Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Злочини проти особи -- Слідство -- Кримінологічні аспекти<.>
Загальна кількість знайдених документів : 2
Показані документи с 1 за 2
1.


    Сервецький, Іван.
    Тактика пошуку осіб, причетних до вчинення торгівлі людьми / Іван Сервецький, Інеса Гальона // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 2. - С. 277-284. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Злочини проти особи--Слідство--Кримінологічні аспекти
Кл.слова (ненормовані):
подія кримінального правопорушення -- доказування вини -- мотив злочину -- оперативно-розшукові заходи реагування
Анотація: У разі надходження до органу поліції заяви або повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення про торгівлю людьми оперативний черговий зобов’язаний негайно надати її начальнику слідчого підрозділу, який визначає слідчого, що здійснюватиме досудове розслідування, а також поінформувати начальника територіального органу внутрішніх справ. До початку кримінального провадження здійснюється організаційно-тактичні, оперативно-розшукові заходи реагування на заяви та повідомлення про злочини з метою проведення невідкладних першочергових послідовних та додаткових слідчо-оперативних заходів для з’ясування усіх обставин учиненого правопорушення.


Дод.точки доступу:
Гальона, Інеса

Знайти схожі

2.


    Сокиран, Федір.
    Використання спеціальних знань під час розслідування насильницького зникнення людини / Федір Сокиран, Євген Войтович // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 2. - С. 285-290. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Злочини проти особи--Слідство--Кримінологічні аспекти
Кл.слова (ненормовані):
досудове розслідування -- спеціаліст -- експерт -- експертиза
Анотація: Використання спеціальних знань під час розслідування насильницького зникнення людини здійснюється у формах залучення спеціаліста до проведення слідчих (розшукових) дій, залучення спеціаліста до проведення негласних слідчих (розшукових) дій, залучення експерта і проведення експертизи, надання консультацій спеціалістом. Особливе місце в розслідуванні таких злочинів належить дактилоскопічній експертизі. Однак доцільно активніше застосовувати генноідентифікаційні експертизи, головним завданням яких є ідентифікація конкретної особи на основі генетичної інформації, що є в біологічних частинках – шматочках шкіри, а також у рідинах – слині, крові, поту, й експертизи телекомунікаційних систем і засобів.


Дод.точки доступу:
Войтович, Євген

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)