Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>S=Зварювання -- Математичне моделювання<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.


   
    Моделирование методом конечных элементов напряженно-деформированного состояния при испытаниях на свариваемость (PVR-Test ) [Текст] / К. А. Ющенко [та ін.] // Автоматическая сварка. - 2016. - № 12. - С. 11-14 : табл. - Библиогр. с. 14 (8 назв)
Рубрики: Зварювання--Математичне моделювання
Анотація: Горячие трещины, возникающие в процессе сварки, являются важной проблемой, определяющей свариваемость многих конструкционных материалов. Несмотря на то, что это явление очень широко изучается в течение многих десятилетий, природа возникновения горячих трещин при сварке плавлением все еще остается актуальной проблемой для многих современных сплавов. Для обеспечения более глубокого понимания механизма образования горячих трещин методом конечных элементов выполнено математическое моделирование испытания PVR-Test. Реализация математической модели с использованием экспериментальных данных, полученных в результате такого испытания, позволила получить распределение напряжений и деформаций в зонах образования трещин. Выявлены зоны положительных приращений пластических деформаций в пределах температурного интервала хрупкости, способствующих образованию трещин. Прогнозирование зон повышенной склонности к возникновению горячих трещин в результате снижения пластичности материала хорошо согласуется с экспериментальными исследованиями.


Дод.точки доступу:
Ющенко, К. А. ; Великоиваненко, Е. А. ; Червяков, Н. О. ; Розынка, Г. Ф. ; Пивторак, Н. И.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

2.


    Цыбулькин, Г. А.
    Математическая модель сварочного контура при роботизированной дуговой сварке плавящимся электродом [Текст] / Г.А. Цыбулькин // Автоматическая сварка. - 2016. - № 12. - С. 36-40 : табл. - Библиогр. с. 40 (14 назв.)
Рубрики: Дугове електрозварювання--Комп'ютерне моделювання
   Зварювання--Математичне моделювання

Анотація: В статье исследуется математическая модель динамических процессов, протекающих в сварочном контуре при роботизированной дуговой сварке плавящимся электродом в среде защитного газа. Сварочный контур рассматривается как самостабилизирующаяся система с обратной связью по скорости плавления электрода. В отличие от известных математических моделей в исследуемой модели учитывается зависимость скорости плавления электрода от текущих значений сварочного тока и напряжения на дуге. Основной целью статьи является изучение реакции сварочного контура на внешние возмущения, возникающие в процессе дуговой сварки. В рамках разработанной модели установлены критерии асимптотической устойчивости, которые в дополнение к уже известным критериям налагают определенные ограничения на параметры самого режима дуговой сварки, что важно с практической точки зрения. С помощью компьютерного моделирования проиллюстрировано хорошее соответствие этой модели реальным процессам, протекающим в сварочном контуре.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

3.


   
    Математическое моделирование процесса нагрева металла при контактной стыковой сварке непрерывным оплавленим [Текст] / С. И. Кучук-Яценко [та ін.] // Автоматическая сварка. - 2018. - № 10. - С. 3-10. - Бібліогр. с. 9-10 (8 назв)
Рубрики: Зварювання--Математичне моделювання
Анотація: В останнє десятиріччя актуальним та практично значущим завданням є одержання високоякісних з'єднань із високоміцних сталей та сплавів. Для його рішення потрібні технології, які відрізняються висококонцентрованим нагріванням при мінімальному енерговкладенні, у тому числі й при контактному стиковому зварюванні залізничних рейок безперервним оплавленням. Для рішення даного завдання була розроблена математична модель процесу нагрівання металу при контактному стиковому зварюванні безперервним оплавленням. Модель дозволить уникнути проведення трудомістких експериментів, що дорого коштують, і значно розширити діапазон пошуку шляхів оптимізації при багатофакторному керуванні параметрами зварювання, що впливають, зокрема, на формування температурного поля при контактному стиковому зварюванні залізничних рейок безперервним оплавленням.


Дод.точки доступу:
Кучук-Яценко, С.И.; Миленин, А.С.; Великоиваненко, Е.А. ; Антипин, Е.В.; Дидковский, А.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

4.


   
    Влияние тока и длины дуги на характеристики дугового разряда при сварке неплавящимся электродом [Текст] / И. В. Кривцун [та ін.] // Автоматическая сварка. - 2019. - № 5. - С. 6-17. - Библиогр. с. 16 (26 назв.)
Рубрики: З`єднання матеріалів
   Зварювання--Математичне моделювання

Анотація: Методом математичного моделювання вивчено вплив сили струму та довжини аргонової дуги атмосферного тиску з тугоплавким (вольфрамовим) катодом на теплові, електромагнітні та газодинамічні характеристики дугової плазми, включаючи характеристики її теплового, електричного і динамічного (силового) впливу на поверхню анода. Приведено короткий огляд математичних моделей, що залучаються для цієї мети. Температурні поля і картини протікання струму в стовпі дуги ілюструються відповідними изотермами та струмовими лініями. Для аналізу силового впливу струму дуги на плазму її стовпа використовуються розрахункові дані про розподіл магнітного тиску в дуговій плазмі і відповідної магнітної сили, що діє на плазму. Аналізуються також особливості розподілу повного тиску і швидкості руху плазми в стовпі дуги. Наведено розрахункові дані про розподіли щільності електричного струму і теплового потоку на поверхні водоохолоджуваного аноду та аноду, що випарюється, а також про розподіл потенціалу плазми уздовж кордону анодного шару в залежності від сили струму і довжини дуги. Введено поняття ефективних значень анодного і катодного падінь потенціалу. Виходячи з розрахункової величини теплового потоку в анод і експериментальної ват-амперної характеристики аргонової дуги з тугоплавким катодом, отримані дані про величину ефективного ККД такої дуги в діапазоні струмів 50 ... 300 А для дуг довжиною 1,5; 2 і 3 мм. Встановлено залежність розмірів струмового каналу і зони теплового впливу дуги на анод від струму і довжини дуги.


Дод.точки доступу:
Кривцун, И.В.; Демченко, В.Ф. ; Крикент, И.В.; Коваленко, Д.В.; Коваленко, И.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)