Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Картотека аналітичного опису періодичних видань- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Пошуковий запит: <.>S=Електронне урядування -- Правове забезпечення -- Україна<.>
Загальна кількість знайдених документів : 1
1.


    Калішенко, Євгенія.
    Правове забезпечення розвитку електронного урядування в Україні / Євгенія Калішенко // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 7. - С. 140-146. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Електронне урядування --Правове забезпечення--Україна
Кл.слова (ненормовані):
стратегія сталого розвитку -- інформаційне суспільство -- інформатизація -- інформаційно-комунікаційні технології -- державне управління
Анотація: Упровадження електронного урядування в Україні регулюється великою кількістю нормативних актів у сфері розвитку інформаційного суспільства, електронного урядування та інформатизації. Причому електронне урядування розглядається здебільшого не як окрема сфера, а як складова частина сфери інформатизації. Аналіз низки законодавчих та інших нормативно-правових актів інформаційного законодавства свідчить, що саме на державу покладається головна організуюча, координуюча та контролююча роль у відносинах, що виникають у процесі впровадження електронного урядування між основними її суб’єктами: державою та бізнесом, міжнародними та громадськими організаціями, громадянами. А тому проаналізовані джерела інформаційно-правових норм дозволяють підтвердити висновок про належність до інформаційного законодавства також положень, статей із нормативно-правових актів адміністративного законодавства. І навпаки, в адміністративному законодавстві містяться інформаційно-правові норми. Однак, незважаючи на значну нормативно-правову базу з питань електронного урядування, відсутність єдиної державної політики з упровадження електронного урядування, її концептуальних засад та стратегії, відсутність дієвого контролю з боку держави за виконанням заходів із впровадження електронного урядування, а також відсутність чітко визначеної системи критеріїв їх реалізації призвели до того, що Україна відстає за темпами впровадження електронного урядування від інших європейських країн.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)