання
   Легована сталь--Зварні шви

Анотація: Розглянуто результати досліджень властивостей порошкових дротів з металевим осердям, на основі яких запропоновано підходи до розробки складів порошкових дротів для електродугового зварювання в середовищі захисного газу з’єднань низьколегованих сталей підвищеної й високої міцності. На основі застосування динамічного термічного аналізу порошкових сумішей, що моделюють осердя дротів, одержано інформацію про кінетику процесів, які набувають розвитку при нагріванні й плавленні композицій порошкових дротів, що дозволяє оптимізувати склади осердя. Вироблені рекомендації з вибору й застосуванню порошкових дротів для зварювання низьколегованих високоміцних сталей.


Дод.точки доступу:
Котельчук, О.С.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)