Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Космічні апарати -- Україна<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Алпатов, А. П.
    Динаміка перспективних космічних апаратів [Текст] : за матер. наук. повідомлення на засданні Президії НАН України 29 трав. 2013 р. / А. П. Алпатов // Вісник Національної академії наук України. - 2013. - № 7. - С. 6-13 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Космічні дослідження--Україна
   Фізика--Механіка--Динаміка і кінетика

   Космічні апарати--Україна

Анотація: Переважна к-сть перспективних космічних апаратів за своєю механічною суттю є просторово розвиненими механічними системами змінюваної конфігурації. Методи досліджень їх динаміки можна виокремити як розділ динаміки системи твердих тіл, з'єднаних пружними утримуючими і неутримуючими зв'язками, що рухаються під дією зовн. сил. Представниками таких систем є так звані великі космічні конструкції, які призначені для роботи в космосі в умовах, близьких до невагомості, і мають значні розміри в тому чи іншому вимірі. Моделі їх динаміки зазвичай представлені системами диференціальних рівнянь руху, а під матем. моделюванням розуміють чисельне розв'язання цих рівнянь або аналітичні інтерпретації можливих рішень. Особливості дослідження динаміки таких косм. конструкцій і систем розглянуто в доповіді.


Знайти схожі

2.


    Дудник, Олесій Володимирович.
    Супутниковий телескоп електронів і протонів СТЕП-Ф наукового космічного проекту "КОРОНАС-Фотон" [Текст] / Олесій Володимирович Дудник // Вісник Національної академії наук України. - 2017. - № 11. - С. 53-65 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Космічні апарати--Україна
   Космічна галузь--Україна

Кл.слова (ненормовані):
магнітосфера Землі -- супутниковий прилад -- сцинтиляційний детектор -- кремнієва матриця -- заряджені частинки -- радіаційний пояс -- сонячна активність -- Бразильська магнітна аномалія
Анотація: Український супутниковий телескоп електронів і протонів СТЕП-Ф у 2009 р. здійснив науковий експеримент у космосі на борту низькоорбітального супутника «КОРОНАС-Фотон». У статті розглянуто передумови його створення, етапи розроблення, виготовлення і тестування габаритно-вагового, лабораторного, технологічного, льотного та запасного зразків приладу, а також комплектів контрольно-випробувальної апаратури до нього. Наведено принципи роботи, конструкцію, технічні та наукові характеристики приладу; етапи його настройки, градуювання і здійснення автономних, стикувальних, комплексних, передстартових та льотних випробувань. Наукові результати, отримані з приладу СТЕП-Ф у період глибокого мінімуму сонячної активності, дозволили встановити нові особливості в розподілах високоенергетичних заряджених частинок у радіаційних поясах Землі, в зоні Бразильської магнітної аномалії та поза їх межами.


Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)