Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Кримінальне провадження -- Запобіжні заходи<.>
Загальна кількість знайдених документів : 3
Показані документи с 1 за 3
1.


    Грошевий, Ю.
    Проблемні питання застосування КПК України при обранні запобіжних заходів у кримінальному провадженні [Текст] / Ю. Грошевий, О. Шило // Право України. - 2013. - № 11. - С. 216-224. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процесуальний кодекс України
   Кримінальне провадження--Запобіжні заходи

Анотація: У статті аналізуються окремі проблемні питання застосування КПК України в частині правового регулювання підстав та порядку обрання запобіжних заходів у кримінальному провадженні.


Дод.точки доступу:
Шило, О.

Знайти схожі

2.


    Агакерімов, О.
    Домашній арешт як запобіжний захід: історія та сучасність [Текст] / О. Агакерімов // Юридичний вісник. - 2014. - № 3. - С. 315-319. - Бібліогр.:11 назв.
Рубрики: Кримінальне провадження--Запобіжні заходи
Кл.слова (ненормовані):
підозрюваний -- обвинувачений
Анотація: Розглядаються різні періоди історії домашнього арешту, існування його в сучасності. Висвітлені аргументи на користь існування домашнього арешту в кримінальному провадженні України, а також окремі проблеми, які характерні для нього, та шляхи їх вирішення.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)

Знайти схожі

3.


    Фоміна, Тетяна Григорівна.
    Особисте зобов’язання: процесуальна характеристика та практика застосування [Текст] / Тетяна Григорівна Фоміна // Вісник Національної академії правових наук України. - 2018. - № 2. - С. 41-54. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальне провадження--Запобіжні заходи
   Європейський суд з прав людини--Практика

Кл.слова (ненормовані):
апеляційне оскарження -- практика ЄСПЛ
Анотація: У роботі досліджено процесуальну сутність особистого зобов’язання як запобіжного заходу та визначено особливості його застосування під час кримінального провадження. Указано, що це найбільш м’який з передбачених Кримінальним процесуальним кодексом України запобіжних заходів, процесуальна сутність якого полягає у покладенні на підозрюваного (обвинуваченого) певних обов’язків, визначених слідчим суддею, судом. Установлено, що особистому зобов’язанню, як й іншим запобіжним заходам, притаманні такі ознаки, як примусовість та превентивність. Автор вважає, що необхідність застосування під час кримінального провадження практики Європейського суду з прав людини, й зокрема його висновків, що містяться у рішенні по справі «Котій проти України», свідчить про потребу перегляду законодавчих положень стосовно можливості оскарження під час досудового розслідування запобіжних заходів, у тому числі найбільш м’якого. У зв’язку з цим запропоновано внести зміни до чинного Кримінального процесуального кодексу України та передбачити можливість апеляційного оскарження під час досудового розслідування застосування всіх запобіжних заходів.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)